210 kg Bench Press; 80kg bodyweight, 171cm boy.

Konusu 'Üye Videoları' forumundadır ve Fıraddi tarafından 4 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 17 üye.
  1. Fıraddi

Fıraddi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Konya

Bundan önceki setlerde 200 kg tekrar sayısını hatırlamıyorum, bir öncesinde de yardımsız 210 kg 3 tekrar var fakat onda video çekilmemiş, son set gücüm bitince bir 3 tekrar daha denedim onu kayıda aldık, 3. tekrar çıkmadı ilk 2 tekrarda da dokunma dediysem de az yardım ettiler sanırım. İyi seyirler. (Maviler 20, siyah 25, büyük yeşil 15, küçük yeşil 10, en yandaki ufaklar 2,5 kg; bar 20 kg.)

2. Sawtain

Sawtain Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    zonguldak
    smith machinede güç gösterisi bana garip geliyor bodybuilding odaklı makine olunca...

3. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    ben bunu kaldırsam herhalde sporu zirvede bırakırdım.hala anlayamıyor ya millet üzülüyorum kas gelişimi ego ile olmaz.

4. Fıraddi

Fıraddi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Konya
    Güç gösterisinden ziyade idmanım böyle. Garip bir şey yok, idmanını kendi tercihlerinle şekillendirebilirsin.

5. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Hocam 3 kişi güzel kaldırmışsınız tebrikler :D herkesin idman tercihi farklı tabi :D

NeverEnough, northern, bthn_ylmz ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  6. Fıraddi

Fıraddi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Konya
    Kardeşim yardımsız 210 da bastım, gene basarım, daha fazlada basabilirim. Açıklamayı okursan iyi olurdu.

Son düzenleme: 4 Ağustos 2018
  7. ohnofor

ohnofor Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam soldaki arkadaş yerine daha kalıplı biri gelse 300 ü görürsünüz bence tebrikler

BoraKa, NeverEnough, ScaryenD ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  8. Fıraddi

Fıraddi Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Akademisyen
    Yer:
    Konya
    Sadece sana yazıyorum yukardaki arkadaşa da cevap olsun. Çok yüksek vücudun en üst sınırlarına yakın kilolarda o kiloyu kaldırıp kaldıramayacağın o anki hormonal seviyen, enerji seviyen, sinir sistemini kaslarını kullanmaya yönlendirebilemen , öfken!, ve o gün yediklerinle gibi farklı şeylele bağlantılı. Bu denklemi oluşturan unsurlardan bir ikisinde az bi zayıflık olursa 220 yerine 190 kaldıramassın. Ya da 150 i bi gün kaldıramaz baska gün 220 yi gömersin. Ben hayatımda kaç sefer yardımsız 200 kg ve üzeri bench press yaptığımın sayısını bilmeyen bir adamım. Videoda bağırarak dokunma diyorum farkettiysen? İdmanın en sonu kaldımışım kaç tekrar zaten 200 ve üzeri en son yorgun halimle basıyorum, tam kalkmamıs, 3 tekrarda kaldıramadım zaten. Kendi kilomda Türkiye rekoru seviyesinde bench press basıyorum gelmişssiniz burda alay eder gibi boş beleş konuşuyorsunuz. Yetişilmeyen üzüme koruk derler, sizde kaldıramadığınız ağırlığa boncuk diyenlerdensiniz heralde. Bir şey biliyorsanız konuşunda bilmediğiniz yetişemediğiniz konularda yorum yaparken baya daha alt perdeden konuşun benden size tavsiye.

9. Hydraa

Hydraa Üye

Beğenileri:
    149
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Fizyoterapist
    Helal koca seyit :D madem 200 ün üstünde bastıklarının sayısını bilmiyorsun serbestte yardımsız barı çıkarıp bas da gözümüz gönlümüz açılsın bir tr rekoru gelsin :D

NeverEnough bunu beğendi.
  10. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Ne tr si dünya derecesi gelir heralde

11. RookieRespect12213

RookieRespect12213 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Abi gülmekten oluyorum 2 saattir ya jebwbdhhwgsuuwgqhsudksjwgwhduue

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NeverEnough bunu beğendi.
  12. burakktkc

burakktkc Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    8
    Hocam dikkat edin sonra mazallah sakatlanmalar oluyor. :D :D

13. Kayra91

Kayra91 Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    38
    Tebrik etmeye gelmiştim, ilk saniyelerde gaza gelen adamın yardımcı olacağını düşündüm, sonra ağırlığa girince bu işte bir iş var dedim ve öyle de çıktı. Yanlış anlaşılma olmasın, o vücut tipiyle bu ağırlıklar imkansız, sadece size özel bir durum değil. Ne Powerlifterlar yıllarca spor yapsa bile o ağırlığa zor giriyorlar, hatta maksimum siklette, maksimum total çıkaran çoğu adam benchte bunun 30-40 kg fazlasını ancak basıyorlar. Kusura bakmayın ama sahte olduğu çok belli.

14. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    (o kiloyu kaldırıp kaldıramayacağın o anki hormonal seviyen, enerji seviyen, sinir sistemini kaslarını kullanmaya yönlendirebilemen , öfken!, ve o gün yediklerinle gibi farklı şeylele bağlantılı. Bu denklemi oluşturan unsurlardan bir ikisinde az bi zayıflık olursa )sen bu yazında bildiğin kurt adam filmindeki kurt adamları anlamışsın yd Hulku.insan ofkelenince süper güçlü olsa o zaman sinir hastalari Süpermen olurlardı.senin 210 basman senin zevkin.ama fiziğine baktığımda o 210 kg kaldıracak fizik görmüyorum.

15. AkkoyLu

AkkoyLu Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Reis öncelikle helal olsun.Yukarıdakinlerin hepsi boş insanlar kafaya takma ağızı olan konuşur bu ülkede.Birinin üstüne senin bastığının yarısını ver bir daha hayatında bench yapamaz burada sana sallıyorlar.

16. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    677
    Ödül Puanları:
    123
    80 kg bodyweight falan yazınca dedim aha yine rusyadan bi manyak çıkmış. çok yanlış geldim :D

NeverEnough, zRedDragon ve painkller bunu beğendi.
  17. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    tebrikler.zaten kendinizden eminsiniz,negatif yorumları normal bir barla bench yapıp video çekip atarak susturabilirsiniz değil mi? :) yalnız malum dediğiniz üzere 220 de kalkabilir 150 de kalkabilir biraz şans işi,o yüzden normal barla video çekip atacaksanız,kaldırabildiğinizin yarısı kadar ağırlıkla başlayıp aşama aşama artırmak daha sağlıklı olur,barın göğüs kafesinizi daha da önemlisi boğazınızı ezmesini istemeyiz.

18. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Belli ki sen cok dolusun.adam tek başına o agirligi bassa ya heleki Smith makinesinde bunu yapmak komedi.3yildir bu işteyim 120 kg yardımlı Bench basan biriyim üstelik 2 xl tişört giiyerim hayatım da bir kere olsun 200 kg basmadım ki bu imkansız üstelik 90 kg üstü bir kilodayim.bizim salonda da var gençler 4 kişi bench press basiyorlar.neyse kim ne kaldırmış yapmış bana ne.

19. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    abi benim trapezler zayıf kaldı salonumda senin gibi birkaç adam olsa hergün onlara yardım ederken geliştiririm aslında.

20. bordo14

bordo14 Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    bolu
    Soldaki 20 kg sağdaki 50 kg sini kaldırmış.kameraman 130 kg sini düşünce gucu ile kaldırmış.

Sayfayı Paylaş