agırlık kaldırma ve cıvık karın kollar

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Ihtiras tarafından 27 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    arkadaşlar yeniyim nerdeyse ama gel görelimki bugün antreman yaptım acı kahve içtim ant önce acaip terletti ama ne yazikki nedense 5 kg dambılları bile bazı haraketlerde zor kaldırıyorum örnek verirsem omuz haraketleri yarıda bırakmak zorunda kaldım acaip titredi kolum ve uyuştu ikinci sorum ise bu cıvıklıgı nasıl halledebilirim biraz yag var karnım kollarım göğüs bel çevresi vs vs sıkı ve sert olması için neler yapmak lazım konu kilitlenmezse sevinirim çünkü istediğim cevapları tam olarak bulamadım boyum 173 kilom 76 77 arası bol protein ile beslenmeye özen gösteriyorum elimden geldiğince bi yandanda yag oranını düşürmek uvfitness sitesine üye olup ordaki evg 14 programını uygulamaya bugun başladım ve zorlandım acaip

2. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    1- Kahvenin bu tarz bir etkisini hiç görmedim. Zannetmiyorum ondan olduğunu ama antreman öncesi daha enerji verici şeyler tüketebilirsin. Mesela 100gr lor peyniri+bir bardak meyve suyu gibi.
    2-Eğer amacın hacim kazanmaktan ziyade, yağ tabakasından kademeli olarak kurtulmaksa düşük ağırlığı sık tekrar ile kaldırdığında bu amaca yönelik bir çalışma yapmış olursun.
    Beslenme açısından yağ ve nişasta türlerinden minimum düzeyde tüket protein ağırlıklı beslenmeye çalış. Tabi bütün bunları profesyonel bir yardımcın ile birlikte salondaki hocalarından da yardım alarak yapman gerek. Bir o program bir bu program atlamak düzensiz ve istikrarsız bir süreç olur senin için pek verimli geçmez açıkçası.

3. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam tskler nekadar.agirlik ile calismak ve nekadar sure calismak uygun olur karnim.hep sis carnitin ve cla almak gerekirmi

4. nGzbyk

nGzbyk Üye

Beğenileri:
    31
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    bununla ilgili forumda kaynaklar mevcut, üşenmeden araştırın lütfen yazan arkadaşların emeklerine yazık.
    sup.(ekstra besinler) daha sonra ilgileneceğin konular olmalı öncelikle mevcut beslenme düzenini yerine oturtmanı tavsiye ederim.

5. bozkurt1907

bozkurt1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Fotograf gormeden cevaplamak biraz zor ama sanirim 2 - 3 kilo kadar fazlan var. Bunlari yakmak icin antreman sonrasi cardio yapabilirsin. Agirlik olarak da acele etme once kaslarinin alismasina izin ver zamanla agir kaldiracaksin ama sunu unutma hareketi dogru yapmak agir kaldirmaktan cok daha onemlidir.

6. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Yag yrakimim durdu.sanirim.hocam 2 haftadir kilom ayni veya karnim sis yaniliyorumdur uvfitnessdeki evg prosunu uyguluyorum cardiyo var icinde 2 hafta oldu.basliyali

7. bozkurt1907

bozkurt1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Sana tavsiyem antremandan önce l karnitin kullanman . Böylece yağ yakımı büyük oranda artacaktır. Ayrıca karın antremanına crunch eklersen bölge istediğin şekli alacaktır.

8. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Carnitin ve cla dusunuyorum hocam onerdigijiz marka varmi birde low carb diyeti yapiyorum omur.boyu yapamam sanirim formumu nasil korucam yaglanmadan

9. bozkurt1907

bozkurt1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Ben hep yağ oranım düşük olduğundan hiç yağ yakıcı kullanmadım ama çok etkili olduģunu bir çok arkadaşımdan gördüm. Fakat dikkatli kullanman gereken bir supplement olduğunu bilmelisin. Marka olarak kendim kullanmadığım için bir tavsiyem yok ama iyi supplement markaları bellidir : optimum , muscletech , weider vs. Istediğin kiloya ulaşamadıysan low carb diete devam etmen iyi olur.
    Bol şans

10. Ihtiras

Ihtiras Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam dikkatli kullanman gerek derken neyi kast ettijiz

11. bozkurt1907

bozkurt1907 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Butun supplementler gibi dikkatli kullanman gerektigini kastettim. Kullanmadan bir hocaya danis.

12. abugraerol

abugraerol Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    zamanla güçlenirsin

Sent from my iPhone using Tapatalk

13. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Kahve terletir zaten bunda anormal bisi yok. Omuz dedigin Lateral raisedir buyuk ihtimalle. Ben 6 aydir spor yapiyorum ben bile 5 kg zor kaldiriyorum yani bu harekette zaten agir kaldiramiyorsun duzgun yapiyorsan.
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Ağustos 2015 ---
    Bide muhtemelen gun icinde ve idmanda su icmiyorsun gunde 5 litre su ic yazlari ozellikle . Idmandada 1 litre su icmeye calis. Susuzluk bide ustune gunduz gitmisssindir idmana buyuk ihtimlle . Ondandir

Sayfayı Paylaş