Antrenman Programı - Beslenme - Yardım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Eponine tarafından 17 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. Eponine

Eponine Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    10
    Merhaba, 19 yaşındayım. Boyum 1.87 kilom 96,5. Bu spora daha önce 4 - 5 defa başladım, geneli bir anlık hevesti.. 1 buçuk aydır ciddi olarak yapmaya çalışıyorum , bir arkadaşımla gidiyorum, düzenli bir antrenman planım yok. Salondaki görevlilerin pek ilgilendiği yok, hareketleri kendi kafamdan ya da arada onların söylediğine göre yapıyorum ama ortada yazılı bir şey yok, hareketlerin adlarını bile bilmiyorum düzgün bir şekilde.. Amacım göbeğimi eriterek göğüs bölümünü şişirmek ve daha iyi bir hacim kazanmak.. ama bu şekilde bu zor görünüyor, ne yaptığım hakkında bir fikrim yok açıkçası. Sizden düzgün bir program ricam var, güçlenmek istiyorum. Vücudum o kadar kötü değil, bicepsim de 34'tü, ama son birkaç gündür güçsüz hissediyorum. Bunun nedeni de muhtemelen zayıflamak için öğünümden kısmam, bazen yemek yemiyorum, bazen bir anda yiyorum.. Yaptığım büyük bir hata, beslenme programımı nasıl düzenleyebilirim.. İhtiyacım olan şey düzen, bir süre sonra başka bir yere gideceğim ve bu spora orada devam etmeyi düşünüyorum, bu yüzden elimde yazılı bir programım olsun, hareketler ve makineler hakkında bilgim olsun istiyorum.. bench press makinesinin ayarını yapmakta bile zorlanıyorum açıkçası.. sizden yardım bekliyorum arkadaşlar. Bu sporu inciğine cinciğine kadar öğrenmek istiyorum, bana önerileriniz nelerdir.. aynı zamanda bir antrenman programı ve beslenme programı da gerekiyor, bunun için de ayrıyeten önerilerinizi bekliyorum.. iyi forumlar

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    - En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu
    - https://www.bodyforumtr.com/forums/vücut-geliştirme-fitness.22/
    - https://www.bodyforumtr.com/forums/beslenme.24/

2. linkte ana başlıklardaki yazıları okuyup kendinize uygun olan antreman programını çıkartabilirsiniz.
    3.linkte beslenme hakkında geniş bilgiler mevcut ana başlıklarda inceleyebilirsiniz.

Konunuzu kilitliyorum lütfen arama yapmadan ,araştırmadan başlık açmayınız .

BodyForumTr ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş