Boyun güçlendirme hareketleri

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Red tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Merhaba boyun ağrılarımın artmasındna dolayı doktara gittim, mr çekimi kontrolü yapıldıktan sonra 2-3 numaralarda boyun fıtığı oldugu tspit edildi
    fizik tedavi sürecimi tamamladım. biraz rahatladım. Şimdi günlük yaptıgım tempolu yürüyüş, şınav, mekik, gibi antreamnlara boyun antremanında eklemek istiyorum. el ile sağa sola bastrma gerdirme hareketlerini yapıyorum onun dışında, salonada başladıgımda yapabileceğim boyun için güç antremanı öğrenmek istiyorum. altyapım var.
    1.80 boy 83 kilo

2. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    2 tane 3-4 kglık dambılı eline al boynunla kaldır 3 yukarıda 3 saniye bekle bunu yorulana kadar yap fizik tedavide zaten yapmışsındır bende fizik tedaviye gittim oradaki fizik tedavici en az 3 sn yukarıda kesin beklenilmesini söylüyordu her hareket için

3. Red

Red Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    IT
    Elime alıp boynumla nasıl kaldıracağım anlayamadım? :)

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    3-4 kilo nedir adamin boynunu mu kırcanız :D bunun için hafif plakalar var 250 gr 150 gr lik vs. Bench sehpasinin 15 derece yatık olan sehpaya uzanıp ensene plaka koyup kaldirma hareketi vardi adini unuttum
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2014 ---
    Boyun | BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Son düzenleme: 4 Nisan 2014
    Red bunu beğendi.
  5. barfiksPro

barfiksPro Üye

Beğenileri:
    150
    Ödül Puanları:
    53
    boynunla kaldır derken şöyle şimdi okuyunca benimde aklıma direk boynunla aşağı yukarı kaldırıp indirme hareketi geldi ama ayaktayken ellerine 3-4 kg lık dambıl alıp boyun kaslarıyla kaldırıyorsun yani dambıl ile trapez yazarsan çıkar

Red bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş