3 Ayda Adaleli Kollara Nasıl Sahip Olabilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Despo tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    emeğine sağlık bu bilgileri bizlerle paylaştığın için .

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Lutfen tesekkur butonunu kullanin!!!

aneximandros bunu beğendi.
  3. selo1903

selo1903 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Konu dşına çıkacam ama .Pazu çalışmayı çok seviyorum ancak sol kolumda incinme oldu.Soum şu:Kas kopması olsa hiç çalışmaz.Ancak yarı yarıya düştü.zor kaldırıyom ve hafif acı var.Çözümü bilen varmı teşekkürler.Dip not:sol kol pazum yumuşadı acaba esnedimi?Neyse herkeze by.

4. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    bende şöyle bir soru sorsam sıkı bir beslenmeyle sıkı bir antramanla 5 ayda vücudumu forma sokabilirmyim.geçen sene çok güzel vücut yapmıştım bu sen bazı nedenlerden gidemedim geç kaldım ve bu hafta başlıyorum hazirana kadar nasıl bir vüut yapablirim sizce geçen seneden çok tecrübem var.

5. castorpollux

castorpollux Üye

Beğenileri:
    411
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    merakla bekliyorum...
    D.Wolf'un yorumlarını ilgi ile okuyorum, eminim çok güzel bir makale ortaya koyacaktır...

6. Kupa As

Kupa As Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Samsun
    cok guzel bır program ben yenı basladım bır salonda ve ılk ay programım buna uyuyor bos oldugum dınlenme gunum 3 gun bunun 1 2 gunundede evde calısıyorum dumbel ve başka aletlerım var evde onlarla

7. topsecret24

topsecret24 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    1,5 aydır bır salonda spor yapıyorum.haftanın 5 -6 gunu çalışıyorum. dolayısıyla haftada 2 kez her bolgemı çalıştıran bir programın var.sorunum şu?

45 gun oldu ama hala kolum soğukken ,kasılmamış hali 28 cm !!!! whey proteın ve creatın kullanıyorum. gogus omuz 2 cm genışledı. kol kastıımda 33 cm.ama kasılmamışken 28 cm olması çok moral bozucu bır durum.kendı dusunceme gore arka kol gelışmıyor demekkı. oysa arka kol için de çalışıyorum ve başladığım gunden bu yana daha ağır kaldırabılecek guce ulaştı ama hacım yok.

önerılerınızı beklıyorum mumkunse yada salonumu degıstırsem?

8. ßodyStyle

ßodyStyle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sağolasın yazı için bunu uygulayacağım..

9. hekimoglu

hekimoglu Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    0
    Yatmaktansa kasları çalıştırmak daha iyi :) hem başlayınca bırakılmıyor bu body bağımlılık yapıyor :)

10. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    konu başlığı : 3 Ayda Adaleli Kollara Nasıl Sahip Olabilirim?

Sizde karın kaslarından bahsediyorsunuz konuyla alakalı mesajlar atınız.

bonatschi bunu beğendi.
  11. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    1-6.Hafta
    Egzersiz Set Tekrar
    Ayakta düz barla 4-5 10-12
    Oturarak dambel 4-5 10-12
    Dar tutuş SZ-Bar 4-5 10-12

Evet Gennelikle Her Yerde Biceps İçin 3 Hareket Öneriliyor Ben Malesef 8-9 Ay Boyunca 4-5 Hareket Girdim Başladıgımda Kollarım 38'di 8 Ay Sonra 39 Oldu Bunun Nedeni 4-5 Hareket Girmemden Dolayı İşte Ülkemizdeki Bazi işini Bilmeyen Hocalar Yüzünden Bu Duruma Düştüm .... Sağlık Olsun Pes Etmek Yok ...

Son düzenleme: 10 Şubat 2010
  12. kralkurtbas

kralkurtbas Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilişim
    Yer:
    bursa
    bu antrenmanın tam zamanı :) maksimum gain :D

13. Soldier93

Soldier93 Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Elektronik Teknisyeni / BodyBuilder
    Yer:
    Yurtdışı
    Peki Triceps olarak Ne Uyguluycaz 3 Ayda Arka Kolu Büyütmek İçin ? Onu Yazmamış :(

14. doqukaaN

doqukaaN Üye

Beğenileri:
    101
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Istanbul
  15. edipjohn

edipjohn Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ziraat mühendisi
    Yer:
    izmir
    programı uygulamaya başladım genel olarak kollara yuklenen bir program oldugunu anladım ancak pazu idmanları sırasında tekrar sayılarının 10 - 12 olması kiloların düşmesine sebep veriyor ki bu da pazuları 8 tekrar daki gibi zorlayamadıgımı hissettiriyor bana
    pump etkisini yaşayamıyorum

16. sir_

sir_ Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kick boks-body
    Yer:
    istanbul
    Ben bu programı uygulamaya başladım ve buna göre biceps ve tricepsin diğer bölgelerden daha hızlı hacimlenmesi için haftada 2 gün ve maximum ağırlıkla max gelişim prensibi esas.

Peki bu açıdan bakarsak biceps ve triceps idmanı olan günlerin dışındaki göğüs-omuz ve sırt idmanlarının pazu ve arka kol gelişimini olumsuz yönde etkilememesi ve aşırı zorlamaya dönmemesi için göğüs,omuz ve sırt için ağırlıklar max yerine daha düşük seviyede ve kolları zorlamayacak şekilde mi olmalı? (Benin için kol bölgesinin hacimlenmesi daha önplanda şuan için)

Y

17. murad1

murad1 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Peki bu adam kaç ton kaldırıyor bilen var mı?

18. primadonna

primadonna Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    göğüs sırt omuz çalışırken de biceps ve tricepslere ihtiyaç oluyor. ben şu anda ilk 6 haftaık ısınma programımın son haftasındayım. 8 set çalışıyorum günde ama 3.-4. setten sonra kollarım güçsüz olduğu için yoruluyorum ve geri kalan setleri güçsüz bir şekilde tamamlıyorum. öncelikle kollara ağırlık versem ve onları geliştirsem daha mı faydalı olur yoksa bütün vücuda aynı oranda ağırlık vermeye devam mı etmeliyim ?

19. pac89

pac89 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    istanbul
    Benim spora başladığım zamanlar en büyük hatam 4 gün art arda kol çalışmaktı.bench_O

20. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    adam olympıa sporcusu verdiği programla burada uygulayıpda sonuç alacak kimse yok. boşuna hayal kurmaya gerek yok. paylaşım güzel ama bu ancak merakımızı giderir bir pronun biceps idmanı sadece. başka bir anlam teşkil etmez bizim gibi sporculara. ama uyguladığı programla beraber beslenme programı, aldığı growth, steroit, supplementleride paylaşsa ancak materazzonun vücuduna ulaşıldıkdan sonra program denenir sadece.

yoksa 40 cm kollu 45 cm kollu amatör sporcu aaa materazzo program önermiş bende aynını yapayım kolum devasa olsun 3 ayda adeleli kollar demek çok komik. ki biceps ve tricepsi haftada 2 gün beraber çalışıp 2 büyük kas göğüsle bacağıda ayrı bir gün beraber çalışıp hacim alan bir insanın nasıl beslendiği neler kullandığı düşünülsün önce.

ben iddaa ediyorum ne kadar sağlam beslenilirse beslenilsin bu programın aynını kusursuz hakkıyla yerine getiren biri 3 ayda adaleli kollara sahip olamaz ölçü kaybeder bu kesin. onun için bu programları kendimize uyarlayıpda prolarla bir tutmamak lazım. adam o kası bırak kucuk kasın kac saatte onarıldıgını, idman yapdığının ertesi günü onarmış oluyordur bile.

bizimse zaten bu programla idman sonunu getiremeden kas yıkımı başlamış olacakdır bile. onun için kimse boş hayallerle 3 ayını öldürmesin kolay kazanılmıyor biliyoruz.

ne adamlar var haftada kol idmanını 1 kere yapıp sadece 6 setlik biceps idmanıyla deli biceps gelişdiren. egerki takviye saglam deilse gerisi boş. sonuçda etkiye tepki sen nasıl bir idman çıkarırsan kası nasıl yıpratırsan idmanda onarmakda uyguladığın şiddete göre değerlendirilecek sonuçda. 3 kılo buğdaya 10 kilo pirinç almak mantıksız....

Son düzenleme: 21 Nisan 2010
    dc50xmax bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş