1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2 yıl oldu bu sporda amacım fazla irilesmek degil

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve linc88 tarafından 16 Eylül 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 39 üye.
  1. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    amacım define bir sekilde devam etmek ve karnımı daha da gelistirip eksik olan ustgogusumu gelistirmek yorumlarınızı bekliyorum saygılar...

Ekli Dosyalar:

2. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Yaşınızı,boyunuzu,kilonuzu,başlangıçtaki ve şimdiki ölçülerinizi yazarsanız sağlıklı yorumlar yapabiliriz sanırım.
    Ayrıca yöneticilerden fotoğraf ekleme kurallarını bi daha okumanız yönünde uyarı gelecektir sanırım.

3. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    arkadaşım irileşmek zaten okadar kolay değil çok iyi bir hormon dengesine ve anatomiye sahip olmanlazım.fotoğraflardan ikiyıllık düzenli çalışmadığın belli ama idare eder.göğüs ve omuz eksik bence

4. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    düşük yağ oranına sahipsin bu yüzden fit görünüm iyi duruyor..
    ama beslenmeye çok dikkat etmemiş gibisin..
    önümüz kış güzel bir bulk dönemine girebilirsin...
    yaza doğru diyetle tekrar yağsız ama daha hacimli olarak dönersin..
    başarılar..

linc88 bunu beğendi.
  5. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    beslenmeye baya dikkat ediyorum yaklasık 1 yıldır yagsız yemeye ozen gosteriyorum karbonhidrat daha cok antreman oncesi alıyorum sabah ve oglen oluyor whey proteinide yaklasık 6 aydır kullanıyorum, yasım 20 boyum 1.75 kilom 69 .En eksiik yerim olarak ustgogusumu soleyeblirim resimlerdende anlsılabliyordur sanırım incline bench i max 85 - 90 yapabliyorum amacım ustgogusumu ve omuzlarımı gelistrmek oncelikli olarak. (2 yıldır duzenli yapıyorum hatta okulun final zamanları uyumamayı goze alıp salona geldigim oluyor:))

6. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    sunu solemeyi unuttum yaklasık 3 sne onceye kadar asırı yaglıydm hc spor yapmayan bir insandım 83 kiloydum ve hepsi yagdı bu kilonun sonra spor salonuna gttm 6 ay, öss yuzunden bıraktım o sene yaklasık 22 kilo verdim ve direk yeniden salona kayıt oldum tekrar iste 2 yıldırda duzenli sekilde giderek ve 1 yıl iyi sekilde beslenerek bole oldum salondakiler genetik sansın var diyorlar ama bilemiyorum 1 yıl ozellikle kotu beslendim son 1 yıldır guzel besleniyorum ve define cizgimde devam ediyorum acıkcası bulk olmadan kararlı bir sekilde uzun vadede istedigim yerlerimi gelistirsem bana yeter ozellikle ust gogsumu ve omuzlarımı karın zaten calıstıkca ve yedklerime dikkat ettikce gelisiyor yorum yapan herklese tesekkurler

7. tolgahan

tolgahan Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    yağ oranın çok iyi..tebrik ederim.bu oranı herzaman için tutmaya çalış.supplementlerle takviyeli 3-4 ay kadar bir sürede çoook sağlam bir vücuda sahip olabilirsin bence.

linc88 bunu beğendi.
  8. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Fitness tarzı bir vücut olarak bence iyi durumdasın..

9. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    5-6 kilogram alırsan istediğin vücuda sahip olabilirsin..

10. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    amacım zaten uzun vadede yaglanmadan 5-6 kilo almak yorumlar icin tesekkurler bir sorum olacak ustgogus hakkında en cok gelistirmek istedigim bolge orası ben incline press (halterle) incline sıkıstrma bench press ve cable cross yapıyorum gogus gunlerinde ustgogusumu daa cok gelistirebilmek icin sizden oneri bekliyorum saygılar..

11. cnytxx

cnytxx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeşim bence çok iyi vicud olmuş karın bolgende ne uyguladıgını anlatırmısın geçekten güzel çalışmışsın sanırım . kasıklara inen çizgi için ne yapmam gerekli idolümsün :D

linc88 bunu beğendi.
  12. moqqlass

moqqlass Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    53
    onun adı adonis kasıdır ve cıkarmak cok zordur :D bench_O

linc88 bunu beğendi.
  13. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Çıkarmak gerçekten zor fakat linc88 karın bölgesi için uyguladığı programı bizimle paylaşmak isterse gerçekten çok memnun olurum benim de hayalimdeki karın diyebilirim linc88'inki için..

linc88 bunu beğendi.
  14. dinamik.ip

dinamik.ip Üye

Beğenileri:
    143
    Ödül Puanları:
    53
    bence vücudun sağlam birşeyler yapmak istiyorsan ileride sarkacağını düşünerek karar vermelisin...

15. cnytxx

cnytxx Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    moqqlas teşkür Kasın adınıda ogrendim artık bulurum araya araya nasıl çıkartacağımı :D

16. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

hacimlenirken yağsz beslenme olması bence yanlış cünkü yağ örtülür yağ+et+kaslada hacim yapılır bence yağlı beslen giderse gitsin baklaların yaparsn 1ayda sıkı calışma ile sana tavsiyem nisan mayısa kadar braz daha ağırlıklı yağlı beslen hacim döneminde yağ gerekli bence , mayıs -haziran arasıda yağları yakarsın temmuzda yaşarsın =) ama şuan kötü değil sonuçta fit bir vücut senin yernde olmak isteyen cok fazla insan vardır eminim.. ama hacimlenmek istiyorsan yağı kafana takma...

linc88 bunu beğendi.
  17. ozdayi

ozdayi Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    çok fit görünüyosun bence amacına uygun bi yoldasın. biraz göğüs çalışmanı tavsiye ederim... başarılar...

linc88 bunu beğendi.
  18. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Boyle seylere ınanmayın.. duh
    Sen 5 yıl calısıp cok cok hacımlı gogus yapıp sonra bırdenbıre 5 sene elıne hıc agırlık almazsan, hıc spor yapmazsan ancak o zaman deri biraz sarkar oda belki..

Scoobz et dedigimiz zaten kas degil midir.. :)

19. x

x Üye

Beğenileri:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bayan Ayakkabı Imalatı
    Yer:
    İstanbul
    slm vucudun gercekten guzel gorunuyor ama 2 senede az olmus bir yerde eksiklik var suplement kullanmıyormusun? beslenme? antremanları gecıstırıyor yada fazla calısarak oldugun yerde sayıyor olabılırsın bence dedıklerıme goz at yararlı olacak. 2 sene ıcın az bence ama basarılı vucudun var guzelmis. umarım daha iyisini yaparsın

linc88 bunu beğendi.
  20. linc88

linc88 Üye

Beğenileri:
    44
    Ödül Puanları:
    38
    soyle eskiden cok yanlıs calıstıgım oluyordu 1 senem heba oldu diyeblirim hatta biraz daha fazla cunku kesinlikle overtrainng oluyordu cunku 3 saat 3 bucuk saat salonda kalıyordum bunun 1bucuk saati karın calısıyordum karın takıntım yuzunden:D ama bir turlu istedigim gibi olmuyordu hem beslenmem yanlıstı hem calısmam sonra sonra bilinclenip adam gibi calısmaya basladım simdi en fazla 1bucuk 2 saat kalıyorum salonda ve haftada 4 gun karın 3 gunde kardio yapmaya calısıyorum dedigim gibi amacım fit kalmak belkide bu fitlik takıntım eskiden asırı yaglı oldugum icindir neyse konumuza donelim karın yaptıgım gun kardio yapmamaya calısıyorum gercekten yoruyor cunku ve karın hareketlerini ve kardioyu asıl program bittikten sonra yapıyorum bu arada yorumlarınızada cok tesekkur ediyorum benim tavsiyem karın icin karın programında max ama max 5 hareketi gecmeyin ve tekrarlardada ben 25x4 yapıyorum sadece oblikler icin 30 tekrar yapıyorum 4 setten su ana kadar 4bucuk kiloluk ve 2 kiloluk protein tozu 500 gr lık creatine ve 300grlık glutamine bitirdim anlıyacagınız cok fazla supp. kullanmadım simdi yeni bipro, no xplode ve zma aldım bakalım faydaları ne yonde olacak bu arada beslenmemden bassedeyim sabah kalkar kalkmaz 500ml su iciyorum metobolizmayı hızlandırıyor 5 tane yumurta beyazı ve 1 tane sarılı yani toplam 6 tane yumurtadan olusan ek olarak 100 gr kadar lor peyniri iceren bir omlet yiyorum cok az yaglı yanındada yulaf ezmesiyle azcık tat versin diye mısır gevregi katıyorum sutle bunları da yedkten sonra kahvaltım bitmis oluyor oglen atıstırmak icin tavuklu salata yiyorum okulda yanındada yagsız kasarsız kumpir yiyorum arkadaslar cok dalga geciyor ama olsun:D eve gelince antremandan 2 saat once 200-250 gr kadar yagsız pliav yiyorum yanındada aynı miktarda tavuk yiyorum antremandan sonra meyve suyu icip yanında yne 200 gr kadar tavuk yiyorum bagzen yatmadan oncede 50-100gr lor yiyorum hergun uygulayamasamda genelde boyle besleniyorum yorumlarınız icin tekrar cok tesdekkurler...

Sayfayı Paylaş