Sınav Günü Kahvaltı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve 1stwarrior tarafından 23 Şubat 2016 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. 1stwarrior

1stwarrior Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar ben önemki bir sınava giricem ve spor yapmaktayım. Kahvaltımda normal günlerde sütlü,tarçınlı,ballı ve muzlu yulaf ezmesi, haşlanmış yumurta , peynir,zeytin ve kuruyemiş yiyorum. Sınav sabahı aynı kahvaltıyı yapayım mı sizce ? Bu besinlerden hangileri tuvalet ya da gaz sorunu ortaya çıkarabilir sınav anında ? Kahvaltıyı 7:30 da yapıyorum ve sınav 10:00 da başlıyacak öğlen 1 e kadar sürcek.

Franquez bunu beğendi.
  2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Günlük kahvaltın buysa bünyendeki etkisini en iyi sen bilirsin. Normalde kaç gibi tuvalet ihtiyacın oluyor bilmiyorum ama sınav saatine denk gelmiyorsa bir değişiklik yapmana gerek yok.

3. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    oncelıkle merhaba aynı sorun bendede var normalde aynı kahvaltıyı yapıp 10 civarı lavobo ihtiyacı gelıyor bende acıkogretım sınavlarına gırdım oyle bısey olcagını bıldıgım ıcın sadece yumurta haşladım ve yanında toz içmiştim yulafla süt baya bagırsakları calıstıyıor cunku:) dikkat et.

4. 1stwarrior

1stwarrior Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Sınav günü yulaf yememeli miyim ? Yulaf tok tutuyor diyede duydum.

Franquez bunu beğendi.
  5. abseto

abseto Üye

Beğenileri:
    549
    Ödül Puanları:
    123
    Tabikide çok faydalı besin olarak da tok tutar elbet :D ama bağırsaklarıda çalıştırır :D mesela ben okuldan sonra yiyorum riske atmayıp :D akşam mide durmuyo :D tabi bide san a bağlı. Eğer normalde yedikten sonra 10 gibi (sınav saatlerinde) gaz felan oluyosa veya wc ihtiyacı :D o zaman yeme. Yanı kendine bak sen yorumla :D

6. Franquez

Franquez Üye

Beğenileri:
    353
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    BURSA
    dostum tok tutuyor kılo aldırır yemene baglı fakat bagırsakları calıstıyor rahat edemezsın o yuzden dedım kendıne bak belkı senın bunyen farklıdır yani ekmekte yiyebilirsin sabah

Sayfayı Paylaş