erkeklere bir kaç sorum var

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve derin_aker tarafından 10 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    az çok tanıdığım insanlar görüstüğü tabiki ama dayanılacak gibi değil annem felaket kızıyor artık bana.sanmayın ayrılmadım daha önce sonra barışınca bir süre iyi sonra yine psikopata bağlıyor..sanırım burada psikolojimi rahatlatıyorum.halime üzülüyorum bunu yapacak kadar sahipsiz değilim uzaktan da olsa bir babam var neticede.İçten içe istediğim başkaları bana ayrıl desin bende ayrılayım..kendimi onaylatıyorum halime acıdım :)

2. o0Freedom0o

o0Freedom0o Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Ne kadar insanlıktan uzak adamlar var derken yorumlardan bizim forumdada aynılarından olduğunu gördüm gerçekten üzücü neyse şunu bilmen gerek ister adam haklı olsun,ister sen haklı ol hiç önemli değil hatta milletin yazdıklarınıda unut sen böyle bir konuyu açıyorsan emin ol o ilişki bitmiştir zaten,ilişkine devam etsen bile uzun sürmeyeceğinden eminim ve bence zorlamanında hiç bir alemi yok.

3. columbu

columbu Üye

Beğenileri:
    1.079
    Ödül Puanları:
    103
    Boğadan süt sağılmaz, bu tiplerden de adam olmaz. Mesele delikanlılıksa benim bildiğim delikanlı adam hayatındaki kadına eziyet etmez, kavga gürültü hir gür farklı şeyler. Kararsız kalacak bir durum yok, hala düşünmeniz hata.

frodobagins000, HergeleSefa ve Yaver27 bunu beğendi.
  4. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Bence bu durumdan aşırı derecede rahatsiz oldugunun farkindaysan uzatma illaki uzulursun unutmak zor olur ama ben bu iliskide bir gelecek goremedim ,yanlis anlama anlattiklarin asiri derecede kiskanc bencil bir insanin davranislari. Bir.iliskide mutluluk ciftler her an birlikte olucak tek basina bisey yapamayacak demek degil. Ciftlerin kendilerine ait ayri zamani olacak birbirlerinden ayriykende aktiviteleri olabilecek. Bir iliskide toplam mutluluk onemlidir sen ayri bisey yaptin eglendin o yapti eglendi,ikisinin toplami onemli . Yanlis bisey yapmadigini dusunuyosan ki anlattiklarina gore baya alttan almissin, bu hareketler abarti seviyesinde adaletsizlik de cabasi. Kiskanclikla paranoyakligi karistirmayalim. Seven ve (aklen saglikli)bir insan sevdigine fiziksel veya zihinsel siddetten kacinir kiyamaz cunku,fiziksel siddet varmi bilmiyorum ama zihinsel bir siddetin varligi soz konusu;bu duruma katlanmak zorunda degilsin,haketmedigin seyleri sana yasatmasina izin vermemelisin. Bir insan karsisindaki ne yapsa ben rahatsiz olurum diye dusunup ayni seyi karsisindakine yapmamali. Bence otur dusun saglikli bir karar ver. Erkek arkadasin yasini basini almis degisim zor gibi gorunuyor ama yinede karsina al guzelce derdini anlat anlamamakda israr ederse de en azindan konusmadim demezsin sen de ona gore yolunu cizersin. İstersen ozelden de konusabiliriz.

Son düzenleme: 10 Kasım 2014
    Balboa7 bunu beğendi.
  5. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Biz erkeklerin sucu yok.kiskanclik 2 cinsiyettede olan birsey. Ayni yaptirimlari 2 tarafta bir birine uygulayabiliyor. Kiskanclik bir huy,ilerisi psikolojik bir rahatsizlik. Ego olabilir,kendine veya karsindakine guvensizlik olabilir.

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

6. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    özelden konuşmayı bilmiyorum çok deneyimli değilim burada siz bana yazarsanız sevinirim:) siz de bir kadınsınız neticede
    --- Mesaj birleştirildi, 10 Kasım 2014 ---
    aynen burada da aynı adamların varlığını bende gördüm burası Türkiye :(

7. JauneRouge

JauneRouge Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci

Özel mesaj gönderemedim hata oluştu maalesef gizlilik ayarlarinizi kontrol eder misiniz :)

8. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    tamam sanırım açtım :)

9. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    maalesef bu forumda bile varmış hayal kırıklığı şahsen bir erkek olarak çevremde biri bana kadın dövdüm sövdüm maçoyum diye artistlik yapsa selamı sabahı keserim bir insan sevdiği kıza nasıl el kaldırır herşeyine karışır bunun adı kesinlikle sevmek değil gerçekten insan yazdıkça sinirleniyor

derin_aker bunu beğendi.
  10. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    "kadın dövdüm" diye artislik yapmıyorum arkadaşlar. zaten ertesi gün gidip özür dilediğimi söylüyorum. 4 yıllık ilişki de bir kere o bana dirsek attı, bir kere de ben onu dövdüm. artislik yapacak olsam, dövdüğüm, merdivenden attığım, araba ile tepelediğim adamları yazarım buraya.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Kasım 2014 ---
    hem artislik yapacak adam, şehiriçi dolmuşta herkesin içinde bir hanımdan dayak yediğini ve gözünün morardığını yazar mı? niyet okuyuculuğunun lüzumu yok.

Son düzenleme: 11 Kasım 2014
    Kontrol35 ve frodobagins000 bunu beğendi.
  11. bugatti

bugatti Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    bu nasıl hikaye babuş bildiğin sadizm :D :D :D

HergeleSefa, Yaver27 ve Leopara bunu beğendi.
  12. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    hiç samimi gelmedi bana niyet kötü delikanlı adam herşeye karışır sevgi budur dersen sonra kadın dövdüm diye yazıpta sonrada araya oda vurmuştu diye olayı şirin göstermeye gerek yok ayrıca ben tek bir kişiye hedef alarak yazmadım birde sürekli yok trafikte adam dövdüm şöyle okudum böyle yazdım bir bırakın kendinizi övmeyi yetti birde sıkışıncada lafı yetiştirmeyide bırakmalıyız

13. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    sana samimi gelmesi için bayan olmamız mı lazım :) yaw şu forumda iki bayanı bir konu altında görünce hemen mayışmaktan vazgeçin.
    ben burda kendimi övecek bişey yazmıyorum. 14 yıl önce olmuş bir olaydan bahsediyorum. kız beni dövmüş, ben de onu dövmüşüm. sonra da birbirimiz affetmişiz.
    iki bayan görüp şirin görünecez diye yazdıklarınızla reeldeki kişliğiniz ne kadar uyumlu gerçekten merak ediyorum. evet sevdiğimin herşeyine karışırım. önce de karıştım bundan sonra da karışırım, giyimine de karşırım, gezdiği insana da karşırım, gittiği yere de karışırım. onun da bana karışmaya hakkı var. zira gözüme bir hanımı kestirmişsem, ona eş adayı olarak bakıp, ona göre yaklaşıyorum. iki gün gezip dozacak olsam, elbette karışmam. napalım o da bizim karakterimize uymuyor. serde delikanlılık var, serserilik yok :)
    sadizm değil, aşk aşk :)

Kontrol35, frodobagins000 ve Leopara bunu beğendi.
  14. flyod

flyod Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    bakü
    Gözleme dayalı genelleme yapıyorum.
    Anne babanın ayrı olduğu ailede yetişen kız çocukları, baba karakterinin sahiplenme koruma kollama misyonlarını erkek arkadaşlarında ararlar. Erkek bu durumda sevgilide değer kazanmak ve beğenilmek adına bu misyonları alır boynuna. Başta güzel gider ama sonra adam dozajı ayarlayamaz kontrolü yitirir adı aşırı kıskançta olur psikopatta ,bunaltır sıkar soğutur kendinden garibim, taki 36 numarayı poposunda görene kadar. Sonra anlar herşeyi ama iş işten geçmiştir. Sonra gelsin efes extra gitsin kırmızı tuborg.

derin_aker bunu beğendi.
  15. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    lafı başka yerlere çekiyorsun ne demek mayışmak yahu çoğu bayan nerede ne giyineceğini bilir uç şeylere kadınında erkeğinde karışması normaldir ister kadın ister erkek olsun karşındakine hayatı zehir edecek kadar karışıyorsa bunun adı sevgi değil bildiğin psikolojik sorundur işin temelinde güvensizlik vardır ben kadın dövmediğim için ona hayatı zehir etmediğim için delikanlı değilsem olmayayım daha iyi

mericboss99 bunu beğendi.
  16. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    bana göre de seninki psikolojik sorun, ee şimdi nolacak?

17. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Kıskançlık konusunda mantığa dayalı çözümler anlamsızdır. Zira kıskançlık zaten mantık, analiz sonucu ortaya çıkan bir sonuç değildir, duygusaldır. Ne sen, ne de erkek arkadaşın haklı. Siz sadece bir birine uygun olmayan iki insansınız. Bu ilişkiyi sürdürmemelisin. Bir birinize zulmetmek dışında bir yere varamazsınız. Ve evet, bu kıskançlık katlanarak artacak.

Balboa7 ve derin_aker bunu beğendi.
  18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.355
    Ödül Puanları:
    103
    aşırı kıskançlık güvensizlik bir psikolojik sorundur bunları sen benden daha iyi bilmen gerekir neyse daha fazla tartışmanın anlamı yok

19. derin_aker

derin_aker Üye

Beğenileri:
    280
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    kıskançlık başka insanlık başkadır.kadın dövmekle delikanlı olunmuyor benim babam dünyanın en geniş adamıdır mesela ama bize şuanki karısına bir zarar gelsin aslan kesilir adam..kadın erkek farketmiyor ben erkekleri çok sıkan boğan kadınlarda görüyorum mesela bu da pek insancıl değil.egodan biraz uzaklaşsak insan olsak zaten kadınlar bu kadar erkekleşmezdi.ne kadınlar görüyorum içim acıyor kadınlık unutulmuş erkeklik dövmekle özdeşleşmiş nasıl arada kalmış bir toplumuz biz yazık.ben cevabımı aldım çok iyi bir analiz oldu bu benim için

Balboa7 bunu beğendi.
  20. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.404
    Ödül Puanları:
    113
    güvensiz olmakla ne alakası var? ben sevdiğimin gittiği yere karışıyorsam, belki onun bilmediği bir konuya vakıfım. belki de gittiği mekanda uyuşturucu satıldığını öğrenmişimdir. gezdiği insana karışıyorsam, belki o gezdiğinin bir ahlaksızlığını görmüşümdür.
    ayrıca, psikolojik sorun dediğin, bir rahatsızlıktır. eğer ben bir insanda psikolojik rahatsızlık olduğunu hissedersem, başkalarının içinde küçük düşürmeden, kırmadan bir kenara çekip bunu gizlice söylemeyi, burda isek özeline yazmayı yeğlerim. sen resmen ben üzerimden burda hanımlara şirinlik peşindesin. önce laf çakıp sonra da tartışmayı uzatmanın anlamı yok demekle olmuyor. ya özür dilersin, yahut da devam edersin.
    hanımefendi, anlaşılan gaza gelip siz de bana laf çakma peşindesiniz. size tavsiyem, lafınızı erkek arkadaşınıza söyleyin, bana değil. ben sevdiğime bir kere vurdum, ama senin erkek arkadaşının sana yapayacağı kadar büyük fedakarlıklarda da bulundum, senin erkek arkadaşının seni sevemeyeceği kadar da çok sevdim. ayrıca geceleri kızlarla kafeye gidip onun onurunu rencide de etmedim.

Sayfayı Paylaş