Cıddırık ve Yeşill'in Fit Olma Günlügü

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve cıddırık tarafından 15 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Misafirliğe gidince yememek kolay da, çağırdığında yememek zor olur. Sen yemezsen karşındakine sık boğaz edemezsin ki, kültürel değerlerimize ters... İcabında çatalı, kaşığı gırtlağına kadar kendi elinle sokacaksın. Bir akut eğitimi gibi düşünün bunu, tamamen dayanışmaya dönük...

Şakası bir yana madem misafir size geliyor, yemeği ona göre lezzetli ve hafif ayarlayabilirdiniz. Bunlar bahane olmamalı. : ) Gittiğiniz yerdeyse yemeği yiyin afiyetle ama üstüne bir tam limon sıkıp fondip yapıverin. İnsülin salınımını dengeler en azından, yağ depo etmeyi minimize eder. İyidir.

Bu blogu tutup yüzleşmeye devam ederseniz başarıya ulaşacaksınız gibi geliyor. ; )

Azi, cıddırık ve yeşill bunu beğendi.
  2. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...

Misafirliğe gidince yememek kolay da, çağırdığında yememek zor olur. Sen yemezsen karşındakine sık boğaz edemezsin ki, kültürel değerlerimize ters... İcabında çatalı, kaşığı gırtlağına kadar kendi elinle sokacaksın. Bir akut eğitimi gibi düşünün bunu, tamamen dayanışmaya dönük...

aynen katılıyorum diycektimki şaka demişsin :D

yeşilim takıl kafana göre tatlım valla ben depresyondayım çıkamıyorum mitokondri hocam yok destek veren yok ben bu bunalımla çok yaşamam:lol:
    sen ne zaman toparlanıyorsun yeşil ona göre çeki düzen vereyim kendime :D:D:D şimdi obez yaza lopez olalım yeşill:lol::lol:

3. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Bilgi ve destek için çok teşekkür ederim estetik fenomen :)
    kaçamak yaptım ama normal zamanda olsa daha fazla yerdim en azından daha az yiyebildiğim için kendime teselli payı bıraktım :D
    Gelen misafirlerim beni 1 ay önce ağırlamışlardı ve o sofrayı bir görseydin onun karşılığında kendi diyetimi düşünüp hafif yemekler hazırlasaydım yorumlar nasıl olurdu düşünemiyorum ( yani mecburen döşedim sofrayı :) )
    hepsi bir yana tartılmadım ama görüntümde bariz değişiklik var, vücut toparlandı, gücüm arttı, kendimi daha mutlu, enerjik ve hafif hissediyorum.
    İnanıyorum herşey çooooook daha iyi olacak.

4. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    "şimdi obez yaza lopez olalım yeşill"

hah hay tuttum bu lafı ama bir an önce obez modundan çıkalım :lol:
    bu arada obez mobez derken herkes bizi öyle sanacak, o kadar da değiliz yani geçtiğimiz yerde iz bırakıyoruz ama bu iz ağırlığımızla değil güzelliğimizle kalıyor :D

5. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...

yeşilim tabikide güzeliz özeliz ama ben yoğun ilgiden hep bıkıyorum burda obez şişko takılayımki rahat dolaşayım istiyorum:lol::lol::lol:

sen benım sözümü bak bırak obez olalım :lol:

unutmadan:) yarından itibaren kendimi topluyorum ona göre istiyorsan senıde toplarım:D:D iyi akşamlar canım

yeşill bunu beğendi.
  6. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
  7. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    başladık da mola bile verdik, azıcık soluklanalım yola öyle devam edelim didik :lol:

8. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    :) bence 2 ay falan düzenli yapıp 2 hafta ara verseydiniz daha iyi olurdu :) 1 hafta calısıp 1 hafta ara vermek olmaz :)

yeşill bunu beğendi.
  9. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Çok haklısın sana tamamen katılıyorum ama çok kışkırtıcı bir sebebim
    vardı:D 2 akşamlık fire verdim şimdi yeniden yola devam :)

10. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    :) bian önce toparlayın kendinizi alışın spor yapmadığınız gün moraliniz sıfır olsun sürekli spor yapmak isteyn ben çalışmayınca çöküyorum psikolojik :)

11. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Hakan yeşil ara verince bende onu yanlız bırakmak istemedim :p

yoksa ben azimle devam ediyordum :D

12. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    2 gündür akşamları misafirim var spor yapamadım diye kahroldum, gerçi misafire hizmet hürmet temizlik vs. derken spor yapmış gibi oldum ama ter atmayınca olmuyor. Bu akşamı iple çekiyorum inşallah bir aksilik çıkmaz da sporumu yaparım bench_O

13. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    çok fedakar bir arkadaştır kendisi :p
    başka fire yok cıddırık ona göre thums:

14. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    yok yok valla bomba gibi geliyorum yeşill savulun uleynn :D oplar görmesin :D

ben iki gün bu lapa diyetine takılacam yeşilim pirinç ve yeşillik :) bir nevi kısır işte
    hoşuma giderse tavsiye ederim sana .:)

15. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    yeşilim günaydın

hanı lapa diyetı yapayım demıstımya sana :) yapmadım nıye de
    bilmiyorum :D

heheh off ya vallasıkıldım ben bu gel gitlerımden pirinci haşlamaya üşenen biri nasıl diyet yapsın .......

Benim hayat tarzımı degistirmem lazım diyet psikolojimi bozuyor diyete girmemem lazım :p
    aslında diyette olacagım ama bunu bilmemem lazım işte buna hayat tarzının degişmesi diyorlarmıs :badgrin:
    kendı istegim gibi sebze,meyve ve spora yönelmek ..... istemıyorum ama:p istiyor gibi yapmam lazımkı hayat tarzım olsun :eek:
    kalk spor yap desen yorgunum ama 2 saat sana yazı yazıp konuşabılırım nedense işime gelirse çok enerjik işime gelmezse çok bitkin oluveriyorum
    yesil sende durumlar nasıl :)

16. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    Günaydın,
    ben sağlıklı maraton koşuma kaldığım yerden devam ediyorum :)
    çok kısmıyorum, kendimi bunaltmıyorum, sporumu yapıyorum, ağırlık çalışması yapıyorum, proteine ağırlık veriyorum. Günümü sebzeyle geçircem diye bir derdim yok. Sen de bu sebze konusuna çok takılma bence, sebzeyi de kararında yemek lazım.
    Mesela ben karnıbaharı haşlayıp içine limon sıkıp, tuz, karabiber ve kırmızı biber ekleyerek yemeyi seviyorum bunu deneyebilirsin. Diyet için değil sevdiğin için yemeyi düşünmen lazım, kendine sevebileceğin alternatifler hazırla. Ya da karnıbaharı haşlayıp sarımsaklı yoğurt ve bir parça cevizle tatlandırabilirsin. Bu uygulamaları yakışabilecek diğer sebzelere de deniyebilirsin.
    Biz sağlıklı beslenip, sağlıklı kalmak için uğraşıyoruz, o gördüğün incecik hatunlar bizden daha mı zeki, daha mı becerikli tabi ki hayır o zaman bizden artıları ince olmaları olmasın, biz incelip fit olalım ki bizim artılarımız yine bize kalsın:D
    16 şubatta başlamıştım ve o akşam dolu mide, eşofman ve ayakkabı ile tartıda 83,1 gelmiştim, dün akşam 10. günümdü, 2 akşam da fire verdiğim için kendime kızdım ve kendime daha çok kızıp gaza getirmek için tartıya çıkayım dedim. akşam yine aynı koşullarda tartıya çıktığımda 81,8 geldim. Yani 1,3 e bay bay demişim. Biliyorum çok büyük bir rakam değil ama bu rakamın büyük kısmı yağdan gitti diye düşünüyorum o yüzden seviniyorum:)
    Yola devam thums:

AxiboY bunu beğendi.
  17. cıddırık

cıddırık Yeni Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yerin Dibinden ...
    Yeşilim benim sorunum orda işte :) o limonlu karnıbaharı yada brokoliyi yiyecegime 2 gün aç kalırım daha iyi
    yaa çok sinir oluyorum anneme kızıyorum hep neden bizi otcul degilde etcil yetıstırmışler diye:D
    gökan saolsun akşam biraz önerilerde bulundu aslında ben sıkı bir diyete giriyim diye düşünürken
    beslenme şeklili değistirmem gerektigine ikna etti aslında o birşey yapmadı sadece önerılerı hoşuma gitti kendı başıma karar verdim :D:D (çok kötüyüm yaa) :D
    yeşilim kafana takılan bir şey olursa çekınme sor gökana çok sabırlı valla bıkmıyor anlatıyor :D:D

18. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Sinem kolay gelsin =)

cıddırık bunu beğendi.
  19. yeşill

yeşill Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    0
    hafta sonu internete pek giremiyorum, evde çoluk çocuk iş derken pek olmuyor
    şöyle bir bakayım dedim ama cıddırık da ortalarda yok, kızım sen hala toplayamadın mı kendini
    hadi gari :)
    20 gün sonra tatile gidicem 20 günde elimden gelenin en iyisini yapmam lazım hadi cıddırık hep destek tam destek
    dün marketten lifalif, yağı azaltılmış peynir, çok tahıllı ekmek filan aldım kendime sağlıklı yaşamı çekilebilir hale getirmeye çalışıyorum, spora devam ama dün çarşıdaydım ve eve geç geldiğim için yapamadım, bu akşam sporumu yapıcam :)
    kolumun alt kısmı ile iç bacak çalışmasına ağırlık vermem lazım bir kaç harekete başladım, o bölgelerde sıkılaştırma yapmam gerekiyor, bu konuda yapılacak hareketlerle ilgili bilgilere ihtiyacım var, yardımlarınız bekleniyor, şimdiden teşekkürler :)

cıddırık bunu beğendi.
  20. mitokondri

mitokondri Yeni Üye

Beğenileri:
    316
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    Mutlaka iyi kotu hafif vs 2 adet dumbell almalisin:) eger alamazsan rocky gibi koyunlara yumruk atman gerekecek mezbahada:)))))
    yok :))) ablacim rahat ol 2 litrelik pet siselerde baslangic icin isini gorur ciddiriga bir iki hareketi mail atarim :)) burada tarif zor

Azi, yeşill ve cıddırık bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş