1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Cem Sarpay 90 kg

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve CEMS22 tarafından 22 Şubat 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 76 üye.
  1. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    Re: vay vay kimler gelmiş

valla hakan hiç unuturmuym o idmanı 2 gün göğüslerim ağrımıştı :D sen tabi canavar gibiydin yine.... senin sayfayada yazdım burayada yazıyorum 1 numarasın senin vücudun ender vücutlardan.. kollarada laf etmişler ben saçma buldum fotodan bile en az 50 yi rahat gösteriyor bu arada [email protected] eklersen msn de konuşuruz.....
    başarılar arkadaşım.... ;)

2. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    çok haklısın.. salondada çogu arkadaş olduğundan çok kötü çıktığını söylüyor.. ama işte olduğu kadar yapıyoruz napalım ;) yorumlar için de teşekkürler bu arada.. program çıkarmamda yardımcı oluyor..

3. zargy

zargy Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    salondan biri olarak ben de fotoğraflardakinden daha büyük ve ayrıntılı olduğunu söylebilirim.:D Cem fotoğraf konusunda biraz şansız.Genetik avantajını çok iyi kulanan bi arkadaşımız.Vücudu kadar alçakgönüllü karakterini de takdir ediyoruz.(ben mehmet nickten anlarsın ama ben yine de yazim hehe)

4. blaxisss

blaxisss Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Abicim güzel vücut tebrikler ama senden bi ricam olacak. Şu dövmenin de bi resmini çekip koysan diyorum, klas duruyo walla. :)

5. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR

teşekkürler, yalnız bu konuda şöyle bir çekincem var;dövme konusunda hassas olduğumdan bu dövmeyi kendim çizip tasarladım başka kimsede görmemek için, o yüzden direkt resmini koymaya çekiniyorum siz değil belki ama beğenen herhangibi biri belki taklit etmek isteyebilir diye.. fotolarda görünüyor zaten ama direkt koymak istemiyorum...
    BU ARADA YAZ GELDİ HERKESE BOL DEFİNE GÜNLER ;) :badgrin: ;) :badgrin: ;) :badgrin:

6. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    Diyetle 80 kiloya kadar düştüm. Bunlar da yeni resimlerim...

Shot with W700i at 2007-07-23

7. _Fırat_

_Fırat_ Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    ilk eklediğin fotoğrafalra göre bunlar çok çok çok daha güzel özellikle ilk poza bittim.Tebrik ederim.:)

8. maynax

maynax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    güzel vücut tebrikler kollar öne çıkıyor sırt da iyi daha da iyi resimlerini bekliyoruz

9. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Tebrikler Cem güzel cut olmuşsun.

Ama zevk meselesidir,85-90 kg lik hallerinle diyetten yeni çıkmış halini karşılaştıracak olursak,bulk halinde göğüs-kol orantının daha iyi olduğunu ve orantının daha iyi olduğunu düşünüyorum.Şu an kollar göğüse göre biraz fazla ileride geldi bana.Tabi diyetten de yeni çıkmışsın,bi zaman sonra toparlanacaksın kesinlikle,ama gördüğüm kadarıyla şu an tek eksiğin göğüsteki kayıp,özellikle önden pozlarında kollar göğüsü gölgelemiş,biceps-triceps orantısı ön omuzlar sırt önkol gayet iyi,göğüslere hacim kazandırırsan çok daha iyi olacağını düşünüyorum kolay gelsin ;)

10. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    evet cok iyi olmussun ve kollar super,birde onden biceps pozu vermen mumkun mu?

11. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    genel olarak güzel vücut..tebrikler..
    tricepsler çok iyi..üst göğüs gayet iyi..kanatlar için açış ve saydam'ın da dediği gibi önden çift biseps pozuda verirsen yorumlar daha sağlıklı yapılacaktır..başarılar..

12. CEMS22

CEMS22 Üye

Beğenileri:
    256
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İZMİR
    teşekkürler.. biceps pozunuda bir ara eklerim tabiki.. aslında kanat ve tricepsler çok geri kaldı diet dönemi boynumdan çok sık sakatlandığım için pek antreman yapamadım 3 ayın 1.5 ayı sadece dietle geçti bazı haraketlerede ağırlık alamadım.. çoğu zaman antremanda yapamadığımdan kötü ve yalnıs bir dietle ilerledim kimseye tavsiye etmem 2 haftdr düzene yeni yeni grebildim diette aminoda yada proteinde alamadım aslında birazdaha toparlayıpda foto koyacktım kollar 42 ye kadar indi yağlanmadan büyütmek çok zor hakketen.. yani vüct biraz orantısızlaştı ama kimsenin dikkatini çekmemesine sevindim :) herkese başarılar......

13. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Omuz başların için biraz daha gayret gösterirsen, daha iyi sonuç alacaksın Cem. Omuzların antremana aç duruyor. Üstüne düşmelisin.

14. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    iyi incelmissin de şunu anlamıyorum. şimdi bizlerin çoğu profesyonel değiliz. onca emek ve çaba ile kütle yapıp tekrar onu inceltmek pek mantıklı gelmiyor bana. cem 90 kilodan neden 80 kiloya düştün. 85 e falan insen anlarım. şimdi tekrar 90 na çıkmak için uğraşıp duracaksın belki. çok yağlı idiysen anlarım, ama yağ oranın yüksekte değildi.....

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Bu birazda sakatlanma ve iyi beslenememekten kaynaklanıyor olabilir Hernan,aksi halde 5 kilo kaybı bile yeterli olurdu gibi görünüyor, definisyona girmek aslında uzun vadeli gelişim için çok iyi, kas olgunluğunu arttırıyor ve kışın yapılacak kütle çalışmasından daha iyi sonuç elde edilmesini sağlıyor.
    Cem sakatlanmasa en azından 83 kiloda daha kütleli bir vücudla define olurdu bence, bu halide çok estetik duruyor, tebrikler.

16. Maestero

Maestero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    vucudun orta seviye derecesinde. 5 sene için benim görüşüm çok fazla bi gelişme edle demedin. 1,75 boy'undasın 90kg olduğuna pek inanmıyorum fiziğin böyle gösteriyor. sana başarılar diliyorum kardeşim

17. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    maestro arkadasin yaptigi 1-2 kurun cok kisa oldugunu da goz onunde bulundur ayrica sakatlikda gecirmis.

18. journalist

journalist Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    son eklediğin resimleri göremiyorum...

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    resimlerde sorun yok,sayfayi yenile.

20. Mr.Olympia

Mr.Olympia Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Gladyatör
    Yer:
    Collesium
    Son eklenen resimlerde cem 80 kiloya düştüğünü belirtmiş.Herhalde dikkatli okumadın...

Sayfayı Paylaş