Düzgün beslenme ?

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve pepecix55 tarafından 26 Aralık 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. pepecix55

pepecix55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ben 15 yaşındayım boyum 1.93 kilom 102 babam bodybuildingle uğraşıyor 30 seneden fazladır benim kalıbım oldukça iyi ama kilo sorunum var şuan diyetteyim bodybuildinge gitmeyi düşünüyorum yakın zamanda ama proteinli besinler yemek lazım bu sporda eğer protein ağırlıklı yersem kilo veremem kilo veremezsem kaslar ortaya çıkmaz ne yapmam gerekiyor söyler misiniz ?

2. Hamartin

Hamartin Üye

Beğenileri:
    190
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Bir de şöyle düşün, ne kadar çok kasın varsa o kadar kolay yağ yakarsın.

3. Rem1903

Rem1903 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Dostum, benim kas oranımda yağ oranımda fazla çıktı. P90x programını yapıyorum, spordan 1 saat önce karnitin ve mineral takviyesi alıyorum. Spordan sonrada 2 ölçek whey protein, laktozsuz süt ile. Akşam yemeğim ise spordan sonra 1 kase nesfit gevrek. Gece de acıkırsam ayva yiyorum. 2 aylık sonuçlar ilham verici.16 18 kilo araso verdim, daha da önemlisi dışardan bakıldığında daha fazla vermişim, baya incelmişim gibi duruyor. Bu kas yapısıyla alakalı. Epey bir yağ yaktım anlayacağın. Tâbi baban daha iyi bilir, onun dediğinden çıkmamak daha makul bir çözüm.

XT910 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. pepecix55

pepecix55 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Teşekkürler

Sayfayı Paylaş