Çok yiyorum fakat kilo alamıyorum?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve AttaCqHaN tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. AttaCqHaN

AttaCqHaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Günde 3 - 4 öğün yemek yiyorum fakat istediğim bir kiloya sahip olamıyorum. Boyum 1.87 kilo 67 21 yaşındayım acaba önerileriniz ne olur? işin açıkcası protein tozu almayı düşünüyorum bazı kişiler karbonhidrat al diyorlar ne yapmam gerektiğine hala karar vermiş değilim yardımcı olursanız sevinirim. kilo aldırın bana yav :) kilosuzluk başa bela. bu arada dipnop geçecek olursak 2 aydır spora gidiyorum geçmişim de voleybol oynadım 7 - 8 sene.

2. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Protein tozuyla olcak iş degil. Günluk alman gereken kaloriden 750 kalori fazla alirsan kilo alirsin. Beslenmede sıkıntı var bulk diye arattir forumda

3. DrejGe

DrejGe Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    İyi çalışmalar dostum, sana tavsiye edebileceğim kuru incir, kuru kayısı ve ceviz günde 4-5 incir 4-5 kayısı 1 avuçta cevizi birlikte yersen aşırı seviyede iştah açıyor. Ben denedim ve gördüm sabah kahvaltı yaptığım halde ders aralarını dört gözle bekler oldum birşeyler yemek için ve böylece 2 ay gibi bir sürede 65 den 73 e çıktım sende umarım faydasını görürsün :) ben çoğunlukla akşam üstleri yemiştim dediklerimi

4. AttaCqHaN

AttaCqHaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlar için teşekkür ederim. iştah açma da sıkıntı yok :) eyw tavsiye için fakat makarna pilav fasulye ekmek yani karbonhidrat ne varsa yiyorum yine tık yok :D. bulk tm kardeşim araştırıyım bi

5. exsisman

exsisman forum Kurdu

Beğenileri:
    774
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Almanya
    Özellikle kalitali yaglar ve karbolar yönelebilirsin. Ceviz, findik, badem, Zeytinyagi. Kompleks karbo olarak yulaf, makarna, princ

Yemede zorlananiyorsan Mixer ile sivi halina getir Yulaf, muz, ceviz badem .....

6. onurmete

onurmete Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Student
    Yer:
    İstanbul
    Öncelikle bir endokrinoloji uzmanına gidip test yaptırmanızı öneririm. Tiroidlerin aşırı çalışması kilo alımının önüne geçebiliyor. Bir de bağırsaklarınızı kontrol ettirin. Ben 16 yaşıma kadar 49 kilonun üzerine çıkamamıştım. Bağırsak kurtlarını düşürmek için bir ilaç verdi doktor ve 3 ay içinde 49 kilodan 74 kiloya çıktım...

7. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Kilo alabilmen için 4 öğün evet güzel.Ama günlük aldığın o öğünlerdeki kalori miktarını artırman lazım.
    Mesela günlük 1.5 protein alıyorsan bunu 2 çek + dedikleri gibi karbonhidratı kesinlikle artırman gerek olay karbonhidratta bitiyor asıl proteini ben sadece bulk döneminde artırmayı önericem.Definisyonda gene geri çekebilirsin 1.5 idealdir veya 1.7.Karbonhidrat günlük örneğin 2 tabak lapa pilav artışı gibi birşey yapman gerek gibi diyim.Buda ayda 4 kg max aldırsa yeterli.

8. AttaCqHaN

AttaCqHaN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    anladım. saçma olacak biraz ama troit bezleriyle alakalı olur demişsin. ben çok tükürüyorum bir alakası var mıdır? yoktur heralde :D yani çok saçma geliyor da bi sorıyım dedim yinede.
    sir_arawn anladım kardeşim tşk ederm yorumun için. toz falan alsam daha da etkili olur dimi?

9. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    gainer alsan göbeğe gitme ihtimali var antrenman sistemin iyi değilse.en iyisi hergün belli miktarda makarna veya patates yemen.

10. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Supplementlerle pek ilgim yok ama kilo aldırıcılar gainerlar diye biliyorum alabilirsin.Ama eğer yemek yapma veya evde yapılma şansı varsa bi tabak öğlen-akşam-antreman öncesi bu 3 öğünde ekstra fazladan yeme şansın varsa bence hiç girme.Dahada etkili olduğunuda düşünme doğal olarak en iyisini aldığında dışardan alabilceğine gerek kalmaz.

Sayfayı Paylaş