Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 313 üye.
  1. kasımm

kasımm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    arkadaşlar ben daha yeni ürünler aldım hardlıne kombinesi bir tanede agırlık eldiveni aldım eldiven mükemmel bişi heleki barfix cekerken bana cok yarfımcı oluyor aldıgım kombinenin içindede 3 tane luguid içeçek var birinden biraz içtim yaklaşık olarak 15 dk sonra içim kıpır kıpırdı haplarıda bugun kullanacagım bakalım gelişmeleri buraya yazacagım cok teşekürler supplementler.com
    bu arada müşteri hizmetleride gayet başarılı öbür sitelerden alış veriş yaptım ama müşteri hizmetlerine bir türlüğ ulaşamadım ama bu site bir harika gönül rahatlıgıyla alabilirsiniz istediginizi bu arada e-kitap için teşekürler baya bi işime yaradı

2. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederiz.

Firmamız maillere en kısa sürede cevap vermeye özen gösteriyor. Bazı mailler spam filitresine yakalandığından dolayı cevaplanamıyor ancak size daha önce cevap atıldığını belirtmişsiniz, bu nedenle teknik bir sorun olabilir. Konuyla ilgili bize tekrardan mail atabilir misiniz ?

Sanal mağazamızda sizinde belirtmiş olduğunuz gibi bir çok ürün açıklaması sitemizden kaldırıldı.

Sporcu gıdaları tanıtımında önemli değişiklikler oldu. Bir çok ithalatçı firma ürün açıklamalarından dolayı ürünlerin ithalatında şu sıralar zorluk çekiyor. Bir çok ürün uzun süredir bu nedenle stoklarımızda yoktur.

Artık sporcu gıdalarının açıklamalarında kas yapar, yağ yakıcıdır, büyüme sağlar ve benzeri şekilde o ürünün herhangi bir fonksiyonu vurgulanamayacak. Hatta sadece kesin ifadelere yasak yok, bunun yanında ima dahi edilemeyecek. Yani kas kütlesini artırır cümlesi ne kadar sakıncalı ise kas kütlesi artışına yardımcı olur cümlesi de o kadar sakıncalı. Çünkü Tarım bakanlığına göre ima edilmiş oluyor.
    Yurt dışı siteleride bu nedenlerden dolayı kapanma riski taşıyor. 'Bu siteye erişim mahkeme kararıyla engellenmiştir.' yazısını yabancı sitelere giriş yaptığınızda görme ihtimalimiz var.

Bundan sonra sadece ürünün görseli, ürünün içeriği ve kullanım şekli yazılabilecek.
    Kısacası tüketici bunun ne işe yaradığını bilemeyecek, kendisi araştırıp öğrenecek. Daha doğrusu doktor, sağlık uzmanı, spor uzmanı veya diyet uzmanı o kişiye tavsiye edecek.

Sadece sporcu gıdalarında bu sorun yok. Glucosamine tarzı ürünlerde de aynı kısıtlamalar var. Tüm bu kısıtlamaların en büyük nedeni ise yıllardır internette '1 ayda 8 kilo verin' , '1 ayda 10 cm uzayın' gibi ürünlerin piyasaya sürülüp tüketiciyi yanıltmasından kaynaklanmakta.

Tarım bakanlığı bunun önüne geçmek adına bazı yeni kararlar alıp yeni bir denetim başlattı. Bize göre ağır bir karar oldu. Bu kararlardan dolayı hem sporcu gıdaları satıcıları olarak bizler hem de tüketici ve sporcu olarak sizler mağdur ediliyorsunuz.

Bodyforum sitesinde bulunan bir çok ürün açıklamasıda ithalatçı firmalar için şu an sorun teşkil etmekte.

Bilginize sunarız

Son düzenleme: 21 Mart 2011
  3. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Hala bu başlığı ilgiyle takip edip soru ve görüşleri cevapladığınız için asıl ben teşekkür ederim.

E-mail hakkında sorumu firmanızda ki yetkili arkadaşlar başka bir mail vasıtasıyla yanıtladı.
    Ürün içeriği konusunda beni ve arkadaşları aydınlattığınız için teşekkür ederim.

4. kacete

kacete Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar,

verdiğim sipariş beklediğimden çabuk ve gayet düzgün geldi. Bileklikli ağırlık eldiveni, özel tasarım shaker ve kargo bedavaya gelsin diye 3 tane protein bar almıştım :D

Maile sipariş takip durumunun gelmesi çok güzel ne zaman nolduğunu görüyoruz misal benim kargo gece 2'de ilçe merkez dağıtıma gelmiş, dedim öğlen elimde olur öle de oldu.

Ayrıca teslimat adresini işyeri vermiştim ve not olarak da saat 17'den sonra ulaşılamıyacağımı belirtmiştim bu notun supplementler tarafından kargo şirketine aktarılmış olması (kargo kutusunun üstünde not aynen vardı) dikkat edildiğini gösteriyor.

Bir de süpriz hediyeleri için teşekkür ederim.

Sözün özü gözünüz kapalı verebilirsiniz siparişinizi. Gayet güvenli buldum. Birazdan yeni eldivenimle spor salonuna gidiyorum, hırs yaptım valla :D

5. beyazfatih

beyazfatih Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Avukat olduğum ve yoğun olduğum için şimdi sipariş verirseniz 5 dakika sonra kargoya verilir yazısı olduğu zman sipariş verdim ve akşam e-maile me kargo takip numaram dahi gelmişti. Gerçekten 10 numara bi alışveriş merkezi. Tabi fiyatlar pahalı gelebilir ama yanında verilen promosyonların değeri dikkate alındığın durumun aslında normal olduğu açıkça ortaya çıkacaktır. Teşekkür ediyorum.

6. Evren YILDIZ

Evren YILDIZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün 2. alışverişimi yaptım yine çok hızlıydı. ayrıca kendilerinden promosyon ürün istedim kırmadılar ve bir shaker ve bir bar gönderdiler sağolsunlar. bunlar çok önemli bir firma için. Sadece aldığım syntha-6 2.29 kiloluk kurabiye kremalı ürününün kutusunun türkçe açıklama kısmında bir başka bsn ürünü olan truemass'ın kullanma talimatları yazıyordu. Başta biraz huylandım ama sonra kilolarının tutmadığını görünce rahatladım biraz. Yine de bir cevap alırsam ve bu konuda daha dikkatli olurlarsa sevinirim. Bunun dışında çok memnunum ve alışverişimi sadece buradan yapmayı düşünüyorum bundan sonrada.

7. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    1 ay önce sipariş vermiştim sorunsuz gelmişti... önceki mesajlarımda da yazmıştım ..

Geçen hafta protein tozu ve eldiven siparişi vermek istedim son dakkikada karar değiştirdim ve yerinden almaya karar verdim :). Oraya vardığım zaman ilk dikkatimi çeken içersinin düzenli ve temiz olmasıydı ki bence hijyen bu tür ürünleri satan bir yer için çok önemli. Ordaki insanlar oldukça yardım severler. işlerini sevdikleri belli. Sıkılmadan sorularıma da cevap verdiler ama bir süre sonra ben utandım artık :) ...

8. licorne

licorne Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    En son yaptıkları kampanyadan Hardline Progainer ve Shaker aldım. Hiç beklemediğim kadar hızlı geldi. Kutuya tutamak olarak kenarlardan delseniz hiç fena olmayacak :)
    Teşekkürler.

9. batt_34

batt_34 Üye

Beğenileri:
    479
    Ödül Puanları:
    73
    dün cell tech siparişi verdim ürün bugun elimde oldu fakat ürün geneli beyaz içinde kırmızı taneler var oda tamam fakat krem rengi olmuş tozun bazı kısımları bu 1 yıl yazlıkta unuttugum creatin gibi olmuş.resminide çektim fakat mesaj kısmına ekliyemiyorum sanırım normal bişey olduğunu sanmıyorum yetkililerden hemen cewap bekliyorum!

10. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    Merhaba,

Biraz önce canlı destek hattımızdan da Batt_34 adlı üyemize konuyla ilgili cevap verildi.

Cell-tech bildiğimiz creatine monohydrate ürünlerinden çok farklıdır. İçeriğinde ki kırmızı parçalar aromasından dolayı kaynaklanmakta. Sarı /krem rengi olan topaklarsa ürünün diğer kompleks içeriğinden kaynaklanmakta.
    100 gram ürünün 75 grama yakını karbonhidrat'dır (şeker)
    Bu ürün farklı kreatin türleri içerir, chromium piccolinate gibi çok zengin içeriği vardır.

Cell-tech kullananlar bunların çok normal olduğunu bilirler.

Bilginize sunarız.

11. mtcinar

mtcinar Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Teknisyen
    Yer:
    İstanbul
    Merak ettiğim bi şey var. Whey'leri inceliyodum da markalar arasında Optimum Nutrition olmadığını farkettim. Neden satmadığınızı bizimle paylaşır mısınız?

12. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Merhabalar,

Ben de sitenizden ON Whey almak istemistim ancak satilmadigini gordum. Deneme amacli Gaspari Myofusion siparisi verdim ertesi gun shaker hediyeli geldi.

Siparisi verdigimde, urun kargoya verildiginde ve siparisi aldiktan sonra, konu ile alakali e-postalarla firma tarafindan bilgilendirildim.

Hizmet anlayisi bakimindan batili firmalardan bir farki olmayan supplement.com firma calisanlarini tebrik ederim.

13. Ceyhunces

Ceyhunces Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Cumartesi günü verdiğim sipariş Pazartesi sabah elimde oldu inanamadım. Mükemmel hız ve ilgi için çok teşekkürler. Ayrıca Yurtiçi Kargonun çalışanınada kibarlığından dolayı teşekkürler...

14. Göktan

Göktan Üye

Beğenileri:
    338
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Antrenör
    Yer:
    İstanbul
    Herkese kolay gelsin öncelikle ,

Mağduriyet ile alakalı bir cümle yazmışsınız ama bence mağduriyet amatör sporcunun bahsi geçen ek besinlerin reklamlarında kullanılan pro-sporcular gibi olma fantezisinle ürünü alıp , sonuca ulaşamaması ve satıcıya bir ton para kaptırmasıdır.Bence devletin aldığı karar çok yerinde ve bilgisiz acemi tüketiciyi korumaya yönelik bir girişimdir.Burda tüketici açısından bir mağduriyet yoktur aksine kazanç vardır.Antrenörüm ve yaş aralığı farketmeksizin "şu ürünü aldım böle oluyormuşun" diyip gelen sonra verdiği bir ton paraya üzülen o kadar çok insan varki etrafımda.

Eğer insanları eğitemiyorsak ki hepsine ulaşmamız zor.Bilinçsiz bir tüketicinin bu tarz para tuzaklarına ve reklamlarına ne kolay kandığı aşikardır.Devlette bu yönde korumaya almıştır tüketiciyi.

15. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    kargo ulaştırma hizmet anlamında iyi.ama diğer suplement satan sitelere göre promosyon ve kampanyalarının çok daha iyi olması gerekirken vasatında altında.hiç bir artısı yok bu yönden.

16. emre_t

emre_t Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    onlarca defa alışveriş yapan üyelerine hiçbir promosyon , hediye göndermeyen , bırakın hediyeyi , ayda 500 lira alışveriş yapan adama 1 shaker göndermeyen firma.
    herkese optimum whey gold standart öneririm , buraya paranızı boşa kaptırmayın.

17. Nocure

Nocure Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Turbocharger Revizyon
    Yer:
    İzmir
    Supplemenler.com dan 3 farklı tarihte toplam 4 ürün satın aldım

1. Dymatize elite whey pro
    2. Celltech
    3. Weider mega mass 2000 ve animal pak

Son siparişim az önce universal shaker hediyesiyle kargo ile teslim edildi. Benim için son derece rahat ve güvenilir alışverişler oldu. Zaten firmanın da yapabileceği başka bir ek durum söz konusu değil. 2 parça alışveriş yapıp kutudan dansöz çıkmasını beklemek büyük bir yanılgı. Firma yetkililerine teşekkür ederim

18. Ec0

Ec0 Yeni Üye

Beğenileri:
    409
    Ödül Puanları:
    0
    özel not olarak bildirmen lazımdı sipariş notu oraya bildirmen lazım ayrıca başka bir firmanın reklamını yapmak ayıp olmuyor mu

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 23:27 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 23:13 ----------

adam kendi ürettiği ürüne güveniyorsa yazar haklıdır muscletech cell-tech nitro-tech weider bsn gibi mesela ama sadece ürünleri alıp yanlış antrenman beslenme kötüyse ne gibi bir sonuç beklenebilir örnek veriyim bende kendi civarımdan gördükllerimi yazayım weider mega forte cell-tech nitrotech kombinesi bu akşam dışarı çıkayım yarın yaparım antrenmanı bu akşamda çıkayım yarın yapayım antrenman sonrası dışarı çağırınca evdeki ilaçları içememek ve beslenmeyi yapamamak bir seferden birşey olmaz misali bunlar düzenli olmalı düzgün bir antrenman programıyla iyi beslenme ve supplement desteği ile gelişim olur tabiki ama tüketici ürün kullanım talimatına tam uymuyorsa antrenman beslenme kötüyse ne gibi bir sonuç bekleyebilir ?

19. Serratus

Serratus Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Aydın
    İnternet sitesinde hiç glutamin yok.

20. supplementler.com

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    78
    Meslek:
    Yer:
    Istanbul
    emre_t;

Konuyla ilgili bize info at supplementler.com mail adresine bir mail göndermenizi rıca ediyorum. 500 TL'lik bir sipariş vermişseniz hediye gönderilirdi.

Serratus;

Sitemizde glutamine ürünleriyle ilgili bir takım eklemeler ve düzenlemeler oldu.
    Şu anda sitemizde Glutam. olarak listelenmektedir.
    Buraya tıklayarak stokta olan glutamine ürünlerini görebilirsiniz:
    https://www.supplementler.com/shop/advanced_search_result.php?keywords=glutam&x=0&y=0

Bilginize

Serratus bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş