İlginç Bir Vücut

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve Atıcı46466 tarafından 16 Kasım 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. Atıcı46466

Atıcı46466 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Arkadaslar benim bölgesel yaglarim var ozellikle gobek ve simit bolgesinde. Beslenmeme dikkat etmeye basladim spora baslamayi dusunuyorum istedigim vücut aşağıdaki gibi kassiz ama zayif olmayan bir vücut. Amacim kas yapmak degil sadece bolgesel yaglardan kurtulup fotograftaki gibi bir vücut istiyorum. Bunun icin ne yapmam gerekiyor?

Ekli Dosyalar:

2. Bektas yilmaz

Bektas yilmaz Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    oncelikle iyi bir diet uygulamalisin ağırlık kaldırman önemli bacak calimalısın eğer yağ yakmak istiyorsan. cardio elbette yapıcaksın onu söylemeye gerek duymuyorum fakat hemen sonuç bekleme vazgeçersin

3. Atıcı46466

Atıcı46466 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Hocam korkutugum şey benim vücut zaten normal sadece göbek var amacimda o göbegi eritmek sadece. Sindi kilo verirsem yuzden, koldan ve bacaktan giderse benim icin kotu olur. Oralar zaten istedigim ayarda sadece göbek ve simit bolgesi biraz yagli. Sürekli agirlik calisirsam kaslabirim diye dusunuyorum ama benim istedigim kas degil.

Fotograftaki vücuda baktiniz mi? O ayarda bir vücut istiyorum sanirsam omuzlari genis o vucudun.

Son düzenleme: 16 Kasım 2019
  4. Skinnyfat

Skinnyfat Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    İstanbul
    Bölgesel yağ yakımı diye birsey maalesef yok.

5. Atıcı46466

Atıcı46466 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Biliyorum da peki sadece beslenmeyi duzeltmekle yukaridaki vücut olmaz mi hocam? Kosu falanda yapabilirim. Şimdi salona gidip bana kasa yonelik bir program yazmalarindan korkuyorum. Ben sadece fotoğraftaki gibi duz bir vucut istiyorum.

6. Kıbrıslı

Kıbrıslı Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Kas istemiyorsan salona gitmen şart değil evet öncelikle sporun yüzde yetmişi beslenme derler. Beslenmeye kesinlikle düzeltmeniz lazım akşam 8den sonra birşey yememek gerekir ki vücudun hareketsiz kaldığı zaman diliminde vücut depolamak maksadıyla almasın besinleri. Bunun detaylarını ve kalori hesabını hem forumda hemde Google da araştırabilirsiz.

Bunun dışında koşu, yüzme ve bisiklet gibi vücudun neredeyse tamamını çalıştıran spor dallarını tavsiye ederim. Sizin için hangisi uygunsa deneyin karar verin mesela bir ay boyunca haftada 4-5 gün koşun kulaklığı takıp 3000, 4000, 5000. Sıkılınca bisiklet alın bir ay onu deneyin.

Hatta birçok şehirde koşu ve bisiklet grupları var haftasonları toplanıp planlı aktivite yapıyorlar onları da araştırıp birlikte sporunuzu yaparsınız. Başarılar dilerim.

7. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.671
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Link : En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

BodyForumTR Kullanım Kılavuzu - BodyForumTR Vücut Geliştirme Forumu

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş