Merhaba Sayın Üyeler

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve supplementler.com tarafından 11 Nisan 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 308 üye.
  1. supplementler.com

supplementler.com ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    68
    Ödül Puanları:
    63
    Meslek:
    Eğitmen - Sporcu Gıdaları
    Yer:
    Istanbul

Değerli müşterilerimiz,

2006 yılında en iyi fiyat garantisi ve kaliteli hizmet hedefiyle kurmuş olduğumuz online marketimiz, kısa sürede sizlerin güvenini kazandı.
    Uzun bir alt yapı çalışmasından sonra yepyeni bir ekiple tekrar karşınızda olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Mağazamız şuan tamamen hizmetinize açıldı.

Farklı ödeme imkanları, alanında uzman ekip, tarım ve köy işleri bakanlığı onaylı ürünler, sorunsuz ve hızlı teslimat ile ayrıcalıklı alışveriş keyfini yaşayın.
    Mağazamızın sunmuş olduğu üst düzey şifreleme altyapısına sahip farklı ödeme seçenekleri sayesinde en iyi fiyat garantisi sunduğumuz ürünlerimiz arasından dilediğinizi güvenle satın alabilirsiniz.

Sıkça sorulan sorular

Kargo
    Teslimde ödeme mümkün mü?
    Siparişim ne kadar zamanda elime ulaşır?
    Kargomu nasıl takip edeceğim?
    Ne kadar kargo ücreti ödeyeceğim ?

Ödeme
    Hangi kredi kartına kaç taksit yapıyorsunuz?
    Sitenizin güvenliğini nasıl sağlıyorsunuz?
    Siparişimin ödemesini yaptım, size ulaştığını nasıl anlayacağım?
    Kredi Kartımla ödeme yaparken bir problem var, neden olabilir?
    Faturam nasıl elime ulaşacak?
    Kredi kartıyla nasıl ödeme yapabilirim ?
    Fiyatlarınıza KDV dahil mi ?

Supplementler.com olarak geniş ürün yelpazemizi, en iyi fiyat garantisi ve hizmet kalitesi ile sizlerle buluşturuyoruz.
    Sporcu gıdaları konusunda sınırlı ürünler arasından seçim yapmak ve yüksek fiyatlarla alışveriş yapmak zorunda değilsiniz, Türkiye'nin neresinde olursanız olun sporcu gıdaları konusunda yanınızda supplementer.com var!

Supplementler.com sporcu gıdaları konusunda öncelikli tercihiniz!

Mağazamızın sunmuş olduğu, Üst düzey şifreleme altyapısına sahip farklı ödeme seçenekleri sayesinde en iyi fiyat garantisi sunduğumuz ürünlerimiz arasından dilediğiniz ürünü, dilediğiniz şekilde güvenle satın alabilirsiniz.
    Ayrıca, sanal mağazamızdan fitness eğitmenleri tarafından yazılmış makalelere ulaşabilirsiniz.

Canlı destek hattımızdan dilediğiniz ürün hakkında detaylı bilgi alabilir veya siparişlerinizden sonra ürünlerinizden en iyi verimi alabilmek için sipariş numaranızı bize göndererek kullanım programı alabilirsiniz.
    Supplementler.com ekibi olarak siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için tüm gayretimizle çalışıyoruz.

Yüzlerce kullanıcımız supplementler.com ile güvenli online alışverişin rahatlığını ve avantajını gördüler.

Sizde Supplementler.com ailesi içinde yer alarak bu imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Mağazamızda sunulan çeşitli ödeme seçenekleri:

Visa
    Mastercard
    Banka Havale
    EFT
    Teslimde Ödeme

Ayrıca bu konuyla ilgili açılacak diğer başlıkta,ürünlerle,supplementler.com´la,ve hizmetlerimizle ilgili şikayet ve dileklerinizi yazarsanız bizde eleştirilerinizi gözönünde bulundurup, size daha kalite hizmet verebiliriz:

Bize Nasıl Ulaşabilisiniz?
    info@supplementler.com mail adresinden ya da 0 531 541 10 10 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Sağlıklı günler dileriz,
    www.supplementler.com
    Neksus Gıda Ticaret
    0216 566 85 71
    info@supplementler.com
    Canlı destek

Juggernaut, chinobye, fakasupi ve diğer 7 kişi bunu beğendi.
  2. B3RkOvi

B3RkOvi Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Yurticikargo ile teslimatta odemeli olarak gonderebiliyormusunuz ?

3. CENTAUR

CENTAUR Guest

Bende tam şimdi aynı şeyi söyleyecektim teslimatta ödeme büyük kolaylık oluyor.

4. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.493
    Ödül Puanları:
    123
    Forumumuz ve üyelerimiz için hayırlu uğurlu olsun. :)

5. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.069
    Ödül Puanları:
    0
    Evet hayırlı olsun, ancak fiyatların çok daha iyi olması ve ürün çeşitliliği bekliyoruz, çok az ürün var, fiyatlar ise insanı çok cezbedecek türde değil.
    Dilerim buna göre bir ayarlama yaparsınız, başarılar.

kerembas54 bunu beğendi.
  6. aartun

aartun Üye

Beğenileri:
    140
    Ödül Puanları:
    0
    Bende Karasana katılmakla beraber bırde onerımı dıle getırmek ısterım
    mesela bodyforumtr ye belırlı bır sure uye olmus ve belırlenecek bır mıktarda mesajı bulunan uyelere %5 yada %10 gıbı ındırmler uygulanabılır belkı.

7. akçakaya

akçakaya Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Evet bende %100 katılıyorum.Bizlere indirim olsa vede başka markaların ürünleri olsa süper olur.Ayrıca arkadaşlarında dediği gibi kapıdan ödeme gibi bir şansımız varmı?...Yani oda olsa dahada süper olur :)

Bu siteyi seviyorum :) :) :)

8. CENTAUR

CENTAUR Guest

Peki bu nasıl oluyor despo biraz açarmısın ben pek anlamadım, ürünü teslim aldığımızı buraya bildirecekmiyiz, yada siparişleri forumdan yapabilirmiyiz yoksa supplemenler.com dan telefonlamı halledeceğiz gerçi ikincisi belki önemsiz bi soru oldu ama ilk sorum güzel en azından :D .

9. Beatboxer

Beatboxer Üye

Beğenileri:
    164
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    izmir
    Hayırlısı olsun !!!...

"TESLİMATTA ÖDEME" olursa gerçekten mükemmel olur...Böylece ödeme ve teslimat korkusu olan talep tarafı ile ürünü satma korkusu olan arz tarafı dengelenir !!!... ;)

10. ONR

ONR Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Hayırlı olsun,bol kazançlar dilerim.Küçük bir dost tavsiyesi...
    Diğer arkadaşlarımın da dediği gibi fiyatlama da ve çeşitlemede düzenlemeye gitmeniz gerekmektedir.Tabii ki daha yeni başladınız,zamanla olacaktır.Çünkü internetten alışverişin bir cezbediciliği olmalı ki şu anda penceremden görebildiğim eczanede satılan bir ürünü sizden alabileyim.Şu anda sadece "param yabancıya gitmesin" diye sizden alırım. ;) Zamanla herşey daha da iyi olacaktır.
    Tekrar hayırlı,uğurlu olsun...

11. Godlike

Godlike Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    işletmeci
    Yer:
    Istanbul
    İlk alışverişimi yaparak çok memnun kaldığımı belirtmek istiyorum ve herkese tavsiye ederim.
    Ultimate ürünlerinde kesinlikle en iyi fiyat ve güvenilir alışveriş.
    Ayrıca hızlı kargo ve bizzat yardımlarından dolayı Sezgin beye çok teşekkür ederim...

12. mrolympia

mrolympia Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kimya Müh.(öğrenci)
    Yer:
    Edirne - Sivas
    slm beyler gıdadaki kdv indirimi ek besinleri içermiyor mu? ya da olduda her zamanki gibi kdv yi cep mi yapıyolar?

13. bekirsami

bekirsami Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hayırlı olsun

gayet güzel. ancak teslimatta ödeme olabilirdi.

14. lajolla

lajolla Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Sizden ricam Optimum un satıslarını yapmanızdır, bugune kadar kullandıgım en etkili en guzel urunlri hep optimum markası altında kullandım, bu arada Nıtro Tech satıyorsunuz 55USD lik bir urun nasıl oluyorda 180YTL ye satılıyor, bizlere yardımcı olunuz lutfen bu fiyatlara bu urunleri almak imkansız , bu sekilde yurtdısı sitelrde dolasmaktan baska caremiz kalmıyor en basitinden 55usd ye aldıgımız NITRO TECH 1.8kg nin uzerine posta ucretini ekleyince 105.USD ye alabiliyoruz , bari bu fiyatlara satarsanız bizlerde rahatlarız..

15. bunyaminyetek

bunyaminyetek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güvenilir bir yer tavsiye ederim. bir sorun çıkmıştı teslimat adresinde arkadaşlar msnden çözdüler. çok ilgilendiler. bu kadarını açıkçası beklemiyordum. ayrıca türkiye standartlarındada fiyatlar da çok uygun.

16. bysymon

bysymon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Akşehir
    Banka Havalesi (Finansbank YTL Hesabı) nasıl yaparım onu öğrete bilirmisiniz

17. Reddie

Reddie Üye

Beğenileri:
    388
    Ödül Puanları:
    93
    paypal buyuk kolaylik

18. asliok

asliok Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    ben l carnitine siparişi verdim eft ile gönderme yaptım ama ödeme kısmında adınızı yazmamışsınız. ben de supplementler.com yazdım...

19. erdoganeser

erdoganeser Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    istediğim finanasbanka parayı yatırabilirmiyim sitede yatıracağım yer Finansbank YTL Hesabı Beyler beyi subesi
    bide burdaki hesaba para yatırırken sadece hesap noyu mu vericem adımı yada başka bilgi vericekmiyim

20. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.062
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka

Sayfayı Paylaş