175 boy 50 kiloyum.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yarkin97 tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. yarkin97

yarkin97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Bu sporda çok ilerlemek gibi derdim yok açıkcası,sağlığım için ve fit gözükmek için yapmaya başlıyacağım.
    Önümde boş zamanlar var,2 ay gibi.Öncelikle kilomu 65 e çıkarmak istiyorum.Kilo alma ağırlıklı-kısa sürede etki veren program bakıyorum.
    2 ayda 10-15 kilo almam lazım.Vucudum atletik,yağ yok fakat kas da yok pek.Cılız çöp adam vucut tabiri caizse.
    Kısa sürede etki veren beslenme programı lazım.
    Fit vucutten kastım http://colourmeshocked.files.wordpress.com/2008/03/nbd2lq3.jpg bu tarz bir vucut.
    Tam olmasa da 2 ayda bu tarz bir görünüme sahip olabilir miyim?
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Aralık 2014 ---
    Yanlıs anlasılma olmasın,2 ay olayını bu spora ayıracak çok vaktim olacağından üzerinde durdum.Boş vakitlerimde kendime geliştirebildiğim kadar geliştireyim,sonrasında ise antremanlarla desteklerim.

2. yarkin97

yarkin97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Evet beyler.
    --- Mesaj birleştirildi, 4 Aralık 2014 ---
    Düzeltiyorum,52 kiloyum.

3. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    DOSTUM FORMDA KİLO ALMA KONUSUNU ARAŞTIRABİLİRSİN 2 AY GİBİ Bİ SÜREDE SAGLIKLI OLARAK 5 KG ANCAK ALABİLİRSİN AYRICA ZİHNİYET FAUL HABERİN OLSUN

Kontrol35, Leopara, BmwBody ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  4. Kontrol35

Kontrol35 Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Resimdeki vucut yapisina 6 ay olsun raziyim :))

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yarkin97 bunu beğendi.
  5. Savino89

Savino89 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Kafana takılan her soruyu arattırmanı tavsiye ederim dostum bu spor aynı zamanda bir bilgi sporudur.
    İyi bilen iyi antrenman yapar iyi antrenman yapan iyide beslenirse istediği vücuda ulaşır

yarkin97 ve alvel bunu beğendi.
  6. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    2 ayda 10-15 kilo alma yoksa feci yağ olur kaldı ki 1.75 e 50 kg sin o kadar kiloyu almanda mümkün gözükmüyor 2 ayda
    eğer vücut 0 sa 2 ayda resimdeki gibi olan daha görmedim
    bide forumu okusan biraz şimdi yazdıkların biraz daha farklı olurdu yok programdır beslenmedir vs. kolay gelsin

yarkin97 bunu beğendi.
  7. pcdelisi15

pcdelisi15 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yarkin arkadaşım alirsin azmin elinden hic birsey kurtlmaz bnde senin gbiydim 1.83 boy 59 kg
    2 2.5 ayda tam 16 kg aldm ortalamaya wurursak 3 4 kg kas olarak almisimdir gerisi komple yağ yeme düzeni ve sporunu yap takvilerle alirsin

yarkin97 bunu beğendi.
  8. yarkin97

yarkin97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    tesekkurler beyler,pcdelisi,dostum özel olarak nelere dikkat edeyim.
    ayrıca 3-4 ogun yiyorum-5 e çıkarıcam.

9. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim ilk 2 ayda yapıcağın programla kilo alman zor çünkü hafif programlar olucak.Ben spora başladığımda 50kg dim ilk 3 ay kilo almadım sonra antremanları ağırlaştırınca 2 ayda 10 kilo aldım hemde kas olarak.

10. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    3 ayda 11 kilo aldım. senin gibi çöp adam idim. 174 boy 55 kilo başladım. Şuan 66 kiloyum. Yemek yiyorum diyorsan supplement vs hiçbirine ihtiyacın yok. Benim programa bakarsan hızlıca kilo almanı sağlayacaktır. Şekeri tamamen kes. Basit karbonhitrattan koşarak kaç. Müsade et kanındaki testesteron yükselsin. Günde 2 öğün bol yağlı (gerçek / doğal yağ) sağlıklı ev yemekleri yediğin sürece genişler durursun zaten. Antreman günlerinde öğle yemeğinde en azından 1,5 porsiyon tavuk döner ye en ucuzundan. Eğer o gün iyi beslenmedi isen programını bir sonraki güne ertele. Bu önemli. Antremanın kısa ve oldukça sert olsun. Çalışmaya büyük kaslardan başla. Küçük kaslar mesele değil. Büyüğü çalıştırdığında zaten küçük ister istemez çalışıyor. Antreman günlerinde en az 8 saat uyu. Antremanın mümkünse 1 saat sürsün. Spor salonundan sürünerek çık. Ölmeden gelme. Çalıştırdığın bölgenin canını çıkar. Müsade et 3-4 gün ağrısın. 3 litre su tüket. Antreman sırasında 1 litre su gayet iyi geliyor. Benim diyeceklerim bu kadar.
    Saygılar.

Kontrol35 bunu beğendi.
  11. pcdelisi15

pcdelisi15 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    yarkin kardeşim öncelikle şunu untma bu kiloyu sporsuz alırsan hepsini yağ olarak alırsın antremen şart
    özellikle hardline progainer war gözüm kapalı öneririm bunu sana 5 kutu kullandım 5 kg tan shakerin içine 2 ölçek gainer 10 12 adet cici bebe 1 bardak ılık sütle beraber blenderla karıştırıp öğünlerden hmn sonra iç
    şuda bir gerçeki takviyeler sihirli değnek değildir yemene dikkat etmezen üstten alır alttan werirsin:) günlük 4 5 öğün ye pilav makarna kuru fassulye patates çorbası vss yemediğin gün olmasın
    sorun olursa özelden yazabilirsin başarılarrr
    --- Mesaj birleştirildi, 17 Aralık 2014 ---
    şunuda unutma milletiğin dediğine takılma yukarda biri yazmıs 3 ayda kilo alamadım diye ben ilk ay 11 kilo aldım herşey senin elinde;)

12. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    pcdelisi üstadım, hiper metabolizmalı bir adam olarak yazdım ben. Küllüm şekere bulayarak arkadaştaki testesteron ve büyüme hormonu üretimini yavaşlatmış oluyorsunuz. Daha az yiyerek ve daha kısa antreman yaparak alacağı kiloyu daha da fazla cabalatarak almasına vesile oluyorsunuz. Ayrıca sürekli kan şekerini yüksek tutarak vücudu yağlanmaya meyilli hale getirmiş oluyorsunuz. Etmeyin eylemeyin. Hem sağlığına zararlı, hem anotomik olarak gelişime aykırı.

13. pcdelisi15

pcdelisi15 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    ümit kardeşim aynı şekilde bnmde metabolizmam hızlı yani vücut ne yersem yakıyordu düz bi denklem kurarak günlük kalori ihtiyacından fazla alman gerekir kilo alman için bu adamda sonucta 2 3 ayda ne kas yapcak 3 ayda toplam 2 2,5 kg kas yapsa öpüp başına koysun ki arkadaşın amacı şuan kilo almak zayıf adama kas iyi durmıyacağından yağlanıp kasa çevirmesi bnce daha mantıklıdır bu bnm şahşi düşüncem

diğer bir örnekle tabiki supplement lere yönelmesini bnde istemem ama takdir edersinki onlarsızda olmuyor şuan 3,5 ay oldu gainera dayanıyorum 16 kg arttım 59 dan 75 76 ya çıktım takviyesiz yapsaydım şuan bu işi hala 65 de gezio olcaktım

14. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    Üstat arkadaşım gainer kullanımından aşırı karaciğer yağlanması geçirip spora küstü. O yüzden karşıyım biraz. Bazı hususlarda şiddetle mütabığız. Ben beslenmedi ise sporu ertelemesini, siz beslenmedi ise beslenmesini tavsiye ediyorsunuz. Yani ana fikir aynı. Beslenmeden salona gidip kas yıkmaya gerek yok.
    Yine kişisel tavsiyem iç yağının bol tüketilmesinden yana. Hatta uyumaya yakın dolapta sertleştirilmiş iç yağı (eğer tadı seviliyorsa) çiğ yenebilir. Mümkün değil ise yemeklerle birlikte tüketilebilir. Malumunuz ki doğal yağlardan gram başına daha fazla enerji elde edilir. Yani miktar olarak çok yemeden aynı enerjiyi almak çok mümkün. Yoksa size haksızsınız demiyorum. Haddime de değil. Ben bu sporla 3,5 aydır haşır neşirim. Sadece beslenme dinamiğini iyi bilirim.

15. pcdelisi15

pcdelisi15 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    estf. hocam sonuçta herkes elinden geldiği kadar bilgi paylaşımı yapmaya çalışıyor gainer kullanımı konusunda sonuna kadar haklısın herşeyin aşırı zarar olduğu gibi onunda zarar zaten kilolu insanların büyük bir çoğunda karaciğer yağlanması mevcuttur bu gainer kullananlarda fazla olabilir ama şuda bir gerçektirki takviyesiz 2 yılda alcağı yolu takviyeli 6 7 aya kapabilir ki biz insanoğlu tez olsun isteriiz

16. Ümit KOÇ

Ümit KOÇ Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Bilgisayar bilmem nesi
    Yer:
    İstanbul
    Hiç acelem yok hocam. 55 kilodan 66 kiloya 3,5 ayda yağ oranını artırmadan çıkmak ve bunu 34 yaşında yapmak inanın benim için fazlası ile tatminkar. Zaten ömürlük yapacağım için süre ile ilgili sıkıntım yok. Hedefim 1. yılda 75 kg a ulaşmak. Tabi yağ oranını artırmadan. Yoksa benim boylarımda nice 65 kg insan var. Vücudu estetik ötesi.

17. pcdelisi15

pcdelisi15 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    başarılar diliyorum size o zmm:)

Ümit KOÇ bunu beğendi.
  18. yarkin97

yarkin97 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    pcdelisi,adamsın birader.
    dediklerine dikkate alacağım,güzel ve işe yarayan tavsiyeler,öğün sayısı 4-5 e çıkarıcam.53üm,ocağa kadar 55.
    ocaktan sonra da 60 a çekeceğim.
    gençler,eyvallah.

19. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Nasıl başardın üstad.Adamlar senede 3 kilo aliyo senin gelişim muazzam olmali

20. plajyolu.41

plajyolu.41 Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    ölümüne protein ve karbonhidrat tüketerek.Günde 5 ögün yemek yiyordum.

Sayfayı Paylaş