1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2ay önce ve 2 ay sonra (anapolon+sustanonfarkı)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve DinamiC tarafından 16 Mayıs 2006 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    dinamic kür yapip sanirim 7 kilo almis... pump_forever 10 ayda 20 kilo almis... o zaman nasil bir insan 1.5 sene calisip 7 kilo alamaz onu anlamiyorum. ya bu arkadasin genleri cok kötü yada pump_forever süpermen. :eek:

2. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    İki buçuk ayda 14 kilo almış dinamic, 7 kilo değil, zaten 7 kiloda böyle bir değişiklik olmaz.

3. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    ya karasan bende su mesajlari okuyor muyum göz mü gezdiriyorum anlamiyorum... yanlis seyler yaziyorum hep. haklisin o zaman ne diyelim.
    valla bu kadar sürede bu kadar kilo inanilmaz. kür insani ne hale sokuyor görüyoruz. bende mi yapsam ne :lol:

4. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0

Senin yapacağın şey, benim yapacağımın aynısı, hemen diete başlıyorsun!
    Ben kür yapacam falan diyorum kışa doğru, ama bakarsın definisyondan sonra doğal yolla gelişme konusunda güzel bir başarı sağlarım, o zaman bir süre daha kürden uzak dururum.

5. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    diyete basladim baslamasinada... bende bir cok kimsede olan sorun var. tika basa abur cubur yiyorum özellikle antremandan sonra. tabii bunun istahimla uzaktan yakindan alakasi yok. bilirsin hani... iyi calistiktan sonra iyi beslenmek istersin. ne yersem kar diye düsünürsün. ama kararimi verdim 3 gündür cok siki bir diyetteyim cünkü biliyorum bu böyle gitmez. karbonhidrat antremandan sonra sifir artik. agzimi bile sürmüyorum. sirf tavuk eti yagsiz kiyma yagsiz yogurt protein tozu... yanlis mi yapiyorum karasan? yani pilav makarna ekmek türünden karbonhidratlari antremandan sonra almayinca negatif bi etkisi olur mu vücuda? saygilar.

6. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Olur tabii bomberman, mesela ben kosudan sonra sadece protein tozu ve yagsiz süt iciyorum, ancak ağırlık idmanından sonra, muhakkak, pilavımı yiyorum, ancak kısın yaptığımız gibi abartmadan,bunun ölçüsü ne olmalı dersen, dolu dolu bir tabak pilav düsün, bunun 3'te ikisi kadar, ve elbette tavuk göğüs ya da yağsız kırmızı et, hic karb. almamak olmaz.

7. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Evet gerçekten psikoloji çok önemli kendini güçlüyüm dersen güçlü olursun kaldırırım dersen kaldırırsın.Yaşadığım birşeyide anlatayım ben ağır halter kaldırırken antrenörüm de bi eliyle tutuyo bana yardım ediyo oda kaldırıyo sanıyorum gücümün sonuna kadar basabiliyorum kaldırdıktan sonrada yardım etmedim deyince şaşırıyorum nasıl kaldırdım diye...Kardeşimde başladı bende ona aynı tekniği ediyorum yarıyor gibi sizde deneyin denemesi bedava...

Suplementlere gelince orayı anlamadım nasıl herkese pahalı da birtek bana pahalı değil?Eğer bildiğiniz suplement ve fiyatları varsa uygun onları fiyatlarıyla beraber yazarsanız gerçekten çok memnun olurum siteden bakıyorum bazende dediğin fiyatta bir mamule rastlamadım açıkçası...

Kol konusu:Aslında vucuda göre zayıf değil bence de bilmem body yapan arkadaşların kolu heralde daha kalın olmalı diye diyorsunuzdur heralde ama bende istiyorum kolu buyutmek zaten ugrasıyom da...Kol ölçüsünü nasıl veriyorsunuz bilmiyorum ama ben normal salık vazıyette olctum onu soyledım sıktıgım zaman ve sogukken 35cm salık vazıyette 31.. ilk verdiğim ölçü sıcakkendi...Tavsiyeleriniz içinde teşekkürler...

iyi çalışmalar....

8. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Bomberman, karbı saat 16:00 dan sonra cok azaltacaksın, sadece antreman sonrası, o da en fazla 4 dilim kepek ekmegi.... yanında cok saglam protein alacaksın... cok farkedersin

9. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Bana sorarsanız, kür icin acele etmis Dynamic.. Zaten vucudu o gelisimi kürsüz de saglayacaktı.. 1.5 sene deil 2 sene sürecekti belki ama saglaycaktı. Kürü vucudun limitlerine gelip artık gelisme saglayamadıgı noktada itici güc olarak kullanılması gerekiyor.. iste o zaman vücudu patlatır.....

10. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Pump Forever eğer zaten o gelişimi sağlayabilecek olsaydım gecen sene yada ondan önceki senede tamamlamış olmam lazımdı.İlaçsız 2kere denedım ama iştahsızlıktan birazda yapıdan olsa gerek vucudum kilo almaya müsait değil yerim yerim tık yok...Erken yada değil olan olmuş zaten bu kelimeler defalarca da kullanıldı ezberden öteye bıkkınlık getiriyor artık neyse yinede emek verip yazdığın için teşekkürler...

11. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Pump Forever eğer zaten o gelişimi sağlayabilecek olsaydım gecen sene yada ondan önceki senede tamamlamış olmam lazımdı.İlaçsız 2kere denedım ama iştahsızlıktan birazda yapıdan olsa gerek vucudum kilo almaya müsait değil yerim yerim tık yok...Erken yada değil olan olmuş zaten bu kelimeler defalarca da kullanıldı ezberden öteye bıkkınlık getiriyor artık neyse yinede emek verip yazdığın için teşekkürler...

sen daha idmandan önce karbonhidrat idmandan sonra protein mantığını bikaç sayfa önce öğrendin,bu mantık olmadan zaten büyüyemezsin...birde karşı çıkıyorsun anlamıyorum yaa işte bu zamana kdr olan olurdur falan diye bugune kdr yapmadıgın şeyleri yapmamaya devam etseydin 20 sene sonrada yine vucudunda bi değişiklik olmazdı..bilmediğin bir çok şey var,bilmemek değil öğrenmemek ayıp fakat sen öğrenmemek için inat ediyorsun..
    gerçekten eleştiriye bu kadar kapalıysan koyma kardeşim fotoğrafını sil başlığıda..
    uslubun çok yanlış çok..

12. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Antrenmanları çok ağır yapıyorsan, tıka basa yemeği ondan kaynaklanabilir. Antrenmanlarını çok az hafiflet, volümü artır (set sayısını veya rep sayısını) ama kiloları da biraz azalt (Birazdan kasıt 100 yaparken 50 yapacaksın değil, 100 iken 80-90). Bir de antrenmandan sonra karbonhidratlı yemek yemeni çok şart bulmasam da antrenmandan hemen çıktığın anda elma suyu veya sofra şekeri tarzı şeylerden 10-15 gr. karbonhidrat alacak kadar tüket. Bu diyet döneminde sana fazlasıyla yeterli olur, önemli olan antrenmandan hemen sorna ve hızlı karb. alman.

13. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    blitz iyi hos demissin ama bu baslik altinda bayagi bi off topic mesajlar atmaya basladik... iyi demissin zaten basit karbonhidrati kesinlikle aliyorum. cok gerekli oldugunu biliyorum antreman sonrasi basit karbonhidrat tüketmenin. artik buraya konu disi bir sey yazmayalim... karman corman oldu. ;) saygilar.

14. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Evet avukat bey idmandan önce karbonhidrat idmandan sonra protein mantığını bikaç sayfa önce öğrenmiş olabilirim ama 14kg yi ben bu mantıkla almadım.Sağolsunlar yazdılar bende öğrendim.Öğrenmemek için inat yaptığımı nerenden çıkardın bilmiyorum,söylenen tavsiyeleri uyguluyorum zaten daha sen ne bilip ne konuşuyorsun asıl sen uslübunu değiş yazıların saldırı niteliğide bu gıcıkı nerden kaptın bilmiyorum sana karşı bi yorumumdahi olmadı nesin sen musallatmı.
    Ben olanları ve yaşadığım şeyleri yazdım bence senin anlayış tarzında bir sorun var fesatlığa alıyorsun heralde..Ben yanlış yada itici birşey yazmadım öyle bir niyetimde yok..

15. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Dinamic, yazılarını okudugum kadariyla, öncelikle mert bir arkadas, açık yüreklilikle belirtti durumunu, yanlışlarını kabul etti, sordu, öğrendi, simdi ise doğrusunu yapıyor.
    Onu eleştiren arkadaş bencede yanlış içerisinde, Dinamic belirtmiş kürü bıraktığını, beslenmeye büyük bir önem vermeye başladığını, gerçekten takdir ediyorum genç arkadaşımızı.
    Kür üzerine çok yazıldı, dediğim gibi keşke yapmasaydı, ancak ben Dinamic'te sunu fark ettim, tüm zararlı etkilerine rağmen, yaptığı kür Dinamic'e muazzam bir ivme kazandırmış, onu kamçılamış.
    Büyük ihtimalle, kür yapmasa, bu foruma resim koyup fikir bile istemeyecekti, bende iş yok diyecekti, hayatta bir sürü olasılık, bir sürü sonuç doğuruyor.
    İyi beslense zaten gelişirdi demek kolay, ancak hatalı bile olsa, kürünü yapmış, idman olarak kürün hakkını vermiş ve süper gelişmiş, bundan sonrada uzunca bir süre kürsüz ilerleyecek inşallah...

16. Ayaz

Ayaz Özel Üye

Beğenileri:
    994
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Almanya

Karblari su veya bu saatten sonra azaltmak degil... günün toplam bilancosuna bakmaktir dogru olani... ben low-carb yapiyorsam ve carb ihtiyacimi günlük 120 gram olarak belirlemissem ister bunu sabah kalktigimda birden alirim ve günün diger kisminda hic almam (ki tabii ki sacma, istersem de azar azar aralarda alirim ve karblarin büyük bir bölümünü vücudun en cok ihtiyac duydugu antrenman sonrasina birakirim ..

ama yemeklerde saat konusu pek önem tasimaz .. tabii ki katabolik zamanlari saymiyorum .

17. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    resımden bellı olmuyo vucudun kıllandı mı?

18. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hayır sadece sakal bıyık var bende başka kıl yok :D

19. DinamiC

DinamiC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaw bişe dedim ama şimdik yanlış anlaşılmasın kıl yok dediysem göğüste sırtta yani görünür yerlerde yada kamuya açık olan yerlerde kıl yok :D Sivilceyi sormadın! Her kür yapan gibi bende de az da olsa sivilce çıktı maleseff yüzüm pürüssüzdü hiçbir leke dahil yoktu ama kürden sonra biraz çıktı yüzümde...

20. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    sivilce proğlemi

Aslında sivilceleri çoğu dert ediyor biraz bilgilendireyim kardeşlerimi elimden geldiğince..

sivilce fazla yada belli bolgelerde ise ve rahatsızlık veriyorsa öncelikle karaciğer fonksiyon testi yaptırın

sonuç temiz çıkarsa bu ergenlik sivilcesidir. hemen duyuyorum ne ergenliği bizim yaşımız 20-25 felan gibi :)

fakat vucudun salgıladıgı bu hormonu vucut bitirene kadar sivilce devam eder hangi ilacı kullanırsanız kullanın sadece gecici ve yuzeysel tedavidir yaptıgınız oysaki vucut devrini tamamlayıp hormon salgılamasını kestiğinde sivilceler otomatik olarak yok olacaktır..

bu hormon salgılamasının bitimi kimilerinde 18- iken kimilerinde 30 yaşına kadar çıkabilir o yüzden fazla dert etmeyin ve her buldugunuzu cildinize surmeyin derim cunku hormon salgılaması durdugunda yuzunuze surdugunuz seylerden iz kalabilir

Bozo-Baku bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş