4.5 ayda 40 cm kol yapmak ?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Rasimss tarafından 20 Şubat 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    açık konuşmak gerekirse vücut geliştirmede her şey ilaç nerdeyse diğer sporların hepsinde ilaç kullanmayan elit sporcular var vg de türkiye şampiyonu bile olamassın ilaçsız

2. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    Hangi spor dalında olimpik,müsabık ve profesyonel düzeyde ilaçsız sporcu var merak ettim?

3. murat19899

murat19899 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    herkes ilaç kullanmıyor ilaç kullanan sporcular elbette var hatta bunlar çoğunlukta bile olabilir ama hepsi kullanmıyor .Kullanmayan çok ileri seviye sporcular var.Hatta powerlifting bodybuilding de bile var nadirde olsa

4. Jacques Reverdi

Jacques Reverdi Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Mühendisi
    fazla iyimsersin. İlaç kullanmayan dünya çapında müsabık ve profesyonel mücadele sporcusu yoktur. Çok net.

5. murat19899

murat19899 Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    8
    kullanmayanlar var.bir çok kişinin ilaçlı çıkması size böyle düşündürüyor.Buda bir çeşit komplo teorisi kurmak gibi.insanlar hile yapmayı severler hayatın her yerinde hileyle iş yapan insanlar vardır sadece sporda değil.ama hile yapmadan alnının akıyla çalışan insanlarda var.

6. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    2 tane milli futbolcu arkadaşım var biri manchester city ve galatasarayda bile oynamış kullanmıyor diğeri de milli kaleci o da kullanmıyor kuzenim bilek güreşinde tr 2. si oldu avrupa şampiyonasına gitti kullanmıyor eskiden kickboks yapıyordum hocanın oğlu dünya amatör 2. si oldu profosyonelde 3 maça çıktı kullanmıyor 2 tane bodyci tanıdığım var salonda 2 side steroit kullanıyor ve ikisininde tr derecesi yok ayrıca kendim 2x il birincisi 1x liseler 2. si 1x iller arası 3. oldum bırakın steroidi supplement ya da et tavuk bile yemedim yani bir sürü kişi var dereceli daha benim bilmediğim kişilerde vardır vücut geliştirmede steroit kullansan bile tr de bile derece alamayabilirsin

7. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Genetik önemli ya bazıları görsen steroidli gibi dersin ama adam doğal vücut kimisi yapıyo yapıyo bir gelişim yok ya da yanlış yapılıyo sonra ilaca yönelen çok tabi

Sayfayı Paylaş