15 Tatil de yapabileceğim değişiklik

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve mercuality34 tarafından 19 Ocak 2019 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Dostum inanmiycan ama 3400 ken benn1.5k yi gecmiyorum ben buyuk ihtimal duzgun olcemiyorum sıkıntılıyım uzun süredir dikkat ediyorum da yeterli protein alip beslenemiyorum ogrenciyim butce sıkıntılı dogru duzgun diyet yapamiyorum ama hayırlısıyla olacak bu arada uzun sure dedigim kickboks yapiyordum 2 aydir fitness deyim

2. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    İlla bilale anlatır gibi yazmak lazım tabi. Orada belirtilen X sistem, yapılan hareket değil Fullbody, split, powerbuilding vs "antreman sistemi". Üçgenin düzgün olması için antremanın düzgün olması lazım ki bu da saçma hareketlerin olmadığını gösterir. Bu yazdığım da sonradan programını atan vatandaşla alakası yok onunkine bakmadım bile. Başkasının konusuna kaynamaya çalışmış. İlla ilkokul seviyesine inip anlatırken şema yada çöp adam mı kullanalım. Sırf laf atmak için uğraşmışsın ama keşke karşı çıktığın cümleyi anlasaydın. Bu enerjini başka işlere yönlendir.

mercuality34 bunu beğendi.
  3. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Reis dm bakar mısın

4. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    her kim için olursa olsun yalnış bi düşünce her sistem her kişiye gitmez yazdığın yaziyida okuyoruz burda kıvırtıp lafı değiştirmeye gerek yok. kaldıki senin gibileri iyi tanirim ben 10 sene bu sporu yapip bi tshirt giysen disardan bi adama sorsan sadece kilolu der thisirtu cikarsanda bisey degismez gerci. bi tane medyan bile yok gelmis burda konusuyosun. atta gorelim madem bu kadar çok iyi biliyosun bakalim bi vucudun nasil.

5. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ben gösteriş için salona gitmiyorum kardeş. Ağır kaldırmaktan keyif alıyorum görüntü olmasa da olur. Hiçbir zaman en çok ben bilirim moduna girmedim forumda yazdıklarımı okuyanlar bilir. Bilgi ile görüntü arasında bağ kurduğuna göre seninle fazla muhatap olmaya da gerek yok. Hayatta başarılar.

igormami bunu beğendi.
  6. heraxles

heraxles Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    "Bilgi ile görüntü arasında bağ kurduğuna göre seninle fazla muhatap olmaya da gerek yok."
    bu sözden sonra konuşulacak bişey kalmamış demektir antrenorler profesyonel trainerler boşuna yapmış demekki eskiden vucutları kariyerlerini yapmasalarda bilgileri olurmuş demekki sana göre yazık başka söze gerek yok. bir vucut salonuna git işe girmek istediğini soyle veya bi cv doldur sıfır fizikle bakalım sana diyecekler sonucu ben biliyorum ama sen bilmediğin için yaralı olur hani görüntü bilginin alakası yokya herkes hoca olur sana göre.

7. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Reisler bir soru soracağım bu olculerden hangisini protein ihtiyacim icin carpacagim ve kaca carpacagim

8. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Güncellemeleri yapayım. Fotolar net değil kb yin
    1. Foto https://i.hizliresim.com/jgQVzD.jpg
    2. Foto https://i.hizliresim.com/26E8vd.jpg
    Yeni bel ölçüm 105 fotolarda fark falan var mi soylerseniz sevinirim.

9. Tom Hardy

Tom Hardy Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Dediklerin dogru lakin bilgi ile göruntuyu karustirmissin. Sen simdi gobekli bir doktordan ne kadar bilgilisin ? Vucut ile ne alakasi var saten turkiyede fitness cok ayri bir dunya vucut yapan hoca oluyor :)

10. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Tartışmak yerine konuya bagli kalırsanız sevinirim

11. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    https://i.hizliresim.com/alY964.jpg
    Sonuclar bunlar 15 gunde acikcasi bekledigim gibi degil vg mi yapip kardiyomu da yapmama ragmen yag alip kas yakmam garip geldi sebebi nedir ama 110kg ye dusmusum

12. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    O ölçüme değilde aynadaki görüntü ve mezura ile ölçüme bakarsan daha iyi olabilir çünkü makinede doğru ölçüm için gerekli şartları sağlamak gerekiyor (8 saat civarı açlık, 2 saatlik susuzluk, vücudun tam olarak dinlenmiş durumda olması vs). Bunları yerine getirip ölçüm yaptırdıysan bu 15 gündeki beslenmende bir sıkıntı olmuştur büyük olasılıkla.

13. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    2.5 3 saat once zeytinyagli yemistim buyuk ihtimal ondan sorun olmustur ve reis bel 109 dan 103 e dustu makinede mi sorun var yani bosa bozmiyim moralimi
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2019 ---
    Hani belde 6 cm incelmd varken nasil yag aliyorum sasirdim ustelik suratimda da incelme var
    --- Mesaj birleştirildi, 3 Şubat 2019 ---
    Ve brnfe jinekomasti olmasina ragmen goguslerde kuculme falan oldu yani

14. ulaire

ulaire Üye

Beğenileri:
    1.190
    Ödül Puanları:
    123
    Ayna ve mezuraya güven derim. Ancak özel diyetisyene yada hastaneye ölçüm yaptırınca mantıklı oluyor çünkü spor salonlarında bu aletlerin bakımına özen gösterilmiyor, kalibrasyonu düzenli yapılmıyor. Bu yüzden 5 dakika ara ile ölçüm alıp farklı sonuçlar görme potansiyeli var. Birde şu nokta var ki içe yada dışa boğumlu sirk aynalarından olmadığı sürece ayna hiçbir zaman yalan söylemez :)
    Jinekomasti farklı bir konu. Sendeki meme dokusu küçük, yağ dokusu fazladır. Zamanla küçülür. Bende de var doktora gittiğimde "psikolojik olarak sorun yaratmıyorsa hiç ameliyat ile uğraşma" demişti.

15. mercuality34

mercuality34 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhasebeci
    Yer:
    İstanbul
    Bende yaratiyor malesef tam tersine yağ az meme dokusu cok..

Sayfayı Paylaş