Bench Press Kaç Basıyosunuz?(Kür Yapmamış Olanlar Lütfen)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve vincenzo234 tarafından 25 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 568 üye.
  1. samebegin

samebegin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    900 :D :D 16 yaşım kilom 63 .... 10 8 8 6 * 45 yapıyorum

2. selo

selo Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    GIDA SEKTÖRÜ
    Yer:
    İSTANBUL
    BEN 1.5 SENEDİR ÇALIŞIYORUM VE SON SETTE 90 BASIYORUM 5 TEKRAR...[​IMG]

3. kutaykalay

kutaykalay Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ankara
    200kg bench press kutay kalay

kilom 87 bench presste 200kg basıyorum ve şimdiye kadar hiçbir doping maddesi kullanmadım.dayanıklılık bölümünden videoyu izleyebilirsiniz.nasıl.

4. blackman

blackman Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    web master
    Yer:
    ANKARA
    benç pres

selamlar benç preste maksimum kilo 1veya 1 kaç tekrar ne getiririrki diyen arkadaşlara cevaben güç getirir metobilizmanıza baglı olarak dayanıklılık ve büyüme saglar.ben 140 kg 4 tekrar basıp daha sonra maksimum kilomda kalmak için 130 kiloda 6 tekrar 3 set basıyorum kilom şu an 85 biraz önce gögüs bastım.boyum 1.80 fakat şunu açmak istiyorum 37 yaşındayım.27 yaşımda 65 kilo iken 126 kilo benç 3 tekrar basabiliyo ve tek dambul körl yarır yarım 62 kilo ile çalışıyordum.hangi harekete odaklanırsanız.o kas gurubu o hareketi sindirir artık agırlıgın önemi kalmaz örnegin ben 12 aydır her kol ve gögüs idmanından sonra 4*12 dips basıyorum geçenlerde istanbuldan 75 kg dünya şampiyonu bir arkadaşımız dipsi +50 kg baglayarak çektigini söyledi bunun üzerine bende 20 günde yani şu an dipste belime 50 kg baglıyarak dips basıyorum.demek istedigim hangi hareketi sever ve keyifli yaparsanız agırlık basit gelir.bu arada 1 tekrar bazen 150 kg basıyorum destek şu sıralar sürantre2yim destek alıyorum.fakat şunu söylemek istiyorum bir çok usta toplam yarım saat idman yapıyo sizce 4*12 falanmı basıyolar.veya minimum kg mı basıyolar.biraz araştırırsanız kütle maksimum kg+minumum idman zamanı + maksimum dinlenme olarak göreceksiniz ben haftada 5 gün idman hatasını 8 yıl yaptım elime basit defnize bi vücut geçti 65-70 kg 37-38 cm biceps ,maksimum kg +minimum idman zamanı+maksimum dinlenme ile kollarım 46 cm 93 kg bir adam oldum yaşasın maksimum idman +minumum çalışma zamanı +maksimum dinlenme yani haftada 3 gün idman

5. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    132 kg. maximum. tabi şimdilik

6. schullcrusher

schullcrusher Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar herkese gebzeden selamlar bodybuilding ile yaklaşık olarak 1996 yılından beri ilgi duyuyor aksamalarda olsa halen de devam etmeye çalışıyorum.bu spor kadar özveri isteyen başka bir spor var mı bence yok çünkü beslenme bu sporda diğerlerinden çok daha ön planda o yüzden çok dikkatli çalışmak gerekiyor düşün inan ve başar .benim naçizane tavsiyem kesinlikle ilaçlardan uzak durulmalı o hatayı geçen seneye kadar ben de yaptım ama artık tövbeliyim tamam ilaçların etkili olduğunu kabul ediyorum ama 1 verirken 3 götürdüğünüde göz ardı etmemek gerekiyor .hepinize iyi çalışmalar diliyorum bende artık bu forumdayım yeni bilgiler öğrenip paylaşmak istiyorum .

7. ahmet61

ahmet61 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    trabzon
    Ben 3aydır çalışıyorum boy 1.75 kg 66 bar hariç en fazla 60kg basıyorum(yardımsız)oda 2sefer :)

8. gurkan

gurkan Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    benim üst gögsüm daha güclü.normal benc preste 160 kilo 3 sefer basiyorum.üst gögüste ise 175 kiloyu 2 sefer basiyorum

9. ebben

ebben Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar mühendisi
    Yer:
    Danimarka
    yahu polemiye girmeye gerek yok size inan deyen de yok, adam 135 diyorsa dogrudur, kimseye yalan borcu yoktur.
    Bende 200kg iki kere bastim dersem bana inanirmisiniz??? belki inanmazsiniz ama dogrudur!!!

saygilar...

10. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bench te bar dahil 110 kilo yardımsız 4 tekrar kilo 75 boy 170 cm iddiaya binse fazlasını da yaparım belki 5. sette falan basıyorum bu kiloyu

11. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Benim simdi kuvvetim düstü. Su an basardigim ancak 150kg. Bir ara 170kg yapiyordum. Valla kuvvetim cokmus azmis felan gibi düsüncelere girmiyorum allahtan. Squat su an 170kg yapiyorum.

12. tuncunayral

tuncunayral Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    1.85 boy 78kg. 9 aydır salona düzenli gidiyorum. 4 set bench press yapıyorum, son sette 90 kg ile 6 tekrar cıkardım 1 hafta önce. Supplement olarak tek kullandığım şey whey protein, onun da çok bir kıymeti yoktur herhalde..

13. DEXTER JACKSON

DEXTER JACKSON Özel Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Ha bu arada yazmayi unuttum. Ben 10-12 tekrar yaparim ve asagisina gecmem.

14. CENTAUR

CENTAUR Guest

Re: 200kg bench press kutay kalay

O video daki senmiydin sahiden 200 kilo muydu o yoksa öyle fazla kalıp ta göremedim sende
    Gözlerime inanamadım diyim sana, vücut resmini de koysana foruma bu acı kuvvetin iç yüzünü de görelim

Helal olsun

Benim sol dirsek ekleminde problem var çok ağır girdiğim zaman tutukluk yapıyor böyle kütür kütür ses çıkartıyor bilirsin, bağzılarında omuz eklemi sakatlığı, bağzılarında bilek ekleminde, çok ağır basmak için böyle problemleri aşmak lazım önce

15. gizliortak33

gizliortak33 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    mersin
    ben 14 aydır bu sporu yapıyorum.55 kiloydum başladığımda şimdi 70 kiloyum..90kiloda desteksiz 4 tekarar yapabiliyorum...doğal besleniyorum

16. madmax

madmax Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    mersin
    boy 170 kilom 75 benç 140 kg 1 tekrar 15 yıldır düzenli olmasada çalışıyorum.steroid kullanmıyorum.Son 1 yıldır protein falan kullanıyorum

17. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    ben flat dumbell bench yapiyorum. 35 kiloluklarla gayet nizami bi sekilde 3x10 yapiyorum. bos bir günümde 40 kiloluklarla 8 tekrar yaptim (yanlis anlasilmasin bir set sadece, bir nevi maksimum denemesi gibi bir sey yani). tek tekrarda 50+ basarim heralde.evde calistigim icin pek imkanim yok ama ugrasiyoruz iste. 10 aydir yapiyorum bu hareketi daha önce sadece sinav cekiyordum. saygilar.

18. fatihdurak

fatihdurak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    bu sporda 3 ayım dolmak üzere 3*8 50 kğ basabiliyorum 1 83 boy kğ 75

19. Dratogy

Dratogy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    is arayici ^^
    Yer:
    Istanbul
    90*4 basıyorum

20. Dratogy

Dratogy Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    is arayici ^^
    Yer:
    Istanbul
    Bu mesajı ben atmadım arkadaşlar sanırım hesabım altından başkası mesaj gönderior :'(
    şahsen 55 4*8 daha yeniyim :cry:

Sayfayı Paylaş