Beslenme Önerisi

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Military Crew tarafından 22 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Military Crew

Military Crew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    İyi günler forum sakinleri uzun süreden sonra tekrar burada aktif olmayi deniyecegim yeri buramidir bilmiyorum ama bu konuda bilgisi olanlara soru sormak istiyorum. Ben 19 yasindayim 1.90 boy 120-125 kilo civarindayim ve artik vucudumda çatlaklar oluşmaya başladı kilo vermem gerekiyor diyetisyenede basvurucagim ama sizden isteğim sizce kilo vermem için spor dahilinde ne tur besinler almam lazim bana yardimci olursaniz sevinirim. Gençliğinde 12-14 yas arazi Altay , egospor ve bucaspor alt yapisinda oynamisligim var ve iki sene önce aliağa basketbol takiminin altyapisindaydim buralardan ayrildiktan sonra kilo almaya basladim ve gecen senede nazi problemler üzücü olaylar sonucu sigaraya basladim bu bahane olabilir ama neyse konuyu bulandirmayayim bana yardimci olursaniz sevinirim şimdiden tesekkurler

2. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bol bol yağsız protein tüket Military Crew, tavuk et yumurta, light süt yoğurt beyaz peynir. Tokluk sağlaması için de bol bol lifli sebze, yeşillik, salata. Her gün 2 bardak yeşil çay da iç. Beyaz un ve şekeri komple hayatından çıkar. Bunlar hızla kilo vermeni sağlayacaktır.

3. Military Crew

Military Crew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Çoktesekkur ederim kkardesim peki günde kaç ogün olmali

4. BLAST

BLAST Üye

Beğenileri:
    114
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Sabah kahvaltını 7.30-8.00 arasında yaptıgını farzedersek, kahvaltı - ara öğün - öğle yemeği - ara öğün - akşam yemeği ve eğer geç yatıyorsan küçük bir ara öğün daha. Ama gece yemek yemek sakıncalı olduğu için son ara öğünü her halükarda atardım ben olsam. Eğer imkanın varsa bir diyetisyene de danışmanı öneririm.

5. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Ketojenik diyet ve Intermittent Fasting. Bu iki konsepti forumda araştırmanı tavsiye ederim.

6. Military Crew

Military Crew Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Öğünler için tesekur ederim. Arastiricam tesekkur ederim arastiricam saol kardeşim

Peki o bölümleri nerden arastirabilirim

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Konu başlığınız kilitlenmiştir.

Kilitlenme sebebi ;

* Günlükler bölümüne açtığınız başlık günlük niteliğinde değil soru niteliğindedir.10.07.2011 tarihinde yapılan duyuru gereği günlükler bölümüne açılan soru başlıkları artık doğru bölüme taşınmamakta ve içeriğine bakılmaksızın kilitlenmektedir. (ayrıca bkz : Forum Kuralları Madde-26)

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş