3700 Kalorilik Bulk Diyetim

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve gurbuz1 tarafından 14 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    401
    Ödül Puanları:
    63
    herkesin bünyesi farklı dostum. arkadaş vücudunu tanıyor ne kadar proteinin yetip yetmediğini o daha iyi bilir bence..

egemennn bunu beğendi.
  2. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Arkadaş ben yukarıda tavsiye istiyorum yazmışmıyım ? Cevap vermeye gerek duymuyorum u atar olarak nasıl algılıyorsun özellikle düzgün konuşuyoruz banlanmayalım diye hala atar diyorlar
    --- Mesaj birleştirildi, 15 Temmuz 2014 ---
    Doğru diyorsunda ben sebze sevmediğimden sevmediğimden tüketmiyorum.Küçüklüğümden beri tüketmem pek sebze.Ama doxux ile senin tavsiyeni dikkate alıp öğün 6 veya 5 e enginar,kuşkonmaz,brokoli üçlüsünden birini koyacağım yavaş yavaş.Diğer önerinide dikkate alacağım.
    Teşekkür ederim kardeşim benim yerime cevap vermişsin.İlk mesajda tavsiye istediğimi söylemememe rağmen ağzı olan konuşuyor anlayamadım gitti 225 gr protein sadece hayvansal olsaydı evet fazla olurdu ama totalde 225 gr gayet normal hatta arttırmayı bile düşünüyorum.
    Abi 1 kilodan fazlasını almadım arnold style fullbody yaptığım için(antrenmanlar 90 100 dakika sürüyor) ve metabolizmam hızlı olduğu kalori ihtiyacım yüksek oluyor zaten tam olarak bulk yapmak isteseydim 4500 kalori civarı tüketirdim.Supplement kullanmadım şimdiye kadar dediğin gibi.

Son düzenleme: 15 Temmuz 2014
    Lorethlorien bunu beğendi.
  3. je ne regrette rien

je ne regrette rien Guest

Ben senin 4 binlere çıkmandan yanayım,o 3 lünün içine ıspanakta girmeli.
    şu videoyu izleyeceğini umuyorum :

gurbuz1 bunu beğendi.
  4. gurbuz1

gurbuz1 Üye

Beğenileri:
    208
    Ödül Puanları:
    43
    Böyle bir şeyi düşündüm ama okullar açılıncaya kadar erteledim şuan günlük yemek yapmak sorun olmuyor.Ispanağı ve kara lahanayı ekliyorum zaten brokoli bulmam zor olur bu mevsimde.Belki ramazan sonrası 4400 4500 kalori civarına çıkarım dediğin gibi.

je ne regrette rien bunu beğendi.
  5. Reglatör

Reglatör Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    3
    Yk tabiki isteyen biri için sıkılmadan yemek güzel bişey ama arada değişiklik iyi olur diye dedim tabi tercihine saygı duyarım diğer arkadaşın dediğinede pek kulak asma kalori miktarı öyle abartılck kdr değil ama dikkat et o kdr protein ve karbo yağlanma olmasın çk titiz davran ve gerçekten bu spordada iyi ilerlediğini düşünüyorm başarılar

gurbuz1 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş