Bulk yaparak kilo alma

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Ihtiras tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Dun bi 2 yil vg yapan arladasimla konustum bulk yapma o prof ve yarismacilar icin dedi motivasyonumu bozdu bende.buradan.bahsettim.burdakilerde sen ben.gibi insanlar yarismaya katiomiyo ama bulk yapiyorlar dedim eee bulk yapmazsak nasil.buyucek kaslar

2. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Aklına gelen her soru için konu açmaktan bıkmadınmı ? 64 mesajın var 40 tanesi konu açılarak. Forum kirliliği yapmaktan vazgeçmezsen kimse seni kaale almaz. Hatta senin gibiler yüzünden bilgili kişilerde cevap vermekten kaçınıyor bu forumda. Aradığın herrrrrrrrrrr bilgi zaten forumda konuşulan sıradan şeyler. Antin kuntin sanki forumda bu soru ilk senin aklına gelmiş gibi konu açmanın anlamı ne ?

3. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bulk dedigin kalori ihtiyacjndan fazla almaktir bizim dilimizde. Öyle prolar givi 7000 8000 kalori almican tabiki . Gunluk ihtiyacin 3000 kaloriyse 3500 kalori al al sana bulk. Kalori fazlasi almazsan kaslar gelismez

4. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Istedigim sekilde cevap yoksa konu aciyorum.mecbur senin gibilerde olmasa kimse forum polisligi yapmazdi sanirim sevgili gecce kardes yeniyiz hevesliyiz iinsan sora sora ogrenir saygi bizden

5. Gecce

Gecce Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    Bizde 10 senelik değiliz. Ayrıca forum polisliği yapan yok burada. Bulamayacağın birşeyde yok forumu aratırsan, karıştırırsan. Hiç birşey bulamıyorsan bulk gerekli mi yaz google'a 1000 tane sonuç çıkar karşına. Senin yaptığın 64 mesaja 40 konu açmak kirlilikten başka birşey değil. Her üye her aklına gelen için konu açarsa hesapla bakalım kaç tane gereksiz abuk subuk konu dolar forum ? Gerekli olan bilgiler ve konularda böyle abuk subuk sorulan için açılan başlıklar yüzünden geride kalıyor. İnsanlar bulmakta ve okumakta zorluk çekiyor. Bunu anlamanın neresi zor ? Forum kurallarını okumak bu kadar zor olmasa gerek

6. kaansahin

kaansahin Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Yolunda
    Yer:
    Ankara
    Değerli üyemiz;
    Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;
    - Daha önce benzer bir konu açılmıştır.
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.
    Link :

Arama Kelimeleri : bulk

Yukarıdaki arama kelimelerini arama bölümündeki "sadece başlıklarda ara" sekmesini tıklayarak aratınız. Çıkan arama sonuçlarından sorunuza en uygun bulduğunuz başlığı inceleyiniz.Aradığınız cevabı bulamadığınızı düşünüyorsanız dahi sorunuzu o başlıkta sorunuz.Çok özel bir durum olmadıkça yeni başlık açmayınız.Aksi takdirde başlık kirliliğine neden olursunuz.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş