sizce ters olan sey ne

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve yusuf lice tarafından 18 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. yusuf lice

yusuf lice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb ben yaklasık 10 aydır fıtness yapıyorum ve dıabet hastasıyım ınsulın kullanıyorum son bı kac aydır proteın tozu kullanıyorum son 1 aydırda amınoasıt ekledım benım hocam yaklasık 6 aydır 9 7 5 3 pıramıt ıle calıs dıo ama ıstedıgım hacmı alamadım bı kac sorum olucak oncelıkle hacım kazanmak ıcın kac tekrar ve kac set yapılmalı seker oldugu ıcın normal bıır kadar hızlı gelısım gosteremıyorum tabı bıde ben antremanları cok uzatıyorum mesela bı omuz bolgesıne 8 hareket gırıyorum aynı gun sırt kanat ve arka kolda var arka kolada 6 hareket felan gırıyorum antreman 3 saaatı buluyor haftada 2 gun gogus bıceps 2gun trıceps omuz sırt yapıyorum bacagıda 2 gun yapıyorum haftada bı gun omuz bıgun goguslu gune ek olarak sızce gelısım ıcın haftada 2 kere calıstırmam cokmu kas guruplarını haftada 1 yeterlımı ve hacım ıcın kac set tekrar yapılmalı ve bı bolgeye kac heraket gırılmelı

2. afg01

afg01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Hacim icin az tekrar cok agirlik uygulanir. 12 10 8 seklinde mesela tekrarlar. Buyuk kaslar icin (bacak ve sirt) max 5 hareket , kucuk kaslar icin 3 hareket yeterlidir. Omuz icin 8 hareket yapiyorsaniz gelisememeniz cok normal.
    Ne kadar cok agirlik kaldirirsam o kadar cok buyurum mantigi cok yanlis bir mantik..

3. yusuf lice

yusuf lice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    on ve arka kol ıcın 3 hareket yeterlı pekı bacak gogus omuz ve sırt kanat ıcın ne yapılmalı ayrıca 10 8 8 6 hacım ıcın olurmu acaba

4. afg01

afg01 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    8
    Evet uygun.
    Spor gecmisiniz oldugu icin ;
    Gogus 4-5
    Sirt 4-5
    Bacak4-5
    Omuz 4
    Seklinde yapilabilir.

5. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Yanlis yazdiniz heralde son kısmı ama ben anladim diger arkadaslar yanlis anlamasin duzeltiyim.

Ne kadar çok hareket yaparsam o kadar cok gelisirim mantigi yanlistir. Hareket sayisindan ziyade kaldırrdiginiz ağirligi arttirmaya calismak hacim almanizi saglar.

6. yusuf lice

yusuf lice Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yanı sole bısı dıyeyım mesela 10 kgluk dambılarla 4 carpı 10 yerıne 15 kgluk dambılarla 9 7 sonra 17 ve 18 lık dambıllar 5 3 yapmam dahamı iyi hacim için

Sayfayı Paylaş