emclord00 bir ektemorf hikayesi, ( before- after )

Konusu 'Öncesi-Sonrası (Before-After) Bölümü' forumundadır ve emclord00 tarafından 21 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 67 üye.
  1. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bir sırt fotoğrafı paylaşman mümkün mü omuz bel oranın çok iyi kanatlarında yeterli ise üçgenliğin sınırlarını zorluyor olabilirsin.

2. brhmcr

brhmcr Guest

http://j1305.hizliresim.com/19/p/n9l44.jpg

Kacirdiniz sanirim.

3. sorceym

sorceym Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    kardeşim vücudun cok hoşuma gitti fakat dikkatimi çeken bişi oldu omuzlarını yanlıs ölçmüşsün veya yanlış ölçmüşler tekrar saglam bi ölçü alırsan iyi olur

4. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    mevcut bu arada omuz bolca yanlış alınmış 138 değil 131 -130cm omuzlar dün kendim baktım. abartılacak bir ücgenlik yok yani 72 ye 131

tesekkür ederim yorumun için Duratec. arkadaşın yorumlar silinmiş zaten sorun kalmadı sanırım.

bence ektemorf ve endemorf dez avantaj ama endomorfluk birazdaha dez avantaj mezemorf ise bu spora en yatkın vucut tipi. tabi bu bencesi ama her vucut tipinin avantajları ve dezavantajları vardr.

5. W.White

W.White Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    amacın yeni başlayanları kür için mi motive etmek anlamadım ben ?

wrestler bunu beğendi.
  6. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Sen neyden bahsediyosun ne alakasi var? Herkes kkur yapmak zorundami ben 1 sene sonra yaptim ilk kurumu bilgi verdim geelisimim hakkinda. Lutfen antikli olalim ve mantikli yorumlar yapalim. Burda kimse kimseyi biseye tesvik etmiyor. Saygilar

7. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Kür tam olarak nedir ? Yeni olduğum için bilmiyorum kusura bakmayın..:)

8. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    3-4 sene spor yapıp tam bir alt yapı olmadan başlanmaması gereken vucuda son derece zararlı hormon türevi ilaçlardır. eğer kişii müsabık olmak- manken olmak fitness model omak vs amacları yoksa genelde kullanılmaması onerilen steroidlerin birleşimiyle yapılan ilaç kullanımına denir.

NOT : ben gelişimim ile ilgili bilgi vermek için belirttim buranın yeri kür - steroid tartısmak degil bence tekrar söylemek gerekirse gelişimim ile ilgili esksik bölgelerim ile ilgili yorumlar yapılırsa sevinirim. sayıglar

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:00 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 18:46 ----------

Yorumunu gözden kacırmışım özür dilerim. genelde telefondan baglanıyorumda.
    omuzları feci şekilde yanlış ölçmüş zaten. ben dün gece uyarılar üzerine hemen baktırdım kardeşime 130 - 131 geliyordu. hoca bana 138 dedi heralde o 128 gelmişti 138 dedi başka bişey düşünüyodu o anda öyle düşünüyorum bugun ofisten erken cıkarsam sporda baktırcam tekrar

Kuzey07 bunu beğendi.
  9. inan_fener

inan_fener Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Emeğine saygı duydum!

emclord00 bunu beğendi.
  10. sampetrum

sampetrum Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    tebrik ederim :) özel mesaj kutun dolmuş galiba mesaj atamıorum sana

emclord00 bunu beğendi.
  11. to Sun

to Sun Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Almanya
    Ayrica tesekur ediyorum sana;
    Boyle bir olay karşisinda forum sakinlerinin bu kadar bilincsiz ve duyarsiz oldugunu gosterdin bana.
    Hikayeni tekrar okudum;
    bir basari hikayesi yazmissin!
    Aslinda bir intihar hikayesi yazsan daha iyi olurdu
    ilk kendini tanitma mesajinda duzenli beslenmeye, herseyin buna bagli oldugunu vurgulamissin ama yaptigin kamikazi kurlarindan bahsetmemissin. Vede yeni basliyanlara motive etmekmis amacin.
    Ben bile gordugumde psikolojik olarak bozuldum, okadar emek vermeme ragmen ben niye gelismedim oyle diye.
    Ki yeni basliyan birisi ilk etapta cok iyi motive olur ama bir sure sonra neden kendinin oyle gelisemedigini sorgulamaya baslar ve kopukluklar cikar.
    Zaten sende 1 yil yaptiktan sonra baktin birsey olmadi ( bence bu senin hatan)
    Kurlara basladin.

Birde sunu merak ediyorum.
    Kullandigin seylerin o kadar zararli olmasini bilmene ragmen nasil yaptin bunlari.
    Hele anapolon. Sadece sagladigi 2 aylik gecici bir vucut icin nasil mahvedersin ic organlarini.
    Zaten bir mesajinda kendini begenmedigini yamişsin.
    Sanirim "amaaan fazla yaşamasamda olur" manteritesi içindesin.
    Yazik. Gençligine yazik.
    Ha birde senin o hoca dediginin kan davasimi var sizinle.

Neyse ya.
    Bu arada adminleri kınıyorum
    sıf o resimlere bakip kac kisi bilincsizce anabolon kullanacak merak ediyorum

anilko17 bunu beğendi.
  12. Shredded2

Shredded2 Yeni Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Sizde bir yönden haklsınız ama sonuçta hepimiz ölmeyecek miyiz? 50 sene düz yaşamaktansa,5 sene kral gibi yaşamayı tercih edecek insanlarda var.
    Yani şu cesedim yakışıklı olsun tabiri bence herkesin seçimine saygı duymak lazım.

Son düzenleme: 23 Mayıs 2013
  13. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    1. si bu resimlere bakmasına gerek yok kimsenin anapolon kullanması için anabolik foruma giren herşeyi okur ögrenir. ordada tonla fotoğraf konu var isteyen kullanır istemeyen kullanmaz benim zararını yazdıgım gibi ordada yazıyor zararları. kimsenin kullandıgı yada yazdıgı seni ilglendirmez, benide ilgilendirmez. ilacla büyümek bu hale gelmek ? bu senin bilgisizligini gösterir. anapolon kullan spora gitme beslenme bakalım ne olacak? 1 sene içinde birşey olup olmadıgını sen bilemezsin ben bilirim. ya boş muabbetler bunlar gerçekten. istiyen istedigini kullanır buda kimseyi ilglendirmez. kimse kimseyi bişeye teşvik etmiyor. 214234 tane teşvik etmeye yonelik konu var ona bakarsan. ben burda kimseye steroid kullanın mı diyorum? - hayır. zararlarını yazdım açıkca. ben kullandım evet buda kimseyi ilgilendirmez sadece beni ilglendirir. sen dünden beri bir tartısma yaratma cabası içersindesin anlamış değilim amacını. şu steroid muabbeti uzamasın bence daha fazla. Bunun yeri anabolic forum.
    not: eğer ben burda herşeyi yazmasaydım insanları kandırmış olurdum. kendime güveniyorumki steroid kullandıgımı acıkca yazdım. bu ne seni ilglendirir, ne adminleri ilgillendirir. nede bi başkasını. sadece beni, anlatabiliyormuyum ? bu konuya birdaha mesaj atmassan sevinirim. bu arada bende seni kınıyorum; ' baktın birşey olmadı başladın küre ' : birşey oldu yada olmadı ki cok iyi geliştim. 65 kişloya naturel cıktım. evet küre girdim sonra benim kararım. hadi iyi akşamlar

Son düzenleme: 23 Mayıs 2013
  14. to Sun

to Sun Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Almanya
    Bunu yapacaksam tek yaparim.

Arkadasima demem gel 50 yil birlikte yuruyelim, 5 yil sonra yolun bittigini soylemeden

15. brhmcr

brhmcr Guest

Kimse kimseye kür tavsiyesinde bulunmuyor, konuyu farklı yerlere çekmeyiniz lütfen. Ayrıca bir şikayetiniz varsa ''adminleri kınıyorum'' vs söylemleri yerine moda bildir tuş kullanınız yönetimde değerlendirelim.

Konu sahibi gelişimini anlatmış sorulduğunda da ilaç kullandığını dile getirmiş ve zararlarından bahsetmiş ayrıca konunun yerinin anabolik forumu olduğunu bildirmiş.

Bu yorumlar üzerine halen farklı tarafa çekmeye çalışırsanız, konuyu sabote etmeye çalıştığınızı düşünmeye başlamak zorunda kalacağım

BodyForumTR sitesi Steroid/Dopinge karsidır, ancak bireylerin kişisel özgürlüklerine sınırlama getirmemiz mümkün değildir.

Size de anabolik konusundaki duyarlılığınız için teşekkür ederim.

16. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    özür dilerim okul- ders- calısma temposundan unuttum size donmeyi daha eve yeni geldim spora bile 10 da gidebiliyorum. size yarın mutlaka mesaj atacagım.

teşekkür ediyorum

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:54 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:34 ----------

http://o1305.hizliresim.com/19/r/ncb08.jpg

bugun salon boştu hocam çekilmemi istedi, konu güncel oldu bayağı burayada atiyim bari tuzu biberi olsun dedim. hem 2. fotoğrafta tam onden görünüm. sanırım eksik bir pozdu. tamamlanmış oldu.
    saygılar

Dengesizzz bunu beğendi.
  17. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Kollara yuklenmen lazim emc. Ozellikle bicepsler cok geri kalmis.

Swager ve angilonit bunu beğendi.
  18. inan_fener

inan_fener Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Rica etsem, konuya ek olarak beslenme ve antrenman düzeninden bahseder misin biraz? Benim gibi çok ekto var forumda :) Biraz bozdum demişsin düzeni. En azından en iyi olduğu dönemleri özet geçersen sevinirim.

19. emclord00

emclord00 Üye

Beğenileri:
    302
    Ödül Puanları:
    73
    Evet bunun farkndayim gelismedi bir turlu farkli antrenman stilleri denemmeyi dusunuyorum
    Antrenman duzenim klasik yani 1.5 ayda bir hareketleri degistiriyyorum genellikle. Drop set, mega set uyguladigim oluyor. Beslenme dikkat etigim zamanlar gunluk 2-3gr protein 4 5 gram karbo. Gunnde 15 yumurtaa yiyorum yadda iciyorum, tavuk ve baliktan pprotein. Baklagiller de tercih ediyorum. Karbonhidrat kaynagim pilav ve yulaf. Birde eti burcak :) makarna pek sevdigim soylenemez. Eriste yyiyorum haftada 2 kez. Onun harici cogunlukkla pilav. Suan cok kotu beslenmmem bunu uyguladigimda. Hemen fark goruyorum. Saygilarr

inan_fener bunu beğendi.
  20. cmrsmr

cmrsmr Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    2.kademe Vücut Geliştirme antrenörü
    Yer:
    Trabzon
    Trapez ne öyle yaa valla tebrik ederim mükemmel olmuş :)

emclord00 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş