1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

2,5 senelik çalışma sonucu ;)

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve serdar_94 tarafından 15 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 91 üye.
  1. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    54 kg başladım şuan 78 kg yim aldığım bütün kg yi temiz kas kütlesi olarak almaya çalıştım, omuz programım sıradan fakat anatomi dolayısıyla daha büyük ve parçalı ;)

Çok güzel bi soru, bu soruyu bütün arkadaşlarım soruyo, cevap ise şu. Mide çalışıyorum hemde elimden geldiği kadar fakat maluk karın kasları sadece çalışmakla çıkmaz, Ayriyetten cardiyo yapmak ve diyet tutmak gerekir. Kardiyoyu yapabilirim ama diyet tutmayı istemiyorum yani şeker, tuz ve un gibi şeylerden uzak duramam. Bunları kesmediğim sürecede karın kasları meydana çıkmaz :) Yani yaz günü dondurma yemeden yapamam

2. 6600gt

6600gt Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    karın kasların fazla yok yanlış anlama vucudun iyi o yağ oranına o vucuda olsalardı belli olurlardı belli olmamasınının sebebi genetik faktörlerde olabilir tabiki herkezde aynı olmuyor

serdar_94 bunu beğendi.
  3. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Şu kollar da 40 cm gibi durmuyorsa hangi kol duruyor çok merak ettim.. Bu forumda bir çok kez kollarının yazdığı ölçüde gibi durmadığını fark ettiğim üye oldu; hiçbirisine de bu çeşit bi yorum yazmadım saygı duydum. Fakat bu arkadaşımızın resmine baktığımda içimden "Evet, bu kol gayet 40 cm gibi duruyor" dedim fakat yazdığınız yorumu görünce şok olduğumu itiraf etmeliyim.

yeniyim bunu beğendi.
  4. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Yorumunuz için teşekkürler, o tarz boş yorumlara dikkat etmemenizi öneririm :)

omrbrk bunu beğendi.
  5. omrbrk

omrbrk Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Fotoğrafa gelecek olursak da; tebrik ederim omuzların ve kollarının gelişimi çok iyi. Eski resimlerini de hatırlıyorum gayet iyi ilerliyorsun. Bana göre tek eksin göğüs konusunda.. Omuz ve kollarının yanında sönük kalmış; biraz hacim istiyor gibi..

serdar_94 bunu beğendi.
  6. 3mehmet3

3mehmet3 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Öncelikle tebrikler güzel vücut yapmışsın.Vücut çizgilerin bayağı ortaya çıkmış ve vücudun çok deforme görünüyor.Ayrıca o kadar az bir yağ oranın varken kollarının 40 cm olması bile estetik açıdan güzel bir görünüme yetmiş diye düşünüyorum.Ben 45 cm olan yağlı bir kola senin kolunu tercih ederdim.Gelelim yorumlara;bence kötü yorumları umursama,bu hayatta hep var 4/4 lük birisi olsan bile her zaman seni yeğlemeye çalışan yada eleştiren olur.Senin yapman gereken yolunda ilerlemene yardımcı olacak yorumları okuyup bilgi edinmen,gerisini oku geç umursama derim.Birde tasiye olarak şunu vereceğim,bence bu yağ oranını koruyarak göğüs ve kolları biraz hacimletsen,yani 5_6 kg kadar daha kas kütlesi inşa etsen tam olacak.Tabi bu benim görüşümdür renkler ve zevkler tartışılmaz...

serdar_94 bunu beğendi.
  7. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler, aynen göğüsler eksik kaldı ama anatomiden dolayı ne kadar yüklensemde hacimlendiremiyorum. Ama zamanla bişeyler yapıcaz inşallah :)

Yorumunuz için çok teşekkürler, yağ oranı vücutta az olmasına rağmen belimde birikti bu yüzden mide kaslarınıda gösteremiyorum. Bu eylülde supplement kürüne gircem malum bişey kullanmayınca vücut yerinde sayıyo :)

8. shoother

shoother Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Azmini tebrik ederim. Eksik kalan yerlerin için "anatomim böyle" deyip geçme :) Bilmiyorum okudun mu ama okumadıysan Arnold'un bir vücutçunun eğitimi diye bir kitabı var. Orada kendisinin eksik kalan noktalarının üzerine nasıl gittiğini çok güzel anlatıyor.

9. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    eleştiriyi kaldıramıyorsanız yada size tavsiyede bulunan arkadaşlara laf giydirmeye çalışıyorsanız resim koymayın arkadaşım hayret ya

10. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz
    serdar arkadaşım işte yaa (:) her zamanki gibi yağsız.. çok iyi omuz başları ve irileşen kollar ..

Tek eksiğin göğüs.. ama bence bu hem eskiden beri bi eksik olduğu için hemde göğüs kasları gerçekten çok önemli bir grup olduğu için cidden büyük bi eksik..

Bence genel olarak çok iyisin gereksiz yorumlar ve boş yere tartışmalar olmuş..

Ben göğüs antremanını, hangi grupla beraber çalıştırdığını, vs bi gözden geçir derim..

thums:

11. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Teşekkürler, evet okudum eksik yönerini sürekli açıkta bırakıyormuş bu yüzden sürekli o bölgeleri görüp siniri bozuluyor ve daha çok yükleniyormuş, Fakat salonumuza bayanlar geliyo çıplak çalışma şansımız yok :D

Eleştri var, basit karalamalar var ikisi farklı şeyler bidaha okumanı tavsiye ederim.

Teşekkürler rambom :) Sürekli takip ediyosun konuları ilgine hayranım. Göğüsü sadece tek aks grubu olarak çalışıyorum ama supplement açığı olduğu için yerimde sayıp duruyorum. En yakın zamanda yüklenicem :) Kendine iyi bak

Rambo16 bunu beğendi.
  12. yeniyim

yeniyim Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    ben eleştri yapan arkadşlarında fotoğraflarını görmek isterim.. yaş-çalışma oranına göre bnce süper

serdar_94 bunu beğendi.
  13. hogan

hogan Üye

Beğenileri:
    1.244
    Ödül Puanları:
    103
    güzellik yarışmalarında güzelleri seçenler yarışmacılardan daha güzel oldukları içinmi seçiyor.
    Sen bu foruma resmini koyuyorsan iyi ve kötü eleştiriye açık olman gerekir.
    Eleştiri istemiyorsan koyma resmini kimse eleştirmez

MegaMarty, R10 ve Despo bunu beğendi.
  14. serdar_94

serdar_94 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Konuyu kapatalım tekrar polemik olmasın, sadece eleştri ve yorum lütfen

15. RespectMyPower

RespectMyPower Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Gerçekten yaşın ve azmin takdire şayen ve 2.5 yıl içinde emeklerinin karşılığını almışsın diye düşünüyorum ama bence ön kolların bicepslerin önüne geçmeye başlamış bence ön kol yerine bicepslere yüklensen daha güzel ve estetik bir görüntü ortaya çıkıcak tabiki bu bana göre yinede seçim sana kalmış renkler ve zevkler tartışılmaz. Bence eleştirilere daha açık olman gerekiyor bana göre anladım kadarı ile eleştirileri kabullenebilen biri değilsin başarılarının devamanı dilerim.

serdar_94 bunu beğendi.
  16. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73

Buyur ben eleştirdim ve fotoğraflarım 40 günlük diet before-afterım forumda mevcut.

Buraya bir foto koyuluyorsa İYİ YORUM almak zorunda değil isteyen istediği yorumu yapar saygı çerçevesi içinde.

17. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Eleştiri dediğin yapıcı olmalı öyle su olmamıs bu olmamıs gibisinden seyler yazıpda insanları demoralize etmeye çalısmanın alemi yok serdar arkadasımız emek vermiş 2,5 sene çalısmıs gayette iyi vücudu yasına göre. Gereksiz trollemeyin baslıgı lütfen, eger bir yeri eksik görüyorsanız detaylarıyla eleştirin boş mesaj kasmanın anlamı yok.

Despo ve serdar_94 bunu beğendi.
  18. EdgeVII

EdgeVII Üye

Beğenileri:
    273
    Ödül Puanları:
    73
    Trolller 4chan da olur burda olmaz,postta bu forumda kasılmaz.
    Herneyse. Kurallar çerçevesinde isteyen istediği yorumu yapar kimse karışamaz

19. Rambo16

Rambo16 Üye

Beğenileri:
    1.164
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    La Paz

Hogan dediklerinde binevi haklısın ama ister güzellik yarışmasında ister vücut yarışmasında tabiki eleştiri yapan puanlama yapan juri üyeleri yarışmacıların fiziksel olarak çok çok altında ama emin ol o konuda uzmanlaşmışlar ve bu yüzden de eleştiri yapabilme hakkına sahipler..

Burası daha ayrı bir olay sosyal hatta kimse darılmasın bence sanal bir platform burası kimsenin gerçekte ne olduğu belli değil herkes görünen kısma yorum yapabiliyor.. Her neyse yeterince offtopic oldu zaten..

Sonuç olarak yarışmlarda eleştiri yapan juri üyeleriyle burada atıyorum 3-5 mesajlık adamlar bir deği..l bişey deyince vayy efendim sende madem fotoğraf koyma eleştiriye açık ol vs . vs bence bunada bir kısıtlama getirilmeli çünkü dediğim gibi bir Mk#7 nin bi ayaz ın bi hakan79 un hani aklıma gelmiyo şu anda.. bi şu saydığım seviyede insanların kardeşim bak burası olmamış şöyle çalış böyle beslen.. demesi var bir de 3-5 mesajlık adamın eleştiri yapması var bence cidden bu konuda bir düzenleme yapılmalı..

Saygılar...

occaner ve serdar_94 bunu beğendi.
  20. rei

rei Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Çok boş konusuyosun çook:). 4chan da olur falan sen resmen bildigin trollsun işte başka bişey değil yazılan herseyide niye üzerine alıyorsun? Serdar'a yasına veriyorum demişsin bu agresifligi senin bahanen ne peki? :). Neyse topici kirletmeyelim kolay gelsin.

serdar_94 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş