Belediyenin Spor Aletleri

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve online253 tarafından 3 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Lojmanda oturuyorum ve geçen parkın oraya bi çıktımki 4 tane alet var Ben anlatmaya çalışıcam size sizde bana ne işe yaradıklarını nasıl çalışabileceğimi yazarsanız çok sevinirim :)
    1.Alet:Ayak basma yerleri sağa sola çöküyor bastıkça kollarlada tutma yerleri war abdominal galiba ama tam olarak nasıl çalışıcam bilmiyorum dizleri kırıcakmıyım fln
    2.alet:Yine ayak basma yerleri var karşılıklı iki kişi kürek çeker gibi birbirlerine ittiriyorlar.
    3.alet:Tutma yerlerinden tutarak bastığın yeri sağa sola ayaklarınla sallıyorsun.
    4.alet bel çevirme iş görmez :D bunların hangisi fayda eder ne işe yarar söyleyebilirmisiniz ?

2. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
  3. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bahsettiğin aletleri ben biliyorum sabahtan akşama kadar onlarla çalışsan hiçbir işe yaramayacaktır sanırım.zaten onlarla hipertofi olacağını sanmıyorum.

4. sthammer

sthammer Guest

5. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Swager bunu beğendi.
  6. mma-

mma- Üye

Beğenileri:
    235
    Ödül Puanları:
    53
    geç onları ya, bizim mersınde sahilin orda aletler var mekık barfıks dips vs. cekeblıyorsun. dediğim gibi bir yer bulursan daha ıyı olur

street workout :)

Sayfayı Paylaş