İlaç almadan vücut yapılır mı?

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Freedommm tarafından 15 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 21 üye.
  1. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    integral-- Blackman dostumuz bir konu açmış bizde bu konuda birbirimize yardımcı olmaya çalışıyoruz..

ayrıca sen resimdeki mankenin vücudu ahım şahım değil demişsin ama hemen kendi avatarına eklemişsin bakıyorum...

2. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    yorumları okuyorum(okaaan),senin yorumun hepsinden farklıydı.öyle bi söylemişsin ki;sadece belli bir yöntemi var sanki.mesela herkes fitness ta %40 kaldırıyorken bu adam %25 kaldırmış tekrarıda herkesten fazla yapmış gibi özel birşeyinin olduğunu sanıyorsun sandım.o yüzden ahım şahım değil dedim.kötü demedim.yani öyle uzaydan gelme bir formülü yok demek istedim.Yoksa oldukça iyi bir vücut.sen bu eleştirini(ahım şahım değil ama avatara koyuyorsun) yorumunu git bu vücut peynir ekmeklede yapılır diyen alt sflerdekine söyle.ayrıyetten benim alt sfdeki msj ıma bakarsan,bu vucüdu övdüğümü görürsün.önce onları okumak lazım,yoksa böyle yanlış anlama veya kötü duruma düşme olabilir.ama gene yanlış anlarsın diye altını çizerek özet geçeyim:Bu vücut oldukça iyi,bana göre pazuları kafam gibi olup ayı gibi bodycilerden oldukça iyi,hatta benim bu spora başlamadaki hedefim,istediğim vücutta buna benzer,belkide daha iyi bir vücuda sahip olan(eğer bu vucut anatomime uygun değilse o vücudu düşünüyorum) nick auger in vücudu.Yani anatomime göre davranacağım.ve bu vücudun herkeste böyle durmuyacağını(orantılı) savunuyorum.ve öyle özel uzay yöntemi olmadığını düşünüyorum.ve altını çizerek söylüyorum.bu vucüt çok müthiş ama bu adamdan(anatomisinden) kaynaklanıyor.müthiş olması zor yapılması anlamına gelmez.yağ oranı çok düşük zayıf biri bu vucüdu bence en geç 1,5 senede yapar.bakınız:brad pitt in antrönörü 9 ayda brad pitt i o fitness vücuduna getirdiğini söylüyor.Son olarak Black Man a cvb vereyim.ben sana cvb vermedim diğer arkadaşa cvb verdim komik olup olmamanda senin taktirin.neyin manken olacağını bizde biliyoruz.ama herkesin böyle olamayacağına biliyoruz.biri alt sfde bir yazı yazmış hemen terslemişsin.ben sana moral veriyorum,daha öncede dedim üzülme bu vücut olmasada yakın bir vücut olabilir.hem ben seni savunan,moral veren yorumlar yaparken ne diye gelmiş benide haşlıyorsun onuda anlamadım.Şu yazılan tüm yorumlara bak birde benim yorumuma bak bakalım hangisi motive edici,özgüven tazeleyici ve cesaret verici bir yorum?Sonra gene kötü bir şey yazmışsam gel beni haşla

Son düzenleme: 22 Eylül 2009
  3. Freedommm

Freedommm Üye

Beğenileri:
    172
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Hell
    neyse arkadaşlar daha fazla boş polemiğe girmeyelim
    demekki yalnış anlaşılma olmuş
    konuya dönelim

4. İnteqral

İnteqral Yeni Üye

Beğenileri:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    bu vucüdu yaparken,belki dikkat etmen gereken-dış faktörler-açısından sana fikir verebilir diye bir metin aktarmak istiyorum.

5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    İntegral doğru söylüyorsun kusura bakma kırdıysam sonuçta hepimiz birbirimize yardımcı oluyoruz maksat bu hobiden birazdaha fazla keyif almayı sağlamak eğlenceli hale getirmek..konu hakındaki fikirlerimizi söylemeye devam ederek konuya dönelim..

Şimdi body salonuna gittiğinizde nasıl ki ben kilo almak hacim kazanmak istiyorum dedğinde sana bir program veriyorsa tekrar sayılarını falan programa yazıyorsa ben fit bir vücut hatlı ve birazda zayılamak istiyorum dedğimizde onada bir program yazmalılar bence yanlışmıyım..sonuçta herkese verilen program hemen hemen standart...almanyadan bir arkadaş gelmişti salona oradaki hocaların çok ilgilendiğini söyledi bizim hocaya desen aynı proram birde kardiyo yap der işin içinden çıkar...yani nasıl ki hacim programları bilimsel olarak etkiyse bakın tıpatıp o mankenin vücudu demiyorum ama o tarz vücutlar içinde bir program olmalı...kimi hacim ister kimi plaj ister programlar farklı olmalı.....

6. Natural body builder

Natural body builder Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    O ayarda bir vücudun kolay yada zor yapılması kişinin genetiğine bağlı eğer kişi kolay yağlanmayan biri ise peynir ekmekle de yapılır.

7. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ilaç almadan plaj vücudu yapılır plaj vücudundan 1 tık öteye gitmez

8. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    İlaç değil kardeş bunlar doğal sporcu gıdaları ek besin yani :D ek besinler seni hızlandırır 3 ayda yapıcağını 1.5 ayda yaptığını düşün

9. Burak Sertman

Burak Sertman Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    28
    destek ile ilaç farklı şeyler karıştırmayalım.

10. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    ek besinler seni hızlandırmaz böyle bir şey yok hatta yavaşlatır desek yeridir hiç bir şey yemeğin yerine geçmez yemek yiyemiyosan supplement almak hiç yoktan iyidir ama asla yemeğin yerine geçmez

11. Natural body builder

Natural body builder Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Gel sana yüzde 10 yağ oranında 50cm kolu olan adam göstereyim.Kendisi bizzat benim abim olur suplement bile kullanmaz.17 yıldır ağırlık çalışır.Bende inanmazdım ama canlı örnek var.188 boyunda 103 kilo benim abim

12. Gorillaxxx

Gorillaxxx Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    73
    plaj vücudundan öteye gidememiş 188 boy 103 kilo çok uç bir nokta değil millet 170 yüzde 5 yağ oranı 140 kilo
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Mart 2018 ---
    bilgehan koç 185 125 kilo yüzde 5 yağ oranı adam amatör vücutcu yani senin abide plaj vücudundan öteye gidememiş

13. Gokkker86

Gokkker86 Üye

Beğenileri:
    93
    Ödül Puanları:
    38
    Valla nasıl bir vücut son nokta olabilir onu düşünmek lazım önce arkadaş 50cm kola o da bi şey mi diyo :D 50 cm ilaç kullandığın halde yapabiliyorsan tabi kas küstlesi yoğunlukta olcak şekilde şükretmek lazım baya zor

Sayfayı Paylaş