24 kilo verdim ama tombulum :(

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Dogushibaaa tarafından 14 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Dogushibaaa

Dogushibaaa Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamun aleykum, ben 3 aydır kilo veriyorum ve devam edicem de, 106kilodan 82ye düştüm şuan, bunun ilk ayı spor ve diyet ti son 2 ayı tek diyetti ama yüzüm olsun falan hala tombul bence sinirim bozuluyo boyum 1.76 beslenme tarzım
    Light yoğurt, light peynir, light süt, haşlama karnıbahar, haşlama enginar, mantar, haşlama brokoli falan acı limon falan da tüketiyorum nasıl beslenmem lazım ki şimdi 24 kilod boyle olduysam 10kilo da bişi olmaz gibi geliyo bana moralim bozuluyo yani önerilerinizi dinliyorum, teşekkürler

2. Barbell Training

Barbell Training Üye

Beğenileri:
    394
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Muhendis
    Yer:
    Izmir
    Internette yag yakma programlari var. Biraz arastirarak sana uygun olanini kullanabilirsin.

Sadece diyetle kilo verirsen vucudundaki sarkmalar max duzeyde olur ve celimsiz olursun. Diyet yapmaktan yorulursan verdigin kilolari geri alabilirsin.

Vucut gelistirme ile desteklemek en iyisi olur.

Yani diyetine hayvansal protein kaynaklarj ekle. Dengeli bir sekilde tuket. Ve vg yap.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. umut1319

umut1319 Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Dostum emin ol kilon azaldıkça her verdiğin kilo çok şey değiştiricek yüzünün zayıf kemikli gözükmesi için en kötü bir 70 kilo olman lazım cünkü boyun 1.76 yani vericeğin bir 12 kilo var git eline 12 kiloluk Dambel plaka yükle ne kadar vericeğini anlarsın az değil bide su var genetik cok önemli bazı insanlar var görmüssündür zayıf bacaklar kadınlarınkinden ince ama göbeği var bazılarını görmüşsündür üst vücudu dar kücük bacak genetiği cok iyi yada kilo normal oldugu halde gıdısı olan kız da erkek de sayısı bir hayli var sen dediğim kilolara bir in yine olmazsa genetiğinde vardır ailevidir cok kafaya takma yas gectikce zaten yasanmıslık ve strese baglı olarak yüzün değişecektir

D2403 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
  5. respect2us.23

respect2us.23 Üye

Beğenileri:
    688
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Diyetisyen
    Kilo verme konusunda sabırsız davranıp 3 ay için oldukça fazla kilo vermişsin. 1 ayda 2-4 kg vermek sağlıklı olarak kabul ediliyor. Eğer acil bir ameliyat vs söz konusu değilse bu kadar hızlı ve fazla kilo vermek sağlıklı değil. Kas kaybının minimum olması için kalori alımını artırıp daha yavaş ve sağlıklı kilo vermelisin. Light ürünler yerine az yağlı ürünleri tercih edebilirsin. Yağda eriyen vitaminlerin emilebilmesi için yağa ihtiyaç duydukladını unutmamak lazım ;)

Sayfayı Paylaş