Arkadaşlar L-Carnitine yardım pls ?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve akean tarafından 23 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. akean

akean Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Weider tablet L-carnitine mi Ultimate L-carnitine Liquid mi Yoksa Universal Carnitech Liquid mi tavsiye edersiniz ?

2. brhmcr

brhmcr Guest

C şıkkı hiçbiri, L carnitine in yağ yakmaya yaradığına dair hiçbir bilimsel kanıt yok.

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Brhmcr 'in dediği gibi bir bilimsel kanıt olmadığı halde 120 liraya kadar varan faiş fiyatlarla satılıyor bu ürün kesin olarak bir kanıt yok ortada sadece vücutta bulunan ve et ürünlerinden alınabilen karnitin'i supplement olarak alıyorsunuz .

akean bunu beğendi.
  4. akean

akean Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    denemeden yine de kesin bişey diyemeyiz.kullanıp da kilo veren çok var .ama dediğiniz gibi bilimsel kanıtı yok .sağolun tekrardan

5. BeBeT0

BeBeT0 Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Denedim ve gereksiz bir ürün l-carnitine bir işe yaramıyor zaten arkadaşların dedigi gibi bir makalede bulunmuyorda...

6. bloodylance

bloodylance Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    bendede var bmc in l carnitine . yaramıyor.normal diyetini yapınca kilo zaten veriyorsun bizim salona şampiyon bi adam geldi konuştum onun özel birşeyi varmış onuda gösteremem kusura bakma dedi ne iş anlamadım bu işin gizlisi saklısımı olur

Sayfayı Paylaş