Bayanlarda vucut gelisimi

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve edaozsnr tarafından 25 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    yazının %80 de ailenin çevrenin negatif baskısndan yakınmışsın. kadını kopya et demiyorum ama seni destekleyecek biriyle evlen manasında demiştim tabi şakayla karışık ;).

mericboss99 bunu beğendi.
  2. edaozsnr

edaozsnr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Erkekde var o sadece oynamakla kalmıyor aştı kendini ne yazık ki sapık benim kuzenlerim ama bu oynayan kız ne zaman kucagımda olsa oynuyor kolumla hemen ( bıngıl bıngıl yag demeyin ondan bahsetmediginizi anladım iyyy cok çirkiin )
    --- Mesaj birleştirildi, 27 Temmuz 2014 ---
    Hahahaha cok pardon o zaman kesinlikle ailemden sikayetciyim ama erkek arkadasım yada iste ilerde evlenecegim kişi beni desteklemezse zaten o iş kafadan biter

3. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Ailelerde genel olarak çocugun meslek olarak mühendislik tıp oğretmen memur olmasını spor yapıyorsa futbol basketbol voleybol oynasın mantıgı hakımdır yani bir tek senın ailende yok bizimkilerde aynı herkes ronnie coleman, jay cutler benzeri vücut hayal ediyorlar haliyle tepki büyük oluyor onlar gibi zaten olamam. onlar meslek olarak yapıyor ailene birde böyle açıklamaya calış en azından gönülleri olsun destek olurlar sana.

4. edaozsnr

edaozsnr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Hahaahhaahhahaahah bak bu iyiydi iste ne diller domtum ama yok dediler ayi gibi erkek gibi gezemezsin dediler ama dinlemiyorum karakter olarakta cok inatciyimdir kafama koydugumu yapacagimi bilirler su ara pek ses cikarmiyorlar . Tesekkurler

5. Asha34

Asha34 Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    28
    Herhalde anladilar sporu birakmayacagini :)

6. edaozsnr

edaozsnr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Asha34, post: 880136, member: 73198"]Herhalde anladilar sporu birakmayacagini :)[/quote]
    İnsallah anlamislardir :)

7. Necip alperen tuğan

Necip alperen tuğan Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    38
    iç bacak ve iç kol ben de sarkık bnm ufak kuzen de gelip oynuyor.
    sanırm o kısım vücudun yağ depoladığı bir kısım, ne kadar lunge ya da triceps biceps yapsam da aynı.
    o kısım beslenme harici gidicek gibi durmuyor. yağ oranını düşürmek lazım vücudun.
    sen zaten beslenme ile ilgili bilgisliin. biraz zamana bırak bence, yağ oranı düşünce inş orası da gider.

8. edaozsnr

edaozsnr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Ah o kuzenler yok mu pis cocuk gelip gelip sıkıyor cok calıstım ama yavas yavas bi fayda gosteriyor . Bana kalsa yemeklerime 1 cay kasıgı yag bile koymicam ama bu sefer de tavaya yapısıyor hersey bende peceteyle tavaya suruyorum fazla olmuyor en azından . Tesekkur ederim

Necip alperen tuğan bunu beğendi.
  9. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Kendine bi tane teflon tava al ben teflon tavada ne yapiyosam yapiyorum hic yapisma sorunu yasamadim bundan oncede tost makinasinda yapiyodum en son bizimkiler isyan edip pencereden asagi attilar bende teflon tavaya kaldim

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

10. edaozsnr

edaozsnr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Haahahah tost makinesi aldim gogus pisirmekten ve yemekten kina gelse de mecburuz :) tavuk olduk iyice teflon tavam var onu da aldirdim hemen :)

frodobagins000 ve mericboss99 bunu beğendi.
  11. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    148
    Ödül Puanları:
    53
    Tost makinesi super bisey yeri cok ayri tavugu nasil ne sekilde koysam pisiriyodu hemde tam pisiyodu bugun tavuga az sosladim teflon tavada pisirim dedim telefona bakarken simsiyah olmus 2 dakkada ve benim gibi sabırsız biriyseniz teflon tavada daha cok ustu pismis ici cig tavuk yiyosunuz :) 2 seferdir tam yiyorum ici cig cikiyo ama tabi ikisede farkli bi tat ama benim favorim tost makinasi bide eskiden izgara makinalari vardı bildiginiz elektrikli mangaldi su aralar onlardan saglam arastiriyorum onlardada farkli ve soslu bi tat yakalamayi umuyorum :) sadece tavukta yemeyin kirmizi et balik ve protein kek falanda yapin farkli tatlar her zaman iyidir :)

12. letsev

letsev Üye

Beğenileri:
    1.080
    Ödül Puanları:
    123
    bu başlık baya geyiğe döndü :) bence başlık taşınmalı.

egemennn bunu beğendi.
  13. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara

Ailene bu videoyu izlet :D Kadınlarda erkekler gibi kas yapamaz vücutta testo ve bazı hormonlar çok minimum düzeydedir erkekler gibi yüksek hormonlar olmadığından. Ama estetik bir görüntü kazanırsın. Six pack bayanlarda zordur o yağ oranına inmek. Mesela cenk hocanın eşine bakabilirsin oda fitness hocasıdır vücudu güzeldir
    Güvenlik Kontrolü Gerekli | Facebook
    Motivasyon için bir süre ara verebilirsin 1 hafta falan. Geri dönünce motivasyonun yüksek oluyor. 2 haftada 1 gün cheat meal yapabilirsin motivasyon için.

14. edaozsnr

edaozsnr Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Aileme laf anlatmaktan vazgectim :) hormonlardan tut en kucuk seyine kadar anlattim ama yok anlamak istemeyince olmuyor six packs zor olabilir ama yapmaya calismam gerek hayatimdan yagi resmen tamamen cikardim denebilir yapmam gerek yapmaliyim inadim yapicam :) cenk hoca dediginiz kim onu cozemedim :) spor salonuna 2 aydir gitmiyorum evde devam ama asla birakmak soz konusu olamaz yarin yada en gec bir haftaya salona kesin donus yapicam motive oldum fena sekilde :)
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Temmuz 2014 ---
    Aaa ne alaka ya ben bisiler ogrenmeye calisiyorum hem :)

15. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Cenk hoca videodaki adam. Altindada eşinin face linkini attim yillardir kendisi de eşi de fitness yapar. Yani kadinlarda buyuk kaslar olmayacagini ailene göstermen için.
    --- Mesaj birleştirildi, 29 Temmuz 2014 ---
    Link bozukmuş eve gidince tekrar atarim

Sayfayı Paylaş