ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. Boromir

Boromir Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    ZYZZTHETICS

[YOUTUBE]_j_6R7_Z8-Y[/YOUTUBE]

Ünkut ve rockybalboa7 bunu beğendi.
  2. Emreoz07

Emreoz07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Bu ulkenin boyle geri kalmasinin en buyuk sebeplerinden biri senin gibiler

3. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    bir röportajında videolardaki kadar çılgın biri olmadığını söylemiş bu videoları çekmesinin sebebi insanların sıkıcı antreman videolarını seyretmekten keyif almadığını gözlemlemiş olmasıymış ayrıca alkol pek kullanmadığını söylemiş uyuşturucuda kullanmadığını belirtmiş ama steroid kullandığını açıkça söylemiş bunu yapan birde Arnold oda kullandığını itiraf etmişti

Son düzenleme: 2 Temmuz 2013
    CasLoWeD bunu beğendi.
  4. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    kendi formspring hesabinda uyusturucu denedigini acik acik yazmis zamaninda ki zaten YouTube da mevcut bir videosu var Kokain kullanirken cekmis... fakat bagimli olmadigini söylüyordu kendisi sadece festivallerde yada gece hayatinda ex veya Kokain kullandigini söylüyordu... alkol hic icmiyordu zaten...

5. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    yok yaw Allah Allah :)

6. rockybalboa7

rockybalboa7 Üye

Beğenileri:
    4.482
    Ödül Puanları:
    0
    tartışmanın gereği yok şimdi iş uzar zyzz'nin konusu kilitlenir onuda istemem açıkçası bir kaç sayfa geride kimlerin apaçi olduğunu yazdım atarlı gençler,kadın dövüp böbürlenenler ,1 kişiye 10 kişi saldıranlar vs onlar apaçidir bu bir gerçek bırak zyzz yi yahu insaf internette Arnold'da bile zekası düşük,tembel,işe yaramaz insan gözü ile bakanlar var adam genç yaşta köşeyi dönmüş onlar ise baba parası ile kızlarla gezerken Arnold dondurucu soğukta antreman yapmış onlar sıcacık evlerinde bilgisayarda oyun oynayıp göbeğini büyütürken ki zyzz'de kimseye yük olmamış öyle yada böyle geçimini sağlamış popüler olmuş kitap yazmış imza günleri düzenlemiş bir adamdı kendine özgü isim bile bulmuş şanssızlığı çok genç yaşta ölmesi yaşasaydı dahada popüler,iyi bir sporcu,zengin olabilirdi birde bu adamı kıskananlarda var şimdi çoğu erkek ister diskolarda gezmek,tatil yapmak,genç kızların sevgilisi olmak ,kitap yazmak,ünlü olmak ama ülke şartları çok kötü zyzz gibi yaşamak için bu ülkede zenginlik şart lüks barlar zaten lüks semtlerde mevcut güzel kızlar zengin,bakımlı erkeklerden hoşlanıyor yani sonuç olarak ezici çoğunluğumuz bırak lüks barlara gitmeyi tatil yapmayı kiramızı,faturamızı zor ödüyoruz doğal olarak adam bakıyor ben bir şey yapamıyorum yapanlara saydırıyım rahatlayım diyor bu sadece zyzz için değil Arnold,Stallone vb kişiler içinde geçerli durum böyle neyse uzatmaya gerek yok sonuç olarak adam azda olsa dünyada iz bıraktı fitness dünyasında zyzz ismi hep hatırlanacak

Son düzenleme: 6 Temmuz 2013
    muti5757, CasLoWeD, FalcoNx ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  7. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    İnsanlar kıskançtır yok apaçi yok işte bilmem nerede olsa çok dayak yer felan hiç bir zaman böyle vücuda ulaşamayacak ve böyle ortamlara giremeyecek olmanın farkındalığı bu tür yorumları ardında getiriyor adam streoid kullandı uyuşturucu da kullandı erken yaşta öldü ee? Zyzz gibi geçireceğim 5 yılı 20 yıla tercih ederim LEGENDS NEVER DIE

mali_zyzz, CasLoWeD, Emreoz07 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. Emreoz07

Emreoz07 Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Sana diyebilecegim tek sey aynen oyle olabilir herkes istedigini yapar istedigi gibi yasar elestiri olur ama kimsenin kimseye boyle agir kelimeler kullanmaya hakki yok ve aynen laf atanlarin cogu oyle yasayamayacagini bilen ya da toplumsal baskidan konusan insanlar bazilari konusur 10 yil salona gider bi cacik yapamaz zyzz gibilerin arkasindan atip tutar

9. göksunn

göksunn Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ne denirse densin, bu adam farklıymış abi. çok da eğlenmiş gibi görünüyor. toprağı bol olsun...

10. Dengesizzz

Dengesizzz Üye

Beğenileri:
    218
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Kuyumcu
    Yer:
    İstanßul

aminn.. :)

11. Voitzeo

Voitzeo Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    0
    Neredeyse herkesin bu spora başlarken örnek aldığı kişiler vardır. Benimde bu spora başlamam Aziz i görmem sayesinde oldu.Karakter özellikleride dahil her özelliğini beğeniyorum. Yaşamak istediğim yaşamı yaşamış ve hızlı ölmüş.Hiç bir sporcu karakterist özellikleriyle yargılanamaz,yargılanmamalı. Ektomorflar için azim kaynağı olan bir sporcu kötü olarak anılmamalı. Herkesin idealı farklıdır misal bende Arnold un vücudunu beğenmiyorum. Jay ve Frank'ıda öyle. Fakat saygı duyuyorum. Sizdende Aziz gibi troll sporculara saygı duymanızı bekliyorum.

s3lcukv1p bunu beğendi.
  12. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Dün ölüm yıl dönümüydü gün boyunca yemek bile yiyemedim gibi bir insanı görmeden konuşmadan bu kadar benimsemek açık konuşmak gerekirse ailemden biri ölse anca bu denli üzülürüm.Senin yolunda ilerlemeye devam umarım birgün Chestbrah ile tanışma imkanı bulurum.Avustralya'ya yerleşecem ve bir Zyzz'nin bir gün zamanlar çalıştığı salonda çalışacam.Onun girdiği ortamlara girecem sizin değimizle özenti olacam.Zyzz demek özgürlük demek yaşamın herşeyin farkında olmak demek forever mirin u mad brahh?

13. murinyo

murinyo Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Zyzz BR - Playlist #1 - YouTube tamda bunu dinliyodum..zyzz öldü ama baya kişi tanıyo hatta ve hatta Bodrum da bara gittiğinizde zyzz tarzı takılan kişileri illaki görürsünüz(dans ve trollük manasında)

14. BodyBro

BodyBro Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    K.K.T.C
    Veni,vidi,vici... İşte buthums:

15. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    rıp zyzz

Dnp days.

1- 1 (250mg)
    2- 1(250mg)
    3- 1(250mg)
    4- 1(250mg)
    5- 2(500mg)
    6- 2(500mg)
    7- 2(500mg)
    8- 2(500mg)
    9- 2(500mg)
    10- 2(500mg)
    11- 2(500mg)
    12- 2(500mg)

Zyzz in son kürü 97 kg civarında %11 bf (kendi yazısında alıntı) 185 cm 12 haftalık dnp kürü zaten gereksiz oldugu söylenmiş yagsız bir vucudu var ama kendi sınırlarını görmek istediğini belirtmiş,

DNP ye başladığı gün: Starting cycle today. ill let you boys know how it goes. wish me luck.
    4. gün:4th day, no sides yet..

4. günden sonra daha giriş yapmamış ve bangkok dan ölüm haberi gelmiş,

azyzz çok kür yapmış birisi ilk kürlerinden birisi şöyle:
    Test prop 100mg 8 hafta
    PCT nolva 40/40/20/20/20/20
    Clomid 100/100/50/50/25/25
    Arimidex 0.5mg 2 günde bir

Cytomel/T3 kullandıgını kimse söyleyemez kesin olarak yazısı yok, ama clen kullanmış diyebiliriz.. uyuşturucu hakkında makalesi yok. kullanmışta olabilir kullanmamışta olabilir, uzun araştırmalar sonucu baya bilgi biriktirdim zyzz hakkında bunlar bazıları,

Akay bunu beğendi.
  16. Ünkut

Ünkut Üye

Beğenileri:
    196
    Ödül Puanları:
    53
    yanlisin var ilk kürünü oral ile yapti halodrol adli ilaci kullanmis ya 17 ya 18 yasinda ondan sonrada enjeksiyona gecis yapmis.. sürekli ayni kürü yapiyordu 12 haftalik susta 250 + tren ace + clen bunu yilda 2-3 kere yapiyordu formunu korumak icin bunun disinda zaten kendisi ektomorf oldugundan hizli bir metabolizmaya sahipti yani abur cubur vs rahatca yiyebiliyordu.. dedigin gibi cogu kisi dnp den öldügünü düsünüyor fakat uyusturucu kullandigida acikti hem videolarda görülüyordu hemde kendisi yazmistir... t3 te denedigini okumustum bir forumda..

17. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    ilk kürlerinden birisi oldugunu belirttim zaten, bilmediğimiz kürleride vardır, sürekli ayni kürü yaptıgını nerden ogrendin merak ettim, çünkü bodyspace steroid forum ve 2-3 yerdeki üyeliklerinden yazdıgı tüm msj ları ceviri yapıp cıktı aldım ve bunlara rastlamadım dediğin küre benzerler var ama sürekli susta kullandıgı hakkında bilgim yok, bir yerde de aynen sunu yazmıştı 300 tren asetat ve Propionate için koruyucu önerisi istemişti,

18. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    elindeki makaleyi bizimle paylasir misin? ben dnp kullandigini bilmiyodum mesela yeni ogrendim..

19. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    yukarıda tr ceviri yapıp yazdım, 12 haftalık dnp kürü

20. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri: