86'dan 74'e Hedef:68kg

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve RaJeV tarafından 3 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 98 üye.
  1. nocomment

nocomment Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    RaJeV, bende Konya'da yaşıyorum.. Ramazan'dan sonra bir salonda başlamak istiyorum. Sizide takip ediyorum gayet sabırlı ve iyi gidiyorsunuz. Merakla resminizi bekleyenlerden biriyim. Acaba hangi salonda başladığınızı, memnuniyet durumunuzu ve üyelik tutarını paylaşabilir misiniz?

Saygılar.

2. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    RaJeV başka bir konuda yayınlamıştı resimlerini...Görmeyenler için bende burada paylaşmak istiyorum,RaJeV müsadenle :)

RaJeV bunu beğendi.
  3. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Bu cumartesi başladım daha. Konyada 5 salon gezdim en iyisi buraydı. Lifetime sanırım adı. Biz 3 arkadaş gittik indirim yaptı sanırım ama bilmiyorum 200liraya kayıt olduk 3 aylık body + fitness. Gitmeden önce bana haber verirsen aynı fiyata arkadaşım diye kayıt yaptırabilirim seni.

4. nocomment

nocomment Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler cevabın için; Life Spor Merkezini diyorsun sanırım. Ben Hava Lojmanlarının o tarafta oturacağım yakında, olabilir eğer orası ise.. Bakalım ben sizi özel msj ile rahatsız ederim durumum netleşince. Bu arada resimleri görünce zoru başarmışsınız. Tebrik ederim tekrardan..

RaJeV bunu beğendi.
  5. Snap

Snap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rajev hocam Öncelikle kahvaltın zayıf. Yumurtayı 3-4 tane ye. Demişsin 3-4 sabah kahvaltısında 3-4 tam yumurtamı yoksa yumurtanın beyazımı?

6. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Yumurtayı güzelce haşlandığın sürece yada tavada kısık ateşte yaptığın sürece tüm yumurta yiyebilirsin ve yemelisin dethums:

7. rtsa

rtsa Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    valla kardeş sen bunları yiyip zayıflıyorsan pes diyorum :D
    ben bile okadar yemiyorum açıkçası heleki yaz aylarında fakat kilo alıyorum ama ben herhangi yağ yakıcı ürün kullanmıyorum cardio 10 dk kosu + 5 dk bisiklet yapıyorum haftalık 4 gün

bide sana bişey sormak istiyorum ekmek tüketimin nasıl yani yemeklerde ekmek tüketiyormusn tüketiyorsan ne kadar tüketiyorsun hangi ekmeği tercih ediyorsun aydınlatırsan mutlu olurum :)

8. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Aylardır ağzıma ekmek almıyorum zoraki durumlar hariç. Her türlü ekmeğin GI çok yüksektir. Kilo vermede tüketilmemeli

rtsa bunu beğendi.
  9. Snap

Snap Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Rajev hocam benim kilom 85 boyum 1.90 yaşım 17 geçen sene ve bu sene okul günleri boyunca haftada en az 1 kere hamburger pizza tarzı şeyler yiyiyordum 2 sene boyunca hep böyle oldu haftada 3 kez hamburgerciye gittiğimi bilirim şuan 85 kiloyum 1 hafta önce spor salonuna yazıldım 1 senelik şuanlık antrenmandan 20dk önce l-carnitin kullanıyorum 15dakika tempolu bir şekilde koşu bandında 6.0da yürüyorum.Ondan sonra spinning die bir antrenman var bilirsin belki en çok kalori yakan şeylerden biri bu antrenman ağır geçiyor ama hem zevkli hemde çok ter attırıyo inanılmaz üstümdekiler sırılsıklam oluyor ama bu antrenmandan sonra eve gidiiyorum annem ayıptır söylemesi annem kavurma yapmış spordan çıkıyorum kızartma bu yüzden bu yaptıklarım boşa gidiyor ekmek sevmem sadece tost ve salataların suyuna banarım o kadar.Uyku düzenim yok geceleri geç yatıyorum şuan yazdığım saate bakarsan anlarsın kısacası o ağır cardio antrenmanından çıkıp eve gelip bunları yemek koyuyor insana sence bu yüzdenmi kilo veremiyorum?

10. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Kavurmadan bir şey olmaz. Çok sağlıklı bir yiyecek keşke annen her gün yapsa :D Kızartma yeme patatesi çıkar hayatından ekmeği çıkart
    Gece karbo tüketme :D

1-2 foto

cems150 ve Azi bunu beğendi.
  11. trmad

trmad Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    bence diyetinden ara öğünleri kaldırmalı ve karbonhidrat şeker yağ alımını mümkün olduğunca bırakmalısın ben kendi diyetimde 2 öğün yiyorum ve sadece protein yemeye dikkat ediyorum

12. denizgnr97

denizgnr97 Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Powerline Sport Center
    yağ yakımı sonrasında tekrar definisyona girmeyeceksen pek fit olabileceğini sanmıyorum zira 68 kilo 173te biraz cılız durur bende 173üm

13. cems150

cems150 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar hekese :) öncelikle 1800 kalorilik zayıflama diyetimi yazıcam.

kilo:115
    boy:189 cm

(08:00) Sabah bol limonlu yeşil çay
    1 haşlanmış yumurta haftada 4 gün diğer günlerde yumurta yerine lor peynir 1 kibrit kutusu kadar.
    2 tane ceviz
    10/1 kadar kepek ekmek
    çiğ sebze(yağsız)

ara öğün 1 porsiyon meyve
    (10:00)

(12:00) Öğle
    1 kase çorba
    2 adet ızgara köfte veya haşlama tavuk veya et yerine geçenler
    10/1 kadar kepek ekmek
    yağsız salata
    1 kase yoğurt
    6 yemek kaşığı pişmiş sebze yemeği

Ara öğün: 1 porsiyon meyve
    (15:00)

(18:00) Akşam 1 kase çorba
    2 adet ızgara köfte veya haşlama tavuk veya et yerine geçenler
    10/1 kadar kepek ekmek
    yağsız salata
    1 çay bardağı yoğurt
    6 yemek kaşığı pişmiş sebze yemeği

Antrenman

Sabah
    (7-8) 30 dk bisiklet tempo 4 dk yavaş 1 dk yapabildiğim kadar hızlı tam güç yapıyorum.

Akşam
    (18-19) akşam yemeğinden sonra 3x10 luk setlerle 30 sn aralarla (göğüs-kol), (omuz-arka kol),(sırt-bacak) bunların hepsini çiftler halinde sırasıyla gün gün yapıyorum dumbell ile dumbell lar 2x5 kg.

Bu çalışmadan hemen sonra ara vermeden 10 dk bisiklet yapıyorum 2 dk yavaş 45 sn tam güç.

Antrenmanlarda şimdilik çok iyi ter atıyorum iyi ye işaret zannedersem

ve sonunda soğuk su ile duş alıp relax bir şekilde laptop a oturup forumu geziyorum Ben kesinlikle sadece kilo vermek istemiyorum sağlıklı bir şekilde kas kaybını minumum a indirgeyerek yağ yakmak amacım acelem yok bu tempoyu 2 ay daha aralıksız sürdürücem evde 2 ay sonra spor salonuna yazılıcam.Bu arada L-CARNITINE almayı düşünüyorum sizce şimdilik L-CARNITINE veya başka bir supplement e ihtiyacım var mı ? programımdaki eksikler nelerdir ? tavsiyelerinizi bekliyorum ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 22:43 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 22:35 ----------

Rajev, aynen senin gibi yol almak istiyorum, mutlaka senin deneyimlerinden yararlanmak isterim başlangıcta yaptığın hatalar varmış seninde okudum sonradan düzelttiğini gördüm süreci hızlandırmak adına :) direk yanlışlarımı senden öğrenmeyi tercih ederim.

14. ckaragozler

ckaragozler Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba arkadasım öncelikle seni tebrik ediyorum.Uzun süredir seni takip ediyorum.benimde yağ yakımı ile ilgili problemlerim var ben konu açtım https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-yak-m-t56175.html?p=560863#post560863 bu linkdeki yaptıklarım ve diyet listem bana bu konuda yardımcı olursan çok sevinirim gerekli bilgiler yazıyor konuda...

15. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    haşlanmıs yumurtanın sadece beyazını yiyelim demi

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 15:55 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:48 ----------

ben 1 haftadır diyetteyım hiç yumurta yemedım daha diyetim şöle sizce deiştirmelımiyim sabah:4 adet yeşil zeytin,kibrit kutusundan biraz büyük light peyaz peynır 2 tane etif form kraker 3 adet salatalık, öğlen sebze yemegi veya tavuk, akşamlarıda yğurtlu yayla çorbasıı

16. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    Yumurtayı tam yiyin.

Ramazan boyunca diyet falan kalmadı :D Ama aldığım protein miktarına dikkat ediyorum 120g dan aşağı almamaya çalışıyorum

17. aphelion

aphelion Üye

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    0
    selam

bende senin gibi diyetteyim uzun zamandır.

1 yıldır haftada 3 gün ağırlık çalışıyorum 32kg verdim.

son bi kaç aydır çok yavaşladı hatta durdu yağ yakımım halbuki t3 t4 seviyem normal çıktı.

l carnitine kullanıyorum zatende...

CLA kullanmayı düşünüyorum. sende faydası oldu mu ? 94cm bel çevresi mi olur !? zaten mekik çekmek canım istemiyor. mekik çekerken belim daha çok ağrıyor. sadece karın a vuran, en faydalı olan mekik hangisi ? crunch filanda bel ağrıtıyor.

özet : cla nın faydasını gözle görüyor musun, hissediyor musun

18. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum pm attım, iletişime geçebilirsen sevinirim...

19. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    32kg verip bel çevreniz 94cm çıkıyorsa durum vahim. Aç karna mide boşken ölçüyorsunuzdur heralde?
    Clanın yağ yakımında çok büyük faydasını gördüm desem yalan olur ama şekere düşkün iseniz insülin direncini kırmada çok büyük fayda sağlıyor :)

Karın içinse:

[YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=W-9L0J_9qag[/YOUTUBE]

aphelion bunu beğendi.
  20. DjMaJeRe

DjMaJeRe Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum slmlar, başlığını baştan sona okudum, benim boyum 1.70 kilom 68 ve yağ oranım %12, göbek ve göğüs bölgemde yağlanma var hatta doktor göğüs bölgemde pseudojinekomasti olduğunu söyledi, yani ameliyat şart ama çok küçük bir meme dokusu varmış geri kalanı yağ, sana sorum şu olacak, ameliyatını nasıl yaptırdın, lazerle mi yoksa klasik lipo mu ? Lazer için 5000 istedi özel bi doktor, devlet hastanesi ise 1500 falan klasik lipoyla. Şu an 1 aydır salona gidiyorum l-carnitine + whey kullanıyorum, 6 kg verdim %4 yağ gitti %3 kas geldi, amacım bir yandan yağ yakıp bir yandanda kas kaybetmeyip altyapı kurmak, haftanın 4 günü spor salonuna gidiyorum, antrenman 20dk cardio + 1 saat 15dk ağırlık + mide bölgesi günlerim ise göğüs+biceps+bacak ve kanat+omuz+triceps olarak ikiye ayrılmış şekilde, haftada 2 tekrar, fikirlerini almak istiyorum. Hydroxycut Hardcore Elite + Whey + BCAA + Glutamine + Creatine alıcam ameliyattan sonra. Ameliyat konusunda ise doktor çok deneyimli ama yine de kontur bozukluğu, deride sarkma falan olabilir dedi klasik lipoda genel olarak, düşüncelerini almak isterim.

Sayfayı Paylaş