Antreman sistemi (Özer Baysaling)

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve FleXoR tarafından 19 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 48 üye.
  1. Help-ME !!!

Help-ME !!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yaklaşık 1 yıldır fitness salonların da çalışyorum fakat çok fazla yanlış ve hatalarla dolu bir yıl şuan yeni bir salondayım antrenör biraz genç bana böyle bir program yazdı çok mu ağır yada yanlış mı tecrübeli biri beni bilgilendirirse sevinirim şimdiden teşekkürler.
    3 günlük bir program ilk günü yazıyorun 3 gündede bu şekilde 11-12 hareket var
    GÖĞÜS
    2 si süper set
    -bench press 4x10-10-8-6
    -dumble bench 3x10-10-8
    2 si süper set
    -üst göğüs bar ile 3x10-10-8
    -üst göğüs dumbell 3x10-10-8
    2 si süper set
    -kelebek 3x12
    -cable cros 3x12
    ARKA KOL
    2 si süper set
    -dips 3 max
    -tek dumbell arka kol 3x12
    kick back 3x12
    push down 3x12
    push down dar 3x12

2. falconetti

falconetti Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    iç mimari, grafik
    Yer:
    istanbul
    Şu anki durumunuz süper set programını kaldırırmı bilemiyorum. Belli bir aşamaya geldikten sonra yapının dahada ince ayrıntısına girilebilir.Vucudun eksik olan yerlerine ilave programlarla denge sağlanabilir.Programın kaç kilolarla yapıldığını yazmamışsınız.Benim düşüncem,bu programın hepsini bir defada yapmak yerine haftayı üçe bölerek çalışalabilir. Vucudun iskelet yapısının ve kas yapısının gelişiminizde çok önem taşıdığı unutulmamalıdır. Ne yazıkki çok kısa sürede muhteşem ölçülere sahip olmak beraberinde bir sürü sağlık problemi getirebilir.Sabırlı olmak çok şey kazandıracaktır.

3. Help-ME !!!

Help-ME !!! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bunu 1 gün için verdi haftada 3 gün gidiyorum bundan sonraki 2 günde de omuz ön kol - kanat bacak var aynı çekilde süper setler ve 11-12 hareketli yoğun bir gün sizce fazlamı zorluyorum başka bir hocamız daha var ondan yeni program mı almalıyım ağırlık hakkında 20 kilo ile başlayıp set set arttırıyorum aynı program verilen bir arkadaşım var yanımda oda 10 ile başlayıp arttırıyor sizce programa devam etmelimiyim yoksa öbür hocamıza mı danışmalıyım zannedersem o biraz daha tecrübeli öbür arkadaş antrenörlüğe yeni başlamış. İlginz için teşekkürler bende bilinçli yapmak istiyorum bu işi çok soru sorduysam kusura bakmayın.

Son düzenleme: 5 Ağustos 2016
  4. çağdaş kaya

çağdaş kaya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Meslek:
    Bankacı
    Yer:
    Ankara
    Evet arkadaşlar yaklaşık olarak 2 ay önce bu spor ile tanış oldum ve haftada 3 gün sabah 07,15-08,15 arası pazartesi-çarşamba-cuma olmak üzere full body ile devam etmekteyim bu aşamada bir fullbody programına ihtiyaç duyuyorum, ancak vücut tipime göre geleşim sağlamak için neler yapmalıyım yardımcı olabilecek arkadaş var ise lütfen yardım edebilir mi bana ?

Amaç: Hacim kazanmak-fit olmak

Boy-Kilo: 171 cm-64 kilo

Beslenme: Aşırı dikkat ediyorum

Suplement: Bodylab 24 protein tozu kullanıyorum yeni aldım :)

son halim: profil resim ancak ayrıntı gerekirse foto mevcut.

5. Ahmet0141

Ahmet0141 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    28
    Hocam ben uzun süredir çok ciddi ağırlıklara girmiyorum ama araları çok az tutup kası yorabildiğim kadar yoruyorum ağır girip 1 dakka ara vermekten çok daha mantıklı geliyor bana ne kadar doğru bu?

Sayfayı Paylaş