Hydroxcycut ile ilgili bilinmesi gerekenler ve kullanımı ile ilgili deneyimlerim

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve John399 tarafından 26 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Merhabalar BFTR Üyeleri

Bu yazım yeni başlayanlar için güzel bir yağ yakıcı rehberi olacaktır.
    Bundan yaklaşık 2.5 hafta önce alıp başladığım Hydroxcycut 'ın çok az bir kullanımdan sonra biteceğini bildirmek isterim ve daha önce kullanmamış bu tip termojenik yağ yakıcılara başlamak isteyenler için bir rehber hazırlayıp vücuda olumlu etkileri , yan etkileri , kullanımı , özellikleri ve bir kaç konuya daha değineceğim.

1-Hydroxycut Nedir ?

Cevabı : Sözlüklerde aratırsanız '' 18 yaş altlarına tavsiye edilmeyen ilaç '' diye geçer . Ben size bilimsel açıklamasını yapacağım içinde bazı versionlarında daha yoğun bileşenler bulunan bazılarında bulunmayan içeriği çok yoğun bir ilaçtır .

2-Hydroxycut 'ın vücuda olumlu etkileri ?

Cevabı : İçinde bulundurduğu C vitamini ve kalsiyum sayesinde size belli bir enerji verecektir . Kardio çalışmaları ciddi yapılırsa yağ yakımına olumlu yönde etkisi olacaktır . Daha haraketli olacaksınız .

3-Hydroxycut 'ın Yan Etkileri ?

Cevabı : En önemli soruya ve cevabına geldik , hydro kullanırken bir çok kişi yağlarımdan kurtulayımda gerisi önemli değil diyecektir , ama ben daha önce 40 kilo kadar verdiğim halde bu ilaç bünyemin alışık olmadığı bir türevdeydi ve bendeki etkileri şöyleydi ( Uyku problemi , burun akıntısı , dalgınlık , sinirli olma ) bu yan etkiler sadece benim üzerimde olan etkileriydi her kişiye farklı yan etkileri olabilir .

4-Hydroxycut kaç çeşittir ve en etkilisi hangisidir ?

Muscletech markasının 3 çeşit ürünü var . Tablet , toz , kapsül olanları bunların içinde hangisi en iyisi diye bir ayrım yapmak yanlış olur çünki bu ürünlerin hepsi içinde yoğun maddeler barındırıyor ve en düşük dozajdaki ürünlerin bile etkisi farklı kişiler üzerinde farklı oluyor .

5-Hydroxycut Kullanımı ?

Cevabı : En uygun kullanım 3 öğüne bölerek 2 , 2 ,2 şeklinde almaktır ama bunu farklı uygulayan kişilerde var örneğin : Mehmetanil kendisi 3 , 3 uygulayıp 2 öğünde max doza ulaşmıştır ben ise 2 , 2 , 2 uygulayıp 3 öğünde max doza ulaştım .

6- Hydroxycut Özellikleri ?

Cevabı :
    http://www.******.com/class/INNOVAEditor/assets/Muscletech-Hydroxycut-Pro-Series-120-Kapsul-fact.jpg

Peki nedir bu ?

L-Leucine :

L-Methionine :

L-Prolin :

L-Tyrosine :

Bu ürün hakkındaki kullanım yorumlarım :

Bu ürünü kullanmaya cidden gerek var mı ?

Bence yok çünkü 45 kilo veren bir insanım bu ürünü kullanmak bende sadece psikolojik bir etki bıraktı oda şöyle daha güvenli yedim içtim daha rahat davrandım yani nasıl olsa hydroxycut var daha rahat davranabilirim dedim . Ama bu süreç içerisinde 88 kilodan 84 kiloya düştüm .

Çalışma programın nasıl derseniz

Ağırlık çalışmasından hemen sonra 20 dk cardio yaptım yani kendimi hiç kasmadım kilo vereceğim diye çünki benim amacım kas kütlesini arttırmak yağları yakarak hacimlenmek . Kısmen temiz bulk olmak .

Bu tip ilaçlar kullanmadan önce beslenmenizi düzeltin !

Tuzu 5 gr dan fazla almayın , şekeri mümkün oluduğunca azaltın ve neticeyi daha olumlu alacaksınız .

Tavsiyelerim ise :

Bu ürün kullanılmadanda gayet güzel yağ yakılabilir sadece tvlerde gördüğünüz cafcaflı reklamlar sizi bu ilaçlara özendiriyor . 1-2 tane kaslı erkek resmi üstüne Ürünü koyup sizde böyle olmak istemez misiniz yazıyorlar sizde tabiki six packli insanları görüp hemen alıyorsunuz . Bunlar bir çeşit pazarlama tekniğidir . Lütfen daha duyarlı olalım .

Örneğin şu slogan ne kadar komik .

uzzman, mehmetanil, Aramiss ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  2. RabbitHole

RabbitHole Üye

Beğenileri:
    242
    Ödül Puanları:
    53
    etkisine bişey diyemem ama sinir hastası oldum ben... bir daha kullanırmıyım... asla...

belki bende öyledir... kişiden kişiye değişebilir...

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Bu ürün hakkındaki gerçekler bunlar daha önce deneyimi olmayan bir kişi kullanmasın benim bünyem kilo alıp vermeye alıştığı ve müsait olduğu için pek bir yan etkisini görmedim ama uyku problemi ve sinirlilik bence çok önemli . Bununla ilgili

- 29.01.07, 19:28 tarihli ve yeni nesil hydro lar arasında dağlar kadar fark var içerik bakımından .

Vede

Sayılı forum kuralından dolayı konum kitlenirse saygı duyarım .

Son düzenleme: 26 Ekim 2012
  4. LossPain

LossPain Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Nazilli
    Herkes tavsiye ediyor ama asla kullanmam!

5. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Yazımı dikkatli okursanız tavsiye etmiyorum zaten aksine yeni başlayanlar için uygun olmadığını altını çizerek vurguluyorum .

6. LossPain

LossPain Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Nazilli
    Yeni başlayan değilim zaten, kendi fikrimi sundum.

7. mehmetanil

mehmetanil Üye

Beğenileri:
    2.276
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    avukat
    Yer:
    Beşiktaş-İSTANBUL
    arkadas yenı basladınız dememıs zaten yenı baslayanlar ıcın uygun degıl demıs kızmanıza gerek yok:D

John399 bunu beğendi.
  8. LossPain

LossPain Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Nazilli
    Yeni başladım sayılmaz 5-6 ay oluyor ama kendime göre yeniyim. Kızılacak ne var ki zaten :)

9. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    hopaaa bende yeni aldım bu ürünü, henüz açmadım kutusunu, naapsam acaba kıllandım şimdi?

10. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Daha önce kilo alıp verme ile ilgili deneyiminiz yok ise kullanmanızı tavsiye etmem .

11. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Ne gbi bir deneyimden ve tecrübedeb söz ediyorsunki? ayrıca neden tavsiye etmiyorsun bir kaynak gösterebilirmisin tavsiye etmemenla ilgili.
    daha evvel 20 kg vermiş bir insanım. şimdiki amacım kalan alt göbeğimi ve göğüs bölgemdeki yağları yakmak.

12. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Daha önce bir termo kullanıp kullanmama gibi , kilo alıp - verme gibi bir deneyim ve tecrübeden bahsediyorum . Çünkü bu tip ilaçların yan etkileri çoktur . Sporun 1 .ayında direk termo ile yağ yakmaya başlarsanız ciddi yan etkiler baş gösterir .

Örnek olarak yan etkilerinden bağzıları

Bu tip ilaçların bağzılarının içinde ephedra ( efedrin ) denilen madde bulunmaktadır.

ephedra'nın yan etkilerinden kısaca bahsetmek gerekirse kalp atışını hızlandırır , tansiyonda iniş çıkışlara sebebiyet verebilir , yüksek dozlarda ölüme bile sebebiyet verebilir.

Bağzılarında ise ephedrine bulunur .

Bu ise kafein oranının tavanda olduğu ilaç türleridir genellikle kapsüllerde bulunur . Max doza ulaştığınızda ne demek istediğimi anlarsınız zaten kalp atışı belki burun kanaması uykusuzluk sürekli bir sinirli olma hali ile karşılaşabilirsiniz .

Tabiki bu verdiğim bilgilerin tıbben bir geçerliliği yoktur altını çizmek isterim illaki kullanmak istiyorum diyorsanız tabiki kullanabilirsiniz.

Sitenin en altındaki uyarıyıda eklemek isterim .

13. thekinger

thekinger Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    38
    Daha önce oxyelite kullanmıştım 1 kutu.
    Hydroxcycutta efedrin varmı?

14. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Şuanki çıkan türevlerinde epidine diye tabir edilen efedrin'in bir alt versionu var . Oda bir tür kafein bombası gibi bir şey kalp atışını ve ritmini hızlandırıyor .

15. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Öncelikle konu deneyimler olduğu için güzel de bazı şeyleri düzeltmekte yarar var.

1. Bu ürün bir ilaç değil. Supplementtir. Yeni başlayan arkadaşlar bunu yanlış anlayabilir.
    2. Yeni başlayacak biri 2-2 başlaması yerine ilk başta 1'er 1' er başlamasını tavsiye etmek daha yararlı olacaktır. Zaten bünyesi bu supplementi rahat kaldırdığı zaman tablet sayısını arttırabilir.
    3. Kişisel tercihtir ama ürünü doğru kullandığınızı da düşünmüyorum. Yanlışım varsa düzeltirsiniz ama, antrenman sonrası 20 dakika cardio hiç bir şeydir. Hele ki yağ yakıcı kullanıyorsanız daha da çeşitlendirebilirsiniz.

Ayrıca temiz bulk olmak için bu tür bir ürünü kullanmakta bana gereksiz geliyor. Çünkü bu ürün sadece yağ yakmıyor, kaslardan da alıp götürüyor. Bu ürünü ya tamamen yağ yakma döneminde kullanmak gerekiyor yada bulktan sonra definasyona girerken.

16. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103

Kauss

Bir üst yorumdaki yazdığım '' ilaç '' sadece bir tabirdir . Hydroxcycut elbette bir supplementtir ama yan etkileri bu ek besini , ek besinlikten çıkarıyor demek istedim . En basit örnek genelde supplementlerin zararı olmadığı söylenir az dozda kullanıldığında ama bu tip supplementlerin az kullanımında bile yan etkileri hat safhada ...

Ben yeni başlayan birinin 2-2-2 şeklinde başlamasını önermiyorum .

Dikkatli okumadığınızı farz ediyorum ...

Elbette bu ürünler yağ'ın yanında kasda yakacaktır . Çünkü içerisinde aşırı derecede kafein var ve yapılan cardio egzersizleri sırasında nabz ve kalp ritimleri oldukça yükseliyor . Amacım ciddi derecede yağ yakmak değildi . Sizinde dediğiniz kullanımı kişinin tercihine kalmıştır benim ayrı bir gün cardio egzersizi yapacak vaktim olmadığından bu şekilde kullandım

Yapıcı yorumunuzu ilgiyle okudum :)

Son düzenleme: 1 Kasım 2012

Sayfayı Paylaş