creatnle protein tozu ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve sequel tarafından 20 Ekim 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bir sitede optimum whey protein 5lb + on creatin powder 300gr = 175 tl
    ben zaten protein tozu alıcaktım sadece optimum whey 160tl civarında bu sekilde görünce bi tereddütte kaldım kreatin kullanmanın bir sakıncası olurmu cunkü bittikten sonra bir daha kreatin kullanmayı düsünmüyorum bu sekilde kullanıp sisip gerimi sönerim yoksa bir yararı olurmu kalıcı lütfen yardımcı olun.Sporda yapıyorum tabiki bu arada

2. brhmcr

brhmcr Guest

Ne kadardır sporla uğraşıyorsun. Yeniysen creatine filan gerek yok. Ayrıca nedir bu şişip inme muhabbeti balonmuyuz?

3. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    ilk 6 ay dan sonra creatin kullanırsanız daha iyi olur çünki vücudunuzu tanımalısınız bir süre kendi gücünüzü geliştirmelisiniz ek besinlere ihtiyaç duymadan ana öğünlerinizi düzenleyin.

4. sequel

sequel Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yaklasık 6 aylık spor gecmisim var ama düzenli olmadı yazın ara verdim smdi yeniden basladım düzenli 1 ay olucak 1.83 boyunda 83 kiloyum.. balon değiliz tabiki ama demek istediğimi anladıgınızı varsayıyorum kreatin icin acılan konu baslıgını inceledim ve su tutma muabbeti kafamı karıstırdı bıraktıktan sonra vucudun 4 5 hafta sonra eski haline geldiğini duydum forumdaki arkadasların yazılarından kullanıldıgı sürece bir faydasının oldugu niyetindeyim ama böyle görünce acaba dedim alsammı diye ama simdi vazgectim yinede sagol yorumun için

5. kratos1

kratos1 Üye

Beğenileri:
    440
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar, madem ara verdin düzenli olarak bi 5 6 ay yap şu an alıcağın etkiyi doğal beslenerek de alabilirsin. Ondan sonra whey artı kreatin belki bcaa önerilebilinir. Ayrıca şişip inmek lafı gerçekten hoş değil. Sen düzgün beslenmeden, çalışmadan ve senelerce bu sporu yapmadıktan sonra şişemezsin öyle bi kreatinle bi tozla olucak iş değil. O hale gelmek için senelerce uğraşmış insanların emeklerine haksızlık oluyor. Kolay gelsin umarım yardımcı olabilmişimdir

Sayfayı Paylaş