basen :( yardımmm

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mavi düşler tarafından 29 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Merhabalar derdim basen ve bacaklarını inceltmek artık squat yapmaktan sıkıldım . Tabi bi bayan ile bi erkeği karşılaştırmak doğru değil ama merak ettiğim bişey var erkekler vücut yaparken alt ekstremite yi çok iyi inceltiyolar bunu nasıl basariyolar yada üst bölge kalıp yaptığı için mi bize öyle geliyor . Lütfen yardımcı olunnn

2. Ayd N Kiraz

Ayd N Kiraz Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    evet aynen öyle yukarısı kalıplı olduğu için aşağısı ince gibi gözüküyor olabilir.
    incelmek için uğraşma sıkılaşmak için uğraş önce yağ oranını düşür sonra hafif hafif kaliteli kilo al sonra yine yağ oranını düşür.olay incelmek değil hiç bişey yemeden incelebilirsin(hatta tel gibi de olabilirsin:) ) ama olay o değil hedef sıkılaşmak olmalı.
    bunları yaparken tabii ki ağırlık çalışmalısın.
    daha doğrusu ağırlık çalışırken bunları yapmalısın.

3. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Erkeklerde yağ daha çok göbekte, kadınlarda kalça ve bacakta depolanır. O yüzden erkeklerde bacak ve kalça daha çabuk küçülür, kadınlarda da six pack daha erken çıkar. Sadece yağ yakımına devam et, vücut yağ oranı düştükçe basenler de gider.

columbu bunu beğendi.
  4. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkürler peki sizce ben yağ yakıcı kullanmalimiyim tam karar veriyorum. Sonra korkutuyorlar öyle kalıyor. Ne yapsam bilemedim.

5. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Bence yağ yakıcılar son çare olmalıdır. Ne kadar faydalı olurlarsa olsunlar uzun süre kullanımları zararlıdır ve kullanımı bittikten sonra dengeli beslenme alışkanlığı kazanamamış iseniz tekrar kilo alımı kaçınılmazdır. Size tavsiyem yağ yakımı günlüğü başlıklarına göz atıp daha sonra kendi günlüğünüzü forum ile paylaşmanız olacaktır. Böylelikle hatalar veya gereksiz supplement kullanımları gibi bir çok konu bilgili üyeler tarafından tartışılıp sizin için en doğru seçim ve yönlendirmeler yapılabilir.

6. mavi düşler

mavi düşler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim gerçekten umarım başarabilirim☺

Sayfayı Paylaş