cardio dan sonra ağırlık antremanı yapsam olurmu

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve stadler tarafından 14 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. stadler

stadler Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    spor a gittiğim salon eve uzak 16 ampul 3000 mg powersystem lcarnitinim kaldı o süreç üzerinde yağ yakımı yapmak istiyorum göğüs alt kısmı ve karında otururkan katlanma oluyor kas kütlemdende geri kalmak istemiyorum yanında amino ile protein içiyorum 30 dk 7.2 tempolu yürüyüş 5 dk koşu 10.5 5dk. 6.5 yürüyüş toplam 40 dk koşu bandındayım 5 dk bisiklet yapıyorum sonra sağlam karın hareketleri yapıyorum 15 dk sürüyordur üstümü değiştirip o günkü ağırlık antremanımı yapıyorum sakıncalımı birşey olmazmı dersiniz kaslara zararı varmı kas kütlemden olmamak için ne biliym kaslardan olmıyalım

2. dishiwelet

dishiwelet Üye

Beğenileri:
    528
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    fitness antrenörü
    Yer:
    antalya
    keninde o gücü bulabiliyorsan yapabilirsin acıkcası ben denedim bunu ama cardio sonrası antrenman hic bana göre degil gücümden düsüyor ve cok verimli olamıyorum ama sen gücüm yerinde diyorsan taii olur antrenmanlarını cok uzun tutma

sthammer ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  3. mr_dblue

mr_dblue Üye

Beğenileri:
    1.363
    Ödül Puanları:
    123
    Ben bu çekilde çalışmanı önermiyorum.Mümkünse ağırlık çalışmadığın günlerde kardiyo yap.Ha illa yapıcam diyorsan arada basit karbondidrat alımı yapmalısın kas kaybedebilirsin.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  4. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    cardio ve ağırlık çalışması farklı günlerde yapılmalı çünkü ikisine birden aynı performansı göstermek çok zor ayrıca kas kaybıda yaşanabilir

dishiwelet ve mr_dblue bunu beğendi.
  5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Kas kaybını engellemek adına sabah veya öğle öğününde bir miktar kompleks karbo alimi yapılması taraftarıyım . Herkezin ayrı günlerde gidecek vakti olmuyor bu sebeple kardioyu antreman sonrası yapılmasını uygun görüyorum tabiki yapacak haliniz kalırsa bu yüzden çok sıkı beslenmek gerekiyor özellikle kardio günleri karboyu biraz daha fazla almaliyiz enerji bakımından.

rockybalboa7 bunu beğendi.
  6. brhmcr

brhmcr Guest

Aynı seansta yapılacaksa agırlık ardından cardio ve agırlık ertesi bir miktar karbo alınmalı ve ara verilmeli.

Sayfayı Paylaş