Çok Sıkıldım

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Cypersonic tarafından 11 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 16 üye.
  1. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

İşte sonunda aynı dili konuşabildiğim bir vatandaş memleket neresiydi :D .

rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Şu an liseye gidiyorsun galiba eğer lisede kız çoksa ama senn kız arkadaşın yoksa arkadaş çevreni değiştirmene bak. Yani tipin çok kayık değilse falan bulman gerekir yanlış anlama da lise yurdum kezbanlarıyla kaynar zaten:D Lisede her ergen kız erkek arkadaş bakar zaten çok cazip olmana da gerek yoktur:eek:

Dediğim gibi arkadaş çevreni değiştirmeye çalış imkanın varsa. Çünkü konuşacak bile kız arkadaşın yoksa tiple değil çevreyle alakalıdır zaten arkadaş çevren de bi kaç sap erkekten ibaretse inan senin durumun çoooooook normal bu durumdan çok kişi de var emin ol. Çare yok yani dediğim gibi girişken biri değilsin anladığım kadarıyla ya arkadaş çevreni değiştirirsin ya da dershanede falan sil baştan olacak üni. ye hazırlanırken orada bulmaya bakarsın:) Netten de bulabilirsin tabi ama hem zor yani hem de ben olsam o kadar küçültmem kendimi sen bilirsin.

Bu arada gerekli şartları sağlarsan konu bulunur emin ol. Dün şirkette 2 kızla futbolcular neden tükürür muhabbeti yaptık:eek:

Son düzenleme: 18 Ekim 2012
  3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bir bakımada lise üniversitelerde kız çevresi yapmak gerekiyor her ne kadar başlıca görevimiz ders çalışmak olsada okul sonrası doğruya doğru bolca kızın olduğu ortamlara giremiyoruz maalesef girsek paraydı tipdi derken şansımız azalıyor ama lisede konuşmayı biliyorsan hafifte serserilik varsa tamamdır okulun en güzel kızı seni seviyor ancak aynı kız okul bitince değişiyor bir erkekten beklentisi daha çok oluyor lisede üniversitede sizinle birlikte olmak isteyen kız bu sefer yüzünüze bile tükürmüyor :D onun için o dönemleri iyi değerlendirmek lazım tabiki okuldan sonrasındada kız arkadaşlarınız olur ama okuldaki gibi olmasını istiyorsanız yakışıklı tipli fizikli ve paralı vede sosyal olmanız gerekir benim gittiğim lisede ve üniversitede yinede daha çok yakışıklı popülerler vede serseriler çok güzel kızlarla birlikte olurlardı

4. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Peki nasıl sosyal olabilirz problem burda :(

5. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Sosyal yaz 7272'ye gönder falan diyecektim de kötü bi espri olurdu:D Toplu olarak bi yerlerde 2-3 tane arkadaş edinirsen faydalı olabilir. Mesela bi arkadaşının doğum gününe gittin orada 3-4 kişiyle tanışmaya bak kız-erkek farketmez. O tanıştığın erkekle de aran iyi olursa seni kız arkadaşlarının olduğu bi ortama sokar belki. Öyle öyle oluyor yani ya da üni. de falan olabiliyor. Kendi adıma hiç aramıyorum öyle bişey neden dert ettiğinizi de anlamıyorum açıkçası:eek: Derdin kız arkadaşsa bilemiyorum da toplu bi yerlere gitmek çok eğlenceli gelmiyor bana. Bi de mesela resim kursuna git, müzik kursuna git toplu aktiviteli yerleri dene öyle daha faydalı olabilir.

Son düzenleme: 25 Ekim 2012
  6. 45_Burak

45_Burak Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    18
    ahh kardeşim asla bulaşma sakın diyorum bak 1 ay öncesine kadar bende öyleydim birini seviyordum. ben bu kızla buluşmak istiyorum ama şöyle bir düşündüğümde konuşacak konu bulamazsam falan diye tereddütte düşüyordum. birde kıskançlık duygusunu artırması da kötü. kendini yer bitirirsin bak rahat ol ve ben kendi yaşadıklarımdan anlatayım. ben seni çok iyi anlıyordum aynı soru benimde aklıma takıldı neden arkadaşlarımın çevresinde çok kız varda bende yok neden bende olmasın gibisinden. bende birisini sevdim ve sevdiğimi söylediğimde bu kz benimle muhabbeti kesti ve konuşmuyor şuan kendini toparlamaya çalışıyorum ve unutmaya çalışıyorum 1 aydır çok kötüyüm ve biraz düzeldim sayılır ama hala kötüyüm .s .s edindiğim tecrübem şu : kızlara veya sevgililere gerek yok sadece ama sadece 1 2 tane dostun olsun ama seni düşünen seni yarı yolda bırakmayan kafa dengin olan. gerisini boşver.

7. ineedpower

ineedpower Üye

Beğenileri:
    398
    Ödül Puanları:
    73
    cevap belli sosyal olursan sosyal olursun :D dostum mutlaka kızlarla takılan erkek arkadaşların vardır çevrende onlarla takıl zamanla açılırsın zaten.
    fazla takma kafana hayatta karı,kızdan önemli şeyler var.

8. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    nasıl sosyalleşebilirim ?
    resim,tiyatro,dans,yabancıl dil vs kurslarına katılarak çevreni genişletebilirsin hem bir sanat dalında ilerler yada dil öğrenirsin hemde oradaki hanımlarla arkadaş olabilirsin
    kız çevresi geniş olan erkeklerlede arkadaşlık yapabilirsin böylece seni çevresindeki kızlarla tanıştırır
    cafe yada barda çalışabilirsin hem para kazanırsın hemde eğer tip boy falan varsa kızlarla arkadaş olabilirsin
    yada bir şirkette çalışabilirsin oradaki bayanlarla tanışır arkadaş olursun
    öyle yok parkta dolaşarak yolda gezerek kız arkadaş bulamazsınız
    ayrıca sosyaleşmek demekte illa kız arkadaş bulmak değil hayatı insanları tanımak iyi vakit geçirmek için çeşitli mekanlarda bulunmak kurslara katılmak mümkünse yurt dışına çıkmak gerekli
    bazılarıda sosyalleşmeyi 5 sap birleşip sokakta dolaşmak sanar bundan uzak durun boşa zaman kaybıdır gençlik bir kere yaşanır evde takılarak vakit geçmez giderek içine kapanık utangaç biri olur çıkarsınız

Ocensers, dragox ve Predatel bunu beğendi.
  9. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Benim aslında sorunum şu konuşacak konu bulamıyorum
    ben:slm
    kız:slm
    ben:nbr
    kız:ii sen
    ben:bende ii
    baska bi konuşma yok

10. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Yer:
    İstanbul
    Bence de bak iyi fikir kurslara falan katılabilirsin. Okuduğun lisede varsa yani sosyal faaliyetler falan katıl işte resimdi, danstı ne olursa artık. Hatta okulun hafta sonu kursları varsa özel ders tarzı onlara git az kişi olursunuz mecbur konuşurlar senle:D

11. -RevoLt-

-RevoLt- Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    93
    sana kendi tecrübemi söyleyeyim eğer bir kızla sadece sevişmek için muhabbet ediyorsan,sakın o kızla gerekli önlemleri almadan birleşme özellikle kafan iyiyken asla!2 ay neler çektiğimi bi ben bi allah biliyor.

12. Cypersonic

Cypersonic Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sevişmek için değil daha çok arkadaşça konuşmak için yani

Sayfayı Paylaş