Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 313 üye.
  1. pro13lem

pro13lem Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhaba markalarınız arasında optimun yok daha önce vardı tekrar gelecekmi?

2. fatihceyhan

fatihceyhan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    bandırma
    öncelikle herkesin mubarek kandili kutlu olsun.sitenizden sürekli alişveriş yapmaktayim.güveni, çabuk ve fiyatlarida makul düzeyde.fakat biraz daha uygun olursa herkesin tercih edeceği site durumuna gelir.birde gaspari ürünlerinden size on ve plazma jet hala sitenizde satişa sunulmadi.

3. suats

suats Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğretmen
    Yer:
    istanbul
    teşekkür

çok uygun fiyata kargo ücreti de ödemeden shaker aldım jızlı teslimat içinde ayrıca teşekkürler .

4. GÖK

GÖK Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    HR
    Yer:
    İSTANBUL
    ben artık hizmetin kalitesini zorlar oldum, cuma günü elimde olursa sevinirim diye carşambadan siparişi verdim, üzerine birde yüzsüzlük yapıp o kadar alışveriş yaptım bir shaker gönderirmisiniz dedim. Sağolsunlar kırmadılar gönderdiler.Cok teşekkür ederim. alacağım bir ka parca ürün daha var . Kampanya beklerim.

5. lucifer_666tr

lucifer_666tr Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    inş.müh.
    Yer:
    ankara
    tınlamıyor herhalde supplementer burdaki üyelerin sorunlarını o kadar soru sorulmuş :D

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    Arkadaşlar bu bölüm üyelerinin yaptıkları alışverişler sonucunda yorum yapma bölümü,eğer sorunuz varsa telefon veya mail ile ulaşın firmaya.

7. alperen2009

alperen2009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    turizm
    Yer:
    istanbul
    Süper bir site.
    İki kere alışveriş ettim.
    Hardline ürünlerini tercih ediyorum ve siparişlerim ertesi gün elimde oluyor.
    BFTR shaker'ı da herkese tavsiye ediyorum.
    Blender ile protein tozu hazırlamaktan iflahım gevremişti.

8. Gwindor

Gwindor Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Daha önce hardcore x sipariş ettim 2 günde kapımda oldu ve gayet memnun kaldım.Hydroxycut hardcore pro series'i sitenizde bulamadım umarım getirirsiniz.

9. taylaner

taylaner Üye

Beğenileri:
    42
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    istanbul
    ilk mesajım :)

verdiğim siparişler ertesi gün elime ulaştı ve içinden 2-3 extra hediye çıktı :) ...

teşekkürler...

10. semihus

semihus Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Daha önce hardline karnitin ve hardline nutrition burner aldım sorunsuz elime ulaştı. LAkin bi kaç gün önce Ultimate CLA siparişi verdim bana hardline CLA yollamışlar. Arada 7.5 TL fiyat farkı var. Bir de ultimate denemek istemiştim ama kısmet olmadı. Gelişmelerden sizleri haberdar ederim..

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 20:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 19:59 ----------

Valla 15 dk geçmeden aradılar, hesap numarası istediler. Maşşallah çok hızlılar her türlü tavsiye ederim.. Ultimate sevdası başka bahara artık. :)

11. wafwaf

wafwaf Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    8
    2 gün önce hardline porgainer aldım elime bugun ulaştı sorunsuz ve güvenli bir satıcı tavsiye ederim..

12. MertimCom

MertimCom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Yozgat
    Yozgatta oturuyorum. Buna rağmen 24 saatten kısa bir süre içersinde ürün elime ulaştı (Universal Amino 3001). Supplementler.com sitesine güvenebilirsiniz.

13. BalanCe005

BalanCe005 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Allah razı olsun :) sadece satıcılık değil, supplementlerin kullanımıyla ilgili birçok konuda da danışmanlık veren bir firma.. ayrıca, her isteğimize olumlu yanıt alıyoruz. bir siparişimin hediyeleri gelmemişti, arayıp ''hediyeler yok, ne iştir'' dedim.. kötü niyetli olsalar ''kargo firmasına tutanak tutturdun mu'' diye sorardı, ki öyle bişey yapmadım çünkü paketi kargo şubesşnden teslim almıştım ve açmaya vaktim yoktu.. ama bunun yerine ''yarın derhal hediyeleri de kargo edilecektir'' dendi, ve öyle de oldu.. ayrıca indirim adı altında son kullanım tarihi çok yaklaşmış ürünleri satmak gibi bir kötü yanları da yok :) teşekkürü borç biliyorum bu arkadaşlara...

14. hewal03

hewal03 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    www.supplementler.com "TEŞEKKÜRLER"

arkadaşlar madmax eldiven ve shaker aldım. 2 üründe 1 iş günü içersin de elime ulaştı. Hızlı ve güvenli bir alış verişti. Teşekkürler:D

15. suleymanonur

suleymanonur Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    SÜper...

Gerçekten cok ilgili bir satıcılar,siparişi verdiğim günün ertesi günü kargom elimdeydi.... kutulama cok iyiydi teşşkr ederim....

16. hotlife79

hotlife79 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    turzm inşaat
    Yer:
    Normalde ankara ama şimdi rusya
    Siparişim ertesi gün elime ulaşdı ayrıca kapıda ödeme seçeneğide sitenini ne kadar güvenli olduğnun örneğidir.İlginize teşekkürler bundan sonra ihtiyaçlarımı hep bu sitede sipariş edeceğim.thums:

17. Evren YILDIZ

Evren YILDIZ Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Salı günü saat 15.30 da bsn n.o.xplode siparişimi verdim. Çarşamba saat 13.30 da ürün elimdeydi. Üstelik Bursa'da ikamet ediyorum. Bu kadar sorunsuz olacağını beklemiyordum açıkçası Türkiye şartlarında... Umarım bozulmazlar.

18. Skunk2

Skunk2 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Çok memnun kaldım, sipariş ettiğim ürünler kısa sürede elime ulaştı.

19. randyorton

randyorton Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    OHIO
    Yer:
    USA
    Supplementler.com dan sipariş verdim ertesi gün sipariş elime ulaştı çok memnun kaldım...teşekküerler Supplementler.comthums:

20. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    daima supplementler.com dan alışveriş yapıyorum. Fakat gözüme çarpan 2 şeyi belirtmek istiyorum. Danışma hattı online olmadığı saatlerde mail atıldığı zaman en kısa sürede cevap veriliyor online olduklarında bunun için teşekkürler fakat cevap verdiğiniz maille cevap atılınca tekrar dönüş olmuyor.

Bir diğer gözüme çarpan şeyse bilgi ve detaylı bilgi kısımlarında ki açıklamaların çoğu silinmiş. Sadece nasıl kullanılacağı yazıyor. Halbuki eski şekilde daha iyiydi. Umarım en kısa sürede tekrar aynı hale sokarsınız.

Son düzenleme: 20 Mart 2011

Sayfayı Paylaş