1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 yıl oldu bu sporda amacım fazla irilesmek degil

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve linc88 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 39 üye.
  1. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    hem cable yapıp hem pull over yapsam over training olurmu?

2. PraNgA4

PraNgA4 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Göğüslerde eksikler var sadece Diğer kısımlar güzel son fotoğrafta sırt-kanat çok güzel çıkmış ki zaten sanada öyle qeldi avatar resimi yapmışsın :) hadi bol proteinler :)

3. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    :D aslında su sıralar bu eksikleri gideriyorum diyebilirim en kısa zamanda gogus fotosu ekliycem:)

4. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    yeni resimler...

Ekli Dosyalar:

5. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    adonisler kılıç gibi derin bir çizgi çekmiş çok belli
    önceden konuştuğumuz gibi linch88 alt karına önem sende bende:)
    omuz başları sırt falan almış başını gitmiş zaten :)

linc88 bunu beğendi.
  6. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    soyle bir problem var altkarın olarak ne calıssam adonislere ve kasıga vuruyor:D ben 5.ve 6. baklavaları calıstırsın istiyorum ancak tam anlamıyla oyle orayı hissederek calıstıran hareket bulamadım en iyi sonucu captains chairdan alıyorum sanırım altkarın icin:D o da cok yedirekek yavas yavas yapınca oluyor yoksa oda kasıkları calıstırıyor:D

7. skilful

skilful Yeni Üye

Beğenileri:
    159
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    aynen senın sorunu bende yaşıyorum adonisler alt karın isteyerek çıkıyo:)bende alt karın için iyi etkı eden bir hareket arıyordum:)

8. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Linc88 maaşallah hedeflerin doğrultusunda çok iyi gidiyorsun bu önümüzdeki yaza kadar bu azimle çok iyi bir durum da olursun.

Özellikle 4. resimde karın çok iyi görünüyor ve göğüslerde daha önceki resimlere nazaran daha iyi durumda görünüyor yağsız güzel bir vucut yaza kadar çok fazla yağlanmadan bir 4,5 kilo daha alabilirsen daha iyi olur bence.

İyi çalışmalar dilerim.

linc88 bunu beğendi.
  9. muskulus06

muskulus06 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sağlık
    Yer:
    ankara
    adonis olarak bilnenkasın adı tamamne yanlış şehir efsanesı.o kasın adı transvers lateralis..adonıis ne demek işte size cevap;
    adonis - bazı kaynaklarda afrotin'in oğlu, bazılarında ise sevdiği kişi olarak gösterilmektedir. mitolojide güzelliği ile meşhur bir delikanlıdır, hakkında çeşit çeşit rivayetler vardır. yunalılar onu çiçekli ve neşeli ilkbaharın sembolü olarak kabul ederlerdi. bir rivayete göre adonis vahşi domuz avı sırasında ölmüştü. afrodit bu acıya dayanamamış, zeus'tan onu görmesine izin vermesini rica etmiş. zeus adonis'e yılın bir kısmını afrodit'in yanında, geri kalan kısmını ise yer altı ölüler dünyasında geçirmesini izin vermişti. adonis saklandığı yer altı dünyasından çıktığı zaman güzel günler başlıyor, çiçekler açıyor, ilkbahar başlıyordu. onun hayatı tıpkı çiçekler gibi sınırlıydı, kısa sürüyordu. çünkü adonis açılıp güldüğü, gençliğin en güzel ve parlak çağına ulaştığı gün ölüyordu. onun ölümüyle afrodit ve periler yas tutar, göz yaşı dökerlerdi. neşeli ilkbahar ve yaz mevsiminden sonra bu nedenle kasvetli ve yağmurlu son bahar gelir...saygılar

linc88 bunu beğendi.
  10. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    peki ogrenmis olduk tesekkurler bir cok yerde oyle gectigi icin adonis diye soylıyordum ben

11. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    omuzlarını biraz daha doldurmak gerekli omuz kemiğinin uzunluğuna göre bakarsak baya yer var ,göğüs kesimin güzel genetik olarakta vucut fena sayılma düzgün beslenme ve çalışmayla iyi neticeler elde edebilirsin, poz verirken vucudu olduğundan daha kötü göstermişsin.

linc88 bunu beğendi.
  12. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    katılıyorum

13. rıdvan

rıdvan Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci_lise2
    Yer:
    denizli
    haklısın zevk meselesi ama ileride pişman olucandan eminim şöyle oturda bir düşün yani ben de bu sporu yapıyorum amacım iri olmak fark edilmek bu yüzden bu sporu yapıyorum ben ama zevk meselesi bizim orda herkez iri olmaya uğraşıyor yani bulgaristan da herkezin amacı göze çarpmak iri olmak sana kolay gelsin ama yinede bi düşün

14. gorgoroth

gorgoroth Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    ne bulgaristanmış,.... rıdvan girls takımı nasıl ? :D bize bu konuda bilgi vermeni umut ediyorum...

15. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Konunun başındaki resimlerle üstteki resimler arasında bariz fark var tebrik eder çalışmalarının devamını dilerim..

linc88 bunu beğendi.
  16. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    benim vucudumla farkedilmek veya dikkat cekmek gibi bir derdim yok baska yonlerimle geregi kadar dikkat cekiyorum ben sadece bu sporu saglık ve estetik gorunmek icin yapıyorum baslıgımdanda anlasıldıgı gibi fazla irilesmek istemıyorum eksik yerleri doldurup rolantiye almak istiyorum bu konuda daha fazla senden yorum almak istemiyorum acıkcası, kolay gelsin...thums:

17. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Sadece ılk mesajlara bakıp yorum yapıyorsun daha sonra sadece 10 dk sonra aynı baslıga bır mesaj daha yazıyorsun..

Ve bu yazdıgın mesajında artık herkesı delırtme sevıyesıne getırdıgın "en ıyısı bulk olmak, en ıyısı bulgarıstan, en ıyısı benım, en bılgılı benım" mantıgındakı mesajlarından bırı..

Bence bır an once kendıne cekı duzen vermelısın yoksa hakkında benım gıbı dusunmeye baslayan bırcok kısı olacaktır.. thums:

linc88 bunu beğendi.
  18. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Anlamadigim bir olay var, yorumlarin cogunu okudum, amac birbirinizi agirlayip moral mi vermek anlamadim. 2 sene icin cok zayif bir vucut bence, beslenme eksik, idmanlar biraz bosa harcanmis gibi.
    Bir de mesainda birsey dikkatimi cekti; final vs. donemi gerekirse az uyuyup sporu aksatmadim demissin.
    Bence yanlis yapmissin. Neden oncelikle kendini psikolojik olarak zorlamissin. Kafan sinavla mesgulken sporun belki de yaptigi bagimliliktan doayi salona mutlaka gitmissin. Ayni yollardan ben de gectim fayda yerine zarar goruluyor. Az uyuyarak demissin, uykunun nekadar onemli oldugunu gozden kacirmssin anlasilan.

YIne moralini bozmak istemiyorum fakat hernekadar hacim istemiyorum desen de mesajlarinda bircok supplement kulalndigini yazmissin. Simdi madem bunlari kullanip hacim istemiyorum demen bir kere celiski. Bence amaclarini tekrar gozden gecir ve gercek de ne istedigini ve istedigini neden alamadigini bulman lazim. Burda seni oven yeren mesajlara kulak asmaktan ziyade (genetik faktorleri ayri tutuyorum) senin yaptigin surede insanlarin nekadar gelisebildigini bul forumlardan gerek burdan gerek yabanci forumlardan. Tabi herhangi bi steroid vs. gbii senin kullandiklarinin disina cikmayan.
    Ornegin cagrihalacoglunun basligini ii incele.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-ve-idman-program-m-t20247.html
    5-6 ay gibi bir surede senin vucudunun kac kati bir vucut yaptigina bak.

https://www.bodyforumtr.com/vbforum/ya-27-boy-194-cm-t20643.html

Son düzenleme: 20 Kasım 2009
  19. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    1.si, uykudan fedakarlık yaptım derken bunun dogru oldugunu savunmadım dogru birsey oldugunuda solemedim sadece aksatmadıgımı ve bu spora verdigim onemi dile getirdim 2.si, ben agırlanmak veya moral almak icin foto koymadım yanlıs anlasılmasın zaten yanlıs anlasıldıgımı zannetmiyorum ancak daha da belirginlestiriyim burayı, ben irilik konusundaki ve o kisinin yorumları hakkındaki sıkıntılarımı belirttim bu yuzden de elestiri kabul etmeyen biri olarak anlasıldıysam bence benim problemim degil 3.su, suppelemntler sadece hacimlenmek icin kullanılmaz bence biraz arastır sonucta kalkıpta gainer kullanmıyorum creatine iceren no explode ve whey kullanıyorum 4.su, ilk bir- bir bucuk sene bilincsizce yaptım diyebilirim bu sporu sonra gelismemden memnun kalmayıp arastırmaya basladım ve bu siteyle tanıstım bilinclendikcede daha dogru sonuc aldım siteyle paylasıyorum sonucta benim bir idaam yok bu surecte benden iyisini yapan yok veya o tarz bir sey de solemedim sadece belirli bolgelerimi gelistirmek istedigimi fazlasının bence estetik durmadıgını soyledim amaclarımı bence baslıgımda acık sekilde belirttim benim kabullenemedgim sey sadece, amacımın hacimlenmek, irilesmek ,bulk olmak olmadıgını ustune basa basa solememe ragmen insanların bana bu surece gore cok zayıfsın su uyeye bak nasıl olmus gibi ibareler kullanması umarım kendimi acıklayabilmisimdir yeterince herkese tesekkurler...

20. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Birader eger senin istedigin “Off dostum super vucut yapmissin tebrikler hakki vermissin 2 seninenin deme ise ksusura bakma okotulugu sana yapmayacagim. ” SImdi attigin mesja gelirsek,
    Ben sana dogru bir sey dedin veya demedin demedim farkettiysen, dediigm yaptigin seyin yanlis olduguydu. Zira mesajimi tekrar okursan senin bunu spora olan bagliligindan dolayi yaptigini belirtmisim. Ve sana 2 senelik yaptigin vucut gelistirme calismasi sonucunda elde ettigim vucut bu diye koyduugn resimlerde gordugum eksikliklerin nedenlerinden biri bu olabilir belirttim.

Ben oyle bir nieytinin oldugunu soylemedim zaten sadece , bircok kisinin senin icin belki de en kotu seyi yapip vucudunu yanlis birskeilde ovmelerinin yanlisligindan bahsettim.
    J Su kisim komik olmus. Benim su dediigin cumle ile ilgili bir arastirma yapmami istiyorsan, tek cikis noktam sen olursun cunku bu tarz bir kullanimi sanirim tek sen yapiyorsun. Senin dedigin bana su Ben cimento aldim, tugla aldim ama tuglayi kiriyorum cimentoyu da suyla karistirip disari atiyorum diyorsun. Dostum bir kur cakmadagiin kalmamis daha ne kullanicaksin> J Ben bulk donemindeyim daha creatin kullanmadim sadece wheyJ
    Su kisimda da benim dedigime gelmissin. Ben sana vucudunun zayif durdugunu 2 sne biraz bos gecmis gibi oldugunu soyledim. Simdi sen benim hakli oldugmu soyluyorsun. Simdi sana sunu soylicem yeni bilgiler ogrendikce yine hakli odlgumu anlicaksin. Senin vucut zayif duruyor. Amacin irilesmek olsun veya olmasin. Omuzlarin zayif gogusler zayif. Kollar zayif. Simdi benim hakim istemiyorum diyen birinden kastim genelde Tyler Durden vucudu vey a plaj vucudu diye tabir edilen vucudu anliyorum ben genelde. Biraden kusura bakma ama ben burda onu da goremiyorum.

Simdi darilmaaca gucenmece yok. Resimlerini koymussun yorum istemissin. Ben sana burda senin icin kotuluk yapip supersin diyebilirim. Ama sen bunu istemiyorsn gercekler aci , ama ii calis edindigin dogru bilgilerle cok cabuk istedigin vucuda ulasirsin. Onemli olan eksikliklerini bilmek ve onlari nasil kapatabilecegini bilmek.

Sayfayı Paylaş