17 Yaşındayım 1.83 boy ve 59kg yim bi bakın

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve SweetChild tarafından 16 Mayıs 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    forumu araştırırsan evde yapılabilecek bir antreman kendine çıkarabilirsin bu konuda bolca yazı var ancak salonsuz iş gerçekten zor...

ayrıca ben de fenerbahçede spor ile uğraştım hocalarına danışırsan vg ve kilo alma ile ilgili seni yönlendireceklerini düşünüyorum ; yardımcı olurlar...

2. SweetChild

SweetChild Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci - Futbolcu
    Yer:
    Elazığ
    Şöyle bir şey; Hocalarımla zaten sürekli konuşuyoruz bu meseleyi. Ben klüpte Sol/Sağ açık kanat / forvet oynuyorum. En süratli ve en gözde oyuncuyum. Dolayısıyla arkadaşlarım olsun çevrem olsun benden beklenti içindeler. Fakat fiziğim yetersiz kalıyor uzunum ama kuvvetli değilim. Hocalarım bu aralar vücut geliştirme'ye salonda uğraşmamamı ve doğru bir program yapıp evde çalışmamı istiyorlar dumbell vs. Ben programı buradan ayarlamak istiyorum. Forum çok karışık biri bana güzel bir program hazırlayıp verse gerçekten büyük duamı alır :)

3. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
  4. SweetChild

SweetChild Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci - Futbolcu
    Yer:
    Elazığ
  5. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    malesef skype ,msn kullanmıyorum soruların olacaksa özel mesajdan da yardımcı olmaya çalışırım..

6. chucx

chucx Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Dannybody nın yazdıgı beslenme programı guzel ancak ne ıcın vucudu yaglı olanlar ıcın bır program gıbı bıraz defıne olmak ıcın ama senın kılo alman lazım sen kımseyı dınleme makarnaya pılava cıkolataya aban korkma zaten futbolcuysan duzenlı futbol oynuyorsundur ustunde fazla yağ kalmaz ben aynısını yaptım fazla kılo almıyorsun yanı merak etme vucut tıpınde pek endomorf olmadıgından dedım gıbı yap veya sen nasıl ıstıyorsan oyle yap burda tcrubelı ksıı kadar tecrubesızlerde var yanı

7. Mona

Mona Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    1.83 boy 59 kilodasın ve göbeğin var.ve futbolcusun gerçekten şaşırdım :D

bende senle aynı ölçülerdeyken hiç göbeğim yoktu,tam tersine hiç çalışmadan karın kaslarım belliydi ve ektomorftum :D gerçekten şaşırdım o ayva göbeğe :)

8. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Forumda, ezbere yani sıfırdan diet listesi istemek doğru olmadığı gibi kurallara da aykırıdır.

Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, makaleleri ve üyelerin beslenme başlıklarını okumanızdır. Besinlerin 100gr içeriklerini inceleyip ne kadar protein-yağ-karbonhidrat-vitamin-mineral-sıvı almanız gerektiğini ilgili başlıklardan öğrenip kendi vücut tipiniz, hedefiniz, yaşam tarzınız ve ekonomik durumunuza uygun beslenme programı çıkarınız.
    Hala tereddütleriniz varsa, forumda kurallara uygun başlık açarak üyelerin yorumlarına başvurabilirsiniz.

ilginizi çekebilecek başlıklar :
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/s...76&postcount=2
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...kni-t8692.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/beslenme-f24.html
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/y...r-b-l-f53.html

Lütfen 1.dakikanızı ayrırak forum kurallarını okuyunuz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş