1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

11 yıl aradan sonra

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Mesut AK tarafından 26 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 37 üye.
  1. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Medikal Eleketronik Teknisyeni
    Ahmet öncelikle yorumun ve tavaiyen icin tesekkiur ederim, mart gibi kardiyo ve parcalama yapicaz diyor hoca ama ne nezaman yapilmali tam bilemiyorum :)

LG-D802 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

2. Leopara

Leopara Üye

Beğenileri:
    265
    Ödül Puanları:
    73
    Mart iyidir hocam

Mesut AK bunu beğendi.
  3. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Tesekkur ederim :)

Leopara bunu beğendi.
  4. ardablgn

ardablgn Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    istanbul
    Kas hafızasının 11 sene sürmesi hepimizin içine su serpmiştir çokda nankör sayılmazlar :) maşallah hocam

Sent from my iPhone using Tapatalk

Mesut AK ve Onur BABACAN bunu beğendi.
  5. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Tesekkur ederim yorum icin :) boyle birsey vardida iciniz rahatladiysa ne mutlu bana :) su sokaktaki kulaktan dolma muhabbetler hep ayar etmistir beni , yok hirwkinca sarkiyomus , ben yaptim 10 yil 11 yil oldu birakali , sarkik bisey varmi diyorum ! susup kaliyor

bide ilac aliyomusun ! sakin alma muhabbetleri var . heleki ilac (suplementleri kastediyorlar ) alinca herkez yapiyo lafina hastayim :) ilac aliyorum evde tv izlerken sisiyorum :D

6. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    programimida ekliyeyim iyi kotu yanlis dogru konusunda tecrubeli arkadaslar yorumlarsa sevinirim :)

Ekli Dosyalar:

7. F35

F35 Üye

Beğenileri:
    212
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    İzmir
    Şaştım kaldım gelişim kısa sürede çok başarılı, bu vücuda çok tekrarlı kardiyolu sistemi uygulayın mayısa kadar parça parça olursunuz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

8. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:

Tesekkur ederim yorum icin , ayrica iltifat icinde :) pazulari biraz daha buyutup omuzlarida belirginlestirmek istiyorum , sanirim adi bulk donemi , suan bircok kisi pek bisey yok diyor gorunce ama ben irilestigimi farkediyorum , uzerime tam oturan M beden tsirtlerim dar gelmeye basladi , vicudumun yag oranida fazla oldugu icin dogal olarak bircok kisi bu farki anlamiyor , ama nadirde olsa baya irilesmissin diyenlerde var . 2 3 aykadar daha irilesme sonrada definasyona girmek istiyorum

optimum gold whey , optimum glutamin ve hardline amino kullanmaya basladim

9. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    bu arada arkadaslar bu yazdigim 3 suplementin yanina ne onerirsiniz ? hem performans artisi hem damar genisligi icin arginin almayi dusunuyorum,

bitde testo booster onerirmisiniz ? 1 ay kullanip 1 ay birakmak gerekiyor sanirim ! yada hic testoya bulasmami dersiniz ?

10. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Abicim opyimum gold whey, glutaminin yanına o aminoyu nası yakıştırdın aminofull tek kelime ile cöp koplex ürünlerlerden Kacınalım özelikle hard line onun yerine gaspari amino max alabilirdin aynı para aşağı yukarı ama ben bcaa önerirdim ben bunlara ilaveten multivitamin ve testesteron artırıcı maxsimus tribulus kulanıyorum güzel sonuçlar elde ettim

11. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ahmet bu suplement olayinda acemiyim :) 11 yil once salona giderken boyle seyler pek yoktu , simdi simdi ogreniyorum bunlari , yani bu off sezon bulk kardiyo bunlari bile yeni ogreniyorum :)

tavsiye ettigin testo ve amino linklerini forum kurallarina sakincasi yok ise paylasirmisin

marka olarak iyi diye arastirmalarimdan anladigim kadari ile Weider , optimum , MP , Muscletech , gibi markalar lider bu pazarda

12. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Abicim bu ürünlerin hepsi hakında detaylı bilgi forumda var sitelinki paylaşmak yasak forumda arama motorundan ulaşabilşrsin amino ve glutaminin aynı anda kullanmak da mantıksız çünkü ikiside aynı işlemi görüyor kas onarımı ki glutamininin işe yarayıp yaramadığı hakında vgciler ikiye bölünmüş durumda şahsen ben gereksiz buluyorum benim kürüm şöyle combat whey protein içinde casein oranı yüksek yatarkende kullanıyorum ve kaliteli yumurta proteini içeriyor multipover creatin, gaspari bcaa, tribulus maxsimus, ve multivitamin şeklinde

13. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Ama yok en kalitelisini kullancam diyorsan ki gerek yok weyder whey protein unversal 3100 amino multipover creatin

14. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Ahmet elimde 908 gramli Wheider CMF var bu Optimum gold whey den dahami iyidir peki ?

15. ahmet ocak

ahmet ocak Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    SİVAS
    Valla abicim weyder kullanmak bana nasip olmadı henüz a a optimum gold kullandım memnun kaldım ama söylentiler weyderin çok daha iyi oldugu yönünde kişisel tecrübem yok ama

Mesut AK bunu beğendi.
  16. mmayg

mmayg Üye

Beğenileri:
    130
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    masabaşı iş
    mesut bey merhaba, birbirimize çok benziyoruz. benim de tek kızım var ,şimdi 15 yaşında, ben de kızım küçükken bana şişkopatates deyince spora 15 yıl aradan sonra geri dönmüştüm,
    onca sene araya rağmen çatınız halen çok iyi.ölçüleriniz de bel hariç çok iyi. bel ve omurga için bacak çalışmalarını ihmal etmeyin. öncelikle omurgayı ve eklemleri güçlendirin.çünkü uzun aradan sonra sakatlanmak çok kolay oluyor. kısa zamanda çalışmalarınıza tepki de almışsınız.ama bundan sonra değişim yavaşlayacak. program olarak hocanız iyi, mart ayı detay çalışmalarına başlamak için çok uygun zaman. supplementlerden cok sey beklemeyin.iş güç nedeni ile araöğün yerine ya da antreman sonrası olarak kullanabilirsiniz. ancak amino tabletleri yağsız kütle için önemli. beslenmede araöğünler alın, kaliteli karbonhidratlara yönelin. weider pahalı ama kaliteli bir ürün ,optimum da iyidir. hacim için çalışıyorsanız ilk 3 ay creatin whey kombinesi ürünleri tercih edebilirsiniz.ama onlar da kaslarda su tuttuğu için göbeğe de katkı yapıyorlar.bu ürünlerden nitrotech ya da 4d phase ürünlerini tavsiye edebilirim.marttan sonra da beslenmeniz zayıfsa optimum ve amino tabletleri kullanırsınız. yaza kadar hazırlanıyorsanız program olarak da hacim için shortcut to size, detay için de shotcut to shred(internetten bulabilirsiniz.) öneririm.

Mesut AK bunu beğendi.
  17. BamBam16

BamBam16 Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Bursa/Ankara
    Mesut Ak motivasyon istemişsin de ben senin bu hızlı gelişimini görünce motivasyonumu kaybettim:confused::D Gerçekten kas hafızası neymiş onu da görmüş oldum 2,5 ayda bu denli beirgin bir before after yaparak tarihe geçtin:) tebrik ederim kolay gelsin.

Mesut AK bunu beğendi.
  18. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    mmyag oncelikle detayli olarak cevap yazdiginiz icin cok tesekkur ederim , bende tatilde kendimi igrenc buldum , evlenen kadar hep atletik bir yapim vardi , ama balayinda yemegi fazla kacirmisim ve aldigim kilokari birturlu geri veremedim :) gecen yazda bu spora tekrar baslama karari almistim ve suan kendi.i cok zinde hissediyorum , eskiden eve geldigimde kendimi yorgun ve uykusuz hissedersim ama artik bunlar gecti :) detayli yazinizi okudum ve tavsiyelerinize kulak asacagim tesekkur ederim :)

bambam16 iltifat icin cok tesekkur ederim , gercekten motivasyonumu cok yukselltiniz :) yaza dogru umarim guzel bir vicut cikar ortaya :)

gecen haftadan bi fotograf paylasayim

Ekli Dosyalar:

bodykazm bunu beğendi.
  19. fbirfn

fbirfn Üye

Beğenileri:
    43
    Ödül Puanları:
    38
    hocam başarılarının devamını dilerim gayet iyi. kızınızda çok tatlıymış o metininizi okuyunca benim bile evlenesim geldi bekarlıktam soğuttun

Mesut AK bunu beğendi.
  20. Mesut AK

Mesut AK Üye

Beğenileri:
    588
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:

Bekarlık güzel birşey ancak evlilik düzenli bir hayat ve , dünyada hiçbirşeyin yerinin tutamayacağı evlat demek, ayrıca insan anne ve babasının kıymetini anladığı bir dönem :)

Sayfayı Paylaş