Arkadaşlar yardımcı olur musunuz ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve denizci_angelov tarafından 22 Ocak 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. denizci_angelov

denizci_angelov Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Herkese merhaba ben 16 yaşında 182 boyunda 75 kg boyunda biriyim yaklaşık 1.5 aydır elimden geleni yapıyorum gelişmeye hafiften başladım bana salondan yemek listesi verdiler ama birazcık karamsar kaldım bana bi yardımci olursaniz sevinirim . Teşekkürler...
    Sabah Kahvaltısı ;
    3 yumurta , 350 ml sütün içine meyveli müsli , muz

11:00 ; 100gr lor peynir

12:30 ; 150 gr tavuk göğüsü yanında ya haşlanmış patates ya pilav yada makarna + salata + yoğurt

16:00 ; 100 gr lor peynir

18:30 ; Nescafe şekersiz + 1 avuç kuru üzüm

19:00 İDMAN

21:00 ; 150 - 200 GR tavuk göğüsü yanında ya haşlanmış patates ya pilav yada makarna + salata + yoğurt

yatmadan önce 1 avuç kuru üzüm

2. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    program güzel bence dostum..yatmadan önce yoğurt tüketebilirsin...

3. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Başlığınız forum kurallarına uygun değildir. Başlığınızı güncellemenizi tavsiye ederim.
    İhlal edilen kural;
    5- Açıklayıcı Bir Konu Başlığı Seçin :
    “Yardım”, “Şuna Bir Bakın”, “Böyle Yapsam mı?”, “Nasıl?”, “Birkaç Soru”, “Acil Yardım” ve bunların benzerleri, hiçbir açıklayıcılığı olmayan konular açmak yasaktır. Unutmayın ki, düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işleminin etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Not: Başlık açarken kural olmasa da sizlerden ricamız, forumun göze daha hoş görünmesi için kelimelerin sadece ilk harflerini büyük yazalım
    Ör : “PROGRAMIM İÇİN TAVSİYELERİNİZ?” veya “programım için tavsiyeleriniz?” yerine “Programım İçin Tavsiyeleriniz?“ kullanalım

kaansahin bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş