Asude Yağ Yakım Günlüğü

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve asude tarafından 8 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 27 üye.
  1. lpr2411

lpr2411 Üye

Beğenileri:
    92
    Ödül Puanları:
    38
    Allah analı babalı büyütür inşallah. Enerjik hissederseniz dondurmayı evde yapmayı deneyebilirsiniz , hem de kızınızla oyun gibi vakit geçirirsiniz belki.

asude bunu beğendi.
  2. brfnbrfn

brfnbrfn Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    38
    Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

asude bunu beğendi.
  3. asude

asude Üye

Beğenileri:
    174
    Ödül Puanları:
    53
    6 ay önce doğum yaptım. Hamileliği toplamda 7-8 kiloyla tamamladım. Oğlum 3,750 kg doğdu. Kızımda 20 kilo almıştım ve 3 kg doğmuştu. Buradan anlıyoruz ki annenin hamilelikte iki kişilik yemesine de çok kilolar almasına da gerek yok. Hamilelikte karnım büyüdükçe midem daha kötü oldu ve çok az yiyebildim. Ama doğum sonrası lohusalık ve emzirmeyle birlikte porsiyonlarım çok büyüdü. Sürekli aç hissediyordum. Tabak tabak yiyesim geliyordu. Yedikçe yedim de gerçekten ama kilo almadım. Kilomu korudum. Oğlum iyi kilo aldı ama. Şu anda 6 aylık ve 11 kilo. Onun da kilosu çok fazla ama sadece anne sütü alan bebeklerde müdaheleye gerek olmuyormuş. Ek gıdaya geçtik. Hareketlendikçe kilosu gider diye düşünüyorum. Benim de iştahım normalleşti. Lohusa dönemleri gibi değilim. Hamile kaldığım kilodan 3 kilo eksiğim şu anda ve çocuk defterini de kapattığıma göre ciddi anlamda bu işi bitirmek istiyorum. Hedefim 15-20 kilo verebilmek.

Sayfayı Paylaş