hic bir degisme olmuyor lutfen yardim edin

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve KademranTC tarafından 22 Nisan 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. KademranTC

KademranTC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Herkeze merhabalar oncelikle. basliktada belirttigim uzere 1.5 yildir duzenli fitnessa gidip sporumu yapiyorum fitnesse gittigm gunlerde 25 grama yakin protein de aliyorum( dogal beslenme ile aldigim icin daha fazla olmuyor ) kisacasi beslenmeme dikkatde ediyorum.Buna ragmen hic mi bi degsiklik olmaz gittigim gun ile suan arasinda hic bi fark yok sadece bileklerim guclendi onun disinda gözle gorunur hic bi degisim yok.192 boyum 76 da kilom var.Ne olur yardim edin kafayi yiyecegim.(17 yasindayim)

2. krykya

krykya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    25 gramı yanlış yazdın heralde

Krykya

3. Muhammed Onur Akın

Muhammed Onur Akın Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    192 boyun olup,76 kiloda 25 gram protein alıyorsan zaten olmaz sadece zayıflarsın

4. KademranTC

KademranTC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Protein tozu veya steroid gibi destekler kullanmiyorum sadece dogal yolla protein aliyorum gunde 3 yumurta 100 gr balik 2 kup peynir 1 kap yogurt vs vs yiyerek proteinleri karsiliyorum dogal yolla nasil daha cok alabilirim yardimci olursaniz sevinirimmbu arada cevap veren arkadaslara tesekkur ederim

5. Okhan

Okhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    100 gr balikta zaten 25 gr dan fazla protein var diye biliyorum.

6. Nanza

Nanza Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    53
    25 değil de 150 gr yap bak nasıl değişiyor

7. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    192 boyda 76 kiloda ne değişim bekliyorsun ki, 90 kiloya doğru yavaş yavaş gel bakalım, o zaman değişim olur. Daha çok nasıl alırımın cevabı tab ki daha çok yiyerek. 100 balık nedir, avuç içi kadar etle 192 boyunda genç adam nasıl değişecek? Spor yapmasan bile bundan çok yemen lazım.

zeo64 bunu beğendi.
  8. KademranTC

KademranTC Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Gercekten cevaplariniz icin cok tesekkur ederim herkeze. hatami anladim.son bir sorum olacak herkezinde bildigi gibi kilo almak daha cok yagli ve hamurlu yiyeceklerden olur peki ben simdi surekli bunlar ve proteinle beslenip kilomu artirsam bu biriken kilolar fitness ile bana kas olarak geri gelirmi

9. krykya

krykya Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Kardeş tavuk et balık yulaf ezmesi yumurta lor peyniri bunları çok (günde yarım kilo tavuk mesela) tüketmen lazım kuruyemiş de güzel aralarda ye ama ekmek hamurişi falan yağ yapar bulaşma onlara

Krykya

10. darius98

darius98 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    28
    Kardeşim sen sağlıklı kilo almak diye bir laf duymadın mı hiç? Sakın kilo alıcam diye yağdı hamurdu uzak dur. 100 gram balık yiyeceğine 500 gram ye 3 yumurta yerine 8 yumurta ye (3ü tam 5i sadece beyazı) peynir lor süt yapıştır işte ama sakın diyim o dediğin zararlı şeyleri tüketerek kilo alıyım deme!!!! Ayrıca ceviz Fındık fıstık da tüket.

11. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Bunu 1.5 yil sonrami farkettin ? 25 gr protein alirsan tabi degisim olmaz . beslenmeni duzelt forumda 100 lerce bilgilendirici konu var

12. Semih64

Semih64 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    1.5 yıldır yapıyorsun ama proteini doğal yollarla alıyorsun toz yapay çünkü sentetik bravo :) daha çok araştırma yap çok çalış sağlıklı beslen karbonhidrat nedir Protein nedir sağlıklı yağ nedir öğren başarılar kardeşim :)

Sayfayı Paylaş