1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Cem Sarpay 90 kg

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve CEMS22 tarafından 22 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 76 üye.
  1. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    evet fotolar idman sırasında çekildim.. valla olduğu olmusu budur artık,bu sporda hakketen ne yersen ne yaparsan o'sun.. ilerlemek zaman ve emek istiyor... yağ yakmak ve büyümek aynı anda özellikle çok zor..

2. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Dostum Cem seni tebrik ediyorum..Gerçekten kaliteli bir vücut ortaya çıkardın..Umarım bu seviyeni korur hatta daha da geliştirebilirsin..

3. hakan79

hakan79 Üye

Beğenileri:
    105
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    antrönör
    Yer:
    izmir
    teşekkürler karasana 1. için cem zaten arkadaşım beraber idman yapmışlığımızda var beğendiğim sayılı vucuta sahip üyelerden bende cem gibi olmak istiyorum :D:)

CEMS22 bunu beğendi.
  4. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    saol hakan :D valla olabilcek olsa gel değişek vücutlları derdim:D,cem gibi olmak isterim gerçekten hoş bir iltifat olmuş,, ama senin bu sporda istediğin taktirde olamayacğın bişi yok bence;ben şimdi 100 kg de çatır çatır mideyi koyamam şak die,,ama senin 90 kg dede 10 numara vücut çıkarman daha kolay... vucudu yapmak değil koruyabileceğin vucutlarda olmak önemli olan.. zaman zaman yağlansanda idman yapmadan adam gibi yada beslenmeden ben yada herhangibi biri senin vucudunu o seklde koruyamaz inanki,,senden bi patlama beklkiyom ben :D kalay gelsin dostum ; saol...

5. lucianno

lucianno Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Göğüsler haricinde güzel vücut tebrik ederim. Özellikle de kollar güzel olmuş. Ama göğsün zayıf olması görüntüyü biraz kötü kılıyor.

6. Afanesyeva

Afanesyeva Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de bi önceki sayfada üst göğüs ve omuz başlarını eksik olarak gözlemlemiştim.Ama şu anki halin gerçekten çok estetik gözüküyor.Hem omuzlarda hem de üst göğüste büyük gelişmeler olmuş.İlla eksik ne diye sorarsan braz daha karın kası olsa daha güzel olurdu..Eminim ki o da azmin sayesinde ilerleyen zamanlarda olacaktır...

7. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    arkadasım sana bi sorum olucak hiç ilaç kullandın mı ?

yani hiç bi turlu ilaç kullanmadanda boyle olunurmu?

8. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    kullandıklarım yazdım zaten,,ilaç kullanmadan böle olunurmu??? sana bağlı bişi ona bişi diyemem ama ilaç kullanırsan böle olusun die bişi yok bak bu kesin..,, ben en son 5 kg almak için çok sıkı çalıstım 400 tl .lik suplement bitirdim 1 ayda nox dan_ anımal stak'ına..şimdi 2 ay yatarım sonra baktım isterim yine kasarım.. zaten senede 1 ay kasabiliyorum yani ilaç işte ondan bunlar dersende hiçbişi olamaz neyin olacağına inanırsan o olursun, olay inanç işi yani gerisi faso fiso.....

Despo bunu beğendi.
  9. ErCıN

ErCıN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    tşk ... yaw yani steroid falan aldın mı yoksa sadece suplement falanmı bizim deyimimizle iğne yedin mi hiç :D

abim ilaç kullanmadan fazla gelişemezsin diyo ...

10. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    dostum omuzları nasıl patlattın
    yani bende ust omuz iyide yan omuz yok
    hemen kolun ustunde bi cizgi olusmadı gitti:(
    hangi çalışma stilini tavsiye edersin?
    teşekkürler

bu arada 9 numara vucud:)

11. platoon

platoon Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Ya arkadaslar her sey ılac demektır.Kaldıkı o ılaclar bıle beslenme olamdan hıc bır ıse yaramıyor yag ve su depolamaktan baska.Duzenlı ve kalıtelı beslenme,dısplınlı agır ıdmanlar ve ıyı bır dınlenme duzenı ıle oluyor bu ısler.Sız bunlardan bırını bıle eksık yaparsanız ısler yolunda gıtmez.

Once sıkı sıkı beslenme yaparak bu sporu yapmaya baslıyacaksınız.Sonra vucuda ılk sokları yasatmak ıcın supplement kullanımına ıhtıyac duyucaksınız.En sonunda baktınızkı artık degısık antreman yontemlerı,supplement kombınasyonları v.s. ıse yaramıyor ıste o zaman ılaclara basvuracaksınız.Aslına bakarsanız cogu kısının ıstedıgı vucuda sadece basta saydıgım 2 madde ıle cok rahat ulasılabılıyor.Dıger son madde yanı ılaclar ıse daha ılerı sevıye vucudu dusunenler ıcın uygun :)

12. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    evet kesinlikle katılıyorum,bu iş bir ego tatmin olayına dönüştüğü zaman yarışabileceğin yada yanında kendini küçük görebileceğin birileri her zaman vardır.. bunu unutmak çok kolay, ama unutmamak gerekiyor.. burdan diğer msj larada cvp verim ercin arkadaşım zaten yazdım dedim ama bi ilk sayfayı okuyım diyip zahmet etmedin hala iğne falan diyosun bana msn istemissin oda var ama neyse buraya yazabilirsin benim msj ların içeriği özel yada bura değişmiyor;kür olayı için şunu diyeyim bodybuilding kültürümde en az bilgim bu ilaçlar, kombinasyonları, temel işlevleri.. diyebilirim ama bu işten anlayan arkadaşlarım benim yaptığım kürlerin normalde hiçbi etkisinin olmayacağını sölüyolar yok prima anca en az 8 hafta yok anapolon 3 hafta kullanıp brakırsan düşersin işe yaramaz işte onlar haklıysa eğer evet ilaçsızda böyle olunur,,abin en azından bu konuda iyi bir akıl hocası değil bence sen sana ilaçsız gelişmessin diyenleri değil yaptığın idmanlara bak-ki ben iyi idman yapmam beslenmem çok çok iyi değildir uyku düzenimse berbat(4-max 5 saat) alkol sigara free yani özen gösteren biri olarakta örnek göstermiyorum kendimi yanlış anlaşılmasın.... sayfayıda baştan oku orda bişiler yazmıştım ..arnold junıor;valla ben bi bölgeyihaftada 1 kereden fazla çalışamam ama omuzlarım hiç olmuyo die onları ön ve arka omuz olarak ikiye böldüm en son arada 1 gün var 4 er hareket gibi değişiyor..,, buna tepki verdi ama benim belli bir programım düzenim set sayım yada hareket sıram yok bi hocamda yok,düzensiz biriyim bi proğram düşünsemde 1-2 hafta yapıp sıkılırım ondan kaç set ne yapıyon die sorma bilmiyorum bellide olmuyor doğaçlama yani...

aslaneraydin bunu beğendi.
  13. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    :) sendede dogal bi yetenek var ozaman bu spora karşı
    bende suan 67 kiloyum ama 80 gibiyim
    hala arastırıyorum bakalım ne demek bu ozel yetenekmi :)

sana başarılar gercekten bu sistemde devam edersen hayatın istedigin gibi olur....
    resimlerimi koyunca belki biri keşfeder.

14. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Cem'in bu işe genetik yatkınlığı olduğu muhakkak, zaten o yüzden, bu tür adamların sıradan yapıda insanlara çok yol göstermesi mümkün olmuyor, yani onun yaptığı, onun gibi olmayanlarda pek bir yarar sağlamıyor, bu arkadaşların bize en büyük faydası motivasyon boyutunda oluyor :D

15. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    evet bendeki dogustan gelen yag yakma ozelligi kilosunun ustunde gorunme ozelligi var:)

gercekten balkan insanları ozellikle bu tip yapıya sahip diye ogrendim..slav ırkı diye tabir edilen dunyanın en yetenekli cok yonlu ırkı.

16. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    karasan sitede seni takip ediyorum diğer yazılarındanda,yorumların hoşuma gidiyor,ve gerçekten aktif ve ilgilisin.,, body konusunda gerçekten kültürlü ve bilgili olduğun aşıkar ve çoğu yazını okuyorum.. sitede body konusunda gözlem yeteneğinide taktir ettiğim oluyor çoğukez, bu sebepten bana yazdığın eleştiri ve yorumları dikkate alıyorum gerçekten güzel eleştiriler içinde teşekkür ediyorum bu iş büyük ölçüde bilgi işi,bende elimden geldiğince fırsat buldukça takip edip okuyorum yeni bişiler öğreniyim die bu konudada baya faydan oldu çeşitli yazılarınla.. bu işi seven insanlar beni tetikliyor.. başarılar diliyorum...

Despo, Karasan ve saydam bunu beğendi.
  17. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    walla ne diyim yaa:D
    sen şu resimlerini ekle yapamadıysanda bilen birine yaptır,söz ilk yorumu ben yapacam.. o kadar kendin için yorum yaptın ki bana ne kaldıysa bende elimden geldiğince yapacam artık :D ama hoş hakketende balkan insanı yağsız, adam süpersin,,hayran oldum bu özgüvene!! yani sen sana yorumu iyi yapıyosunda resim eklede bakalım bizde!:D:D

18. arnold_junior_

arnold_junior_ Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    valla ilerde aleyhime delil olarak kullanılabilecegi için yüzümü gizlicem ama
    gorseydiniz aman tanrım yeni arnold diyebilirdiniz:)

kaş yapım yüz yapım kemik yapım bu kadar benzer sadece boy farkı var:(
    dedimya keşke gireesunda yasamazsaydım ah be cem sarpay kardeşim varmı 6 ayda 67 kiloda boyle vucud:)

19. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Görüntü resminde, ben iki tane kürek kemiği görüyorum, ki bu zayıflık belirtisidir.
    80 kiloda sporcu bir adam sırtı görmeni öneririm, kürek kemiklerini görmeyeceğine emin olabilirsin. Başka resimlerin vardır dilerim, bu resimde durum parlak değil, benden söylemesi.
    Giresun'da nerede yaşıyorsun? Fındık bahçelerinde çalışan, kilosu en fazla 70 olup, her tarafı takır takır kuru kas olan insanların olduğu bir memlekettesin aslında, bu vücutla nasıl yeni Arnold diyorlar sana vallah anlamadım :D
    Tarlada iş görsen daha kaliteli bir sırtın olurdu.

20. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Profil bilgileri: arnold_junior_
    Forumla aşina​