AnkTıp92 Antreman Programı

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve AnkTıp92 tarafından 16 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. magicbaris

magicbaris Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    programını sürekli değiştirmeni öneririm vücut şaşırsın

2. antisteroid

antisteroid Yeni Üye

Beğenileri:
    46
    Ödül Puanları:
    0
    pekıamaac sadece yag yakımıysa her antrenman butun vucudu hafıf agırlık cok tekrarla calıstırırsak zararı olurmu

3. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    bence olmaz kanat bacak yerine omuz bacak yapılsa kanat arka kol olsa biraz daha iyi olur ve biceps dediğimiz ön kol en az 3 gün dinlenmeli 1. hafta dinleniyor ama pazar pazartesi 2. gün biceps var nasıl olacak ?

4. Parisde

Parisde Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Muhabbetiniz hosuma gitti bi katilayim dedim.

Bende spora baslayali 9 ay falan oldu fakat bunun 6 ayi cardio yuzme ve futbolla gecti. Sonra baktimki her yaptigim sporda vicudum sisiyo. Eskiden profosyonel yuzucuydum. Herneyse kilom 84 du 9 ay once kollarim normaldi. Gohus sirt bacaklar saglamdi tabiki :)

Vicud yapmaya basladim. 3 ayda baya bi degiisiklik oldu. Arkadaslarim sasiriyor. Hepsi bi yorum yapiyor ben bisey demeden. Benim sormak istedigim soru su. Cok saglam yemek yerim gunde minimum 3 kez ama genelde 4-5. Findik fistik muz bunlari eksik etmem. Ekmek yemem fakat. Pizza hamburger falan sevmiyorum. Cok saglikli yemekler yiyorum. Benim anlamadigim bodyfat nasil dusmez. ? Spor yapiyorum gecen gun yarisma yapildi. Tam 15 km kosu engelli kosular hemde. Normal duz kosularda en kotu 7.5 km kosuyorum. Kasarsam bilmiyorum ama 15 km engelli kosu yaptim ve rahat bitirdim. Ve 80 kiloyum ne aliyorum ne veriyorum. Ben kilo falan vermek istemiyorum fakat okadar spor okadar kosular yuzmeler. gobegim war ama karin kaslarim net gozukuyor. Ama ustunde yag war gene.. Ben memnunum fakat bilmedigim bisey warsada ogrenmek isterim.

5. mylove50

mylove50 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kardeşim futbolcu olucam yanı 5 yıldır amator oynuyorum ve bu senelerde seçmelere gidicem Allah izin verirse.Fakat sorunum yavaş olmam,boy kılo her şey orantılı fakat yag oranı fazla,bunun ıçın ne yapmam lazım?

Boy:186
    Kilo:78

Yaglar yan bölgerlerde genellikle ve gogus bolgelerınde kalçalarımda hıç yok.

Hiz ve kilo vermem için nasıl bır program önerirsiniz?
    Şimdiden teşekkurler.

6. Avatarmax

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Şu terimleri bi çözmeye çalışiyim :D

Sayfayı Paylaş