3 Ayda Adaleli Kollara Nasıl Sahip Olabilirim?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Despo tarafından 17 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 55 üye.
  1. metugok

metugok Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci (sürüngen)
    Yer:
    Ankara
    süper bilgiler nerden bulunuyo anlamıyorun bu yazılar bravo ama kıskanıyorun artık yeter hehe....

2. çaylak baron

çaylak baron Guest

slm bende aranıza yeni katıldım ve katılmaktan mutlulk duyuyyorum.gelir gelmez sorum olacaktı benim.vücut geliştirmeye yeni başladım,2 hafta kadar oldu ve 66 kiloyum.günde 130 gram protein almam lazım.bunu hangi yemeklerde bulabilirm.birde bir yumurtann prıtein değerini merak ediyorum.şimdiden teşekkürler. :) :)

3. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Hoş geldin. Et, süt, tavuk, yumurta, peynir gibi besinlerde yüksek ve kalitelidir. Merak ettiğin besinlerin değerlerine besinler.com daki besin aramadan bakabilirsin. Burdaki beslenme bölümünden de bu konularda bilgileri okuyabilirsin.

İyi çalışmalar.

4. çaylak baron

çaylak baron Guest

yardmın için sağol.bir bakayım.

5. pitbullw

pitbullw Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kasap deri
    Yer:
    AMASYA
    pekii ben bu hareketleri 12,10,8,6,4 tekrar yapıyo idim farkı varmı şimdi den cevaplarınız icin tesekkür derim

6. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    Despo; eklediğin biceps programını uygulamaya koydum. Hakikaten faydasını görmeye başaldım. Böyle güzel bir bilgi sunduğun için teşekkür etmek istedim. Emeğine Sağlık. Araştırmalarını bekliyoruz :)

7. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    oncelikle yaziyi buraya aktarmışsın, bir emek var. eline saglik.

fakat arkadaşlara önerim kesinlikle yeni başlayanlar falan varsa bu adamların programlarını uygulamasinlar. gittikleri salonlarda hocaların zaten verdigi bir program olur, belirli bir süre onunla takilip once bir temelini atsınlar olaynı.

bu adamlar yıllarca calismis , ardından profesyonel olmuş vucut geliştirmeciler.

bunlara calisan size calismayabilr. agir gelebilir. bu adalmar off,season da kaç yüz gram k.hidrat aliyor. o enerji belki saglar, aldiklari protein zedeledikleri muscle fiber ları yerine getirebilir fakat bizim getirmeyebilir.

tavsiyem yavaş yavaş gitmesi herkesin. eger zaten yazın kızlara güzel gözükmek için yapiyorsanız hiçbir zaman başarili olamassınız. gidin steroid e başlayın. ama eger güc / saglik amacınız varsa, güzel bir vucut istiyorsaniz, sabirli olmalısınız. her şeyi deneyip, "yavaş yavaş" hiçbir sakatliga mahal vermeden her şeyi tecrübe etmelisiniz.

necokyar86 bunu beğendi.
  8. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Mesajınızda alıntıladığım büyük harflerle olan kısıma kesinlikle katılmıyorum.Bu sporu karşı cinse güzel görünmek için yapan insan sayısı o kadar fazla ki,formda da biraz araştırsanız birçok insanın bu sebeple bu güzel spora başladığını görürsünüz.Ve bu bence hiç te kötü birşey değil,aksine çok ta iyi :D Ama mesajınız bu forumu okuyan birçok insanı steroide özendirir nitelikte...

9. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Çok doğru...

Bende 17 yaşımda bu spora ilk başladığımda amacım manitayı denize götürdüğümde vücudumu beğenmesiydi...Yoksa benim iskeletor vücudumu göripte ne yapacaktı...

Ama artık öyle değil...Şimdi benim manitam '' Vücut Geliştirme '' :) ;)

Salash bunu beğendi.
  10. Gaara

Gaara Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum ben steroid e yönelticek ne yazmışım ki orada ? (Bunu spor olarak yapın demek istedim eger orayı yanlis anladıysan)

+ Ben steroid ' e kesinlikle karşıyım. Benim anlatmak istedigim şuydu, arkadaş zaten söylemiş öyle başladım diye, ama şimdi manitam body building demiş :)

Şimdi bazıları aynen şöyle yapiyor. Mart ayı gibi geliyor, Haziran' a kas yapacak sözüm ona. Kızlara güzel gözükecek, sonra bir daha agirliga elini sürmeyecek. (belki bir dahaki mart'a kadar) :) söylemek istedigim buydu eksik anlatmısım biraz.

sonucta işin icine biraz cehalet giriyor , o kadar kısa sürede öyle hoş bir vucut yapılmaz. (dogal yolla)

ve ben bu işi spor/saglik olarak goruyor, onun icin bu şekilde konuşuyorum. yani güzel vucut elbette ki amaç. ama kız tavlamak "amaç" olmamalı, "araç" olmalı :)

umarım şimdi daha güzel anlatabilmişimdir :)

11. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Evet şimdi çok daha güzel açıklamışsın gaara,teşekkür ederim :) Mike abimizin programına yakında başlamayı düşünüyorum malum havalar ısınıyor,kollara bi cila atmak lazım :D Benim düşüncem kollar genetik olarak iriyse ve çabuk geliştiriyosa kolları gerçekten patlatacak gibi görünüyor.Çünkü haftada sadece bir gün o da göğüsün arkasına 3 hareket biceps giriyorum,kollardaki gelişme mükemmel.Yakında programı aynen uygulayacağım ve sonuçlarını da burda paylaşacağım.

12. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    HIT sistem olarak bırakın yeni başlayanları belli bir ileri seviyeye gelmeden girilmemesi gereken bir program zinciridir.sistemi bir kenara bırakalım haftada tek kas grubu çalıştırmak bile herkesin verim alacağı bir sistem değil.3 hareket ile hıt uygulanmaz.bunu uygulayan sadece dorıan vardı o da ayrı bir genetık mucizesi zaten.ilaçsız bir vucudun bu sistemden beklentisi fazla olmamalı.

13. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    H.I.T antreman sisteminin en iyi arkadaşı Anabolik Steroidler dir :) ;)

14. çaylak baron

çaylak baron Guest

herkese ii akşamlar diyerek başlamak istiyorum.ben badiye başlayı 2 ay oldu.60 kiloydum ilk başlarada,şimdi 70 e dayandım.amam vücudum istediğim şekli almadı daha,daha çok beklermiyim.veya herhangi proteişn tozu önerir misiniz?bir tane daha sorum olacak kas yapıcı haplar varmış,bunlar kullanmak ne kadar doğru,tavsiye eder misiniz?herşey için teşekkürler.a.e.olun :)

15. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    2. sayfada ilk sorunu sormuşsun sanırım, bu başlık ilk mesajda anlatılan çalışma prensibi üzerine, kişisel sorular için ayrı bir başlık açman daha iyi olur ;)

16. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    1-Daha 2 aylık sporcusun,biraz sabır..

2-Protein tozu kullanabilirsin tabi ama bunu soracağın yer supplementler,arama yap

3-Kas yapan hap diye birşey olmaz kandırmışlar seni :D

4-Sorularını ilgili yerlere yaz ve bol bol arama yap,bu başlık Mike Matarozzo'nun kol idmanı ok :)

5-İyi çalışmalar..

17. Clasdrifter

Clasdrifter Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum bi ricam olacak

Mike Matarazzo'nun Antrenman Proğramı:

1. Gün: Karın, Sırt, Omuz
    2. Gün: Bizeps (ön pazı), Trizeps (arka pazı)
    3. Gün: Dinlenme
    4. Gün: Diz altı, Bacak ve Göğüs
    5. Gün: Bizeps (ön pazı), Trizeps (arka pazı)
    6. Gün: Dinlenme
    7. Gün: Dinlenme

bunların set sayılarını yazarmısın kacar setten kac adet

18. murat polat

murat polat Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    izmir
    iyi hazırlanmış bilgiler adelelerinize sağlık

19. ugurdasil

ugurdasil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    kocaeli
    ne yapıcağımızı şaşırdık herkes kafasına göre programlar, set tekrarları, idamn şekilleri yapıo... Beyler deneyin ama bunlar kti sonuçlar değil. BEslenmeden bu idman kol filan bırakmaz. Sağlam yemeden kas olmaz. Deneyin ama sonuçlar mutlaka kişiye göre değişecektir verim aldığınız hareketleden vazgeçmeyin. :idea:

20. volkanzamyak

volkanzamyak Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    memur
    Yer:
    malatya
    volkanzamyak

merhaba arkadaşlar ben formu okuyorum ancak okudukçada yeni olduğum için kafam karışıyor , benim 8 kg dambılım var ve kendi kendime birşeyler yapmaya çalışıyorum salona gidecek durumum yok bana ne önerirsiniz şimdiden cevap için teşekkürler

Sayfayı Paylaş