ZYZZ Aziz Shavershian

Konusu 'Erkek Sporcular' forumundadır ve jarhead tarafından 18 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 163 üye.
  1. sthammer

sthammer Guest

olgun yaklaşımın için teşekkür ederim, yanlış anlaşılma her zaman olabilir dediğin gibi.. ortak bilgi paylaşımı yapmış olduk en azından, iyi tarafı ;)

BodyBro bunu beğendi.
  2. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    --- Mesaj birleştirildi, 11 Kasım 2013 ---
    Eat Clen, Tren Hard, a lot of Decacation:))

muti5757 bunu beğendi.
  3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    1:03 e sar nasıl tanıştıkları yazıyor

4. Tun4

Tun4 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bu adamın olayını bir türlü anlamamıştım niye bu kadar meşhur diye. Lazar Angelov'un çeğreği olamıcağı bir vücutla nasıl bu kadar ünlü olurki bir insan? Meğer ünü sporcu kişiliğinden değilde, başka olaylardan geliyormuş. Yazık olmuş bu yaşta.

5. BrockLesnar

BrockLesnar Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bugün 15-25 yaş arası bir çok vg ile ilgilenen insanın idolüdür Zyzz. İnsanlar Jay Cutler yada Ronnie Coleman gibi olmak istemezler çoğu zaman. Bu ustalara saygım sonsuz kendi adıma ama "elimde olsa" dahi bir Ronnie Coleman olmak istemem. Olamayacağımı zaten biliyorum ama "elimde olsa" dedim zaten.

Zyzz'nin 0'dan geldiği nokta, yaşam tarzı ve herşeyden öte ciddi manada estetik vücudu onu idol haline getirdi bir çok kişi için. Tam manasıyla "insprational" bir karakter Zyzz. Hatta bir konuşmasında yarattığı olguyu " Ben Zyzz değilim, benim adım Aziz. Zyzz bir ruh, hepimizin içinde birer Zyzz yatıyor ve bunu ortaya çıkarmak bizim elimizde." sözleriyle anlatmıştı. Yani şu meşhur " We are all gonna make it brahs. " sözü de burdan geliyor.

Erken ölümü çok üzücü olmakla beraber Zyzz efsanesini yaratmıştır şüphesiz. Ölmeseydi belki böyle olamazdı bilmiyorum ama kim ne derse desin kendi adıma en önemli motivasyon kaynağım Zyzz.

Huzur içinde yat, bir gün cennette beraber antrenman yaparız umarım.

Son olarak bir kaç ZYZZ fotoğrafı ekliyorum.

xTroN7, beckship, neverbackdown. ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  6. -Maverick-

-Maverick- Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    şu adama bi türlü ısınamadım gitti..

her gün sokakta gördüğüm apaçilerden tek farkı daha dolgun kasları olması.(tip olarak bahsediyorum)

ozan1978, buraksaibot ve angilonit bunu beğendi.
  7. Wops

Wops Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    Çok itici bir tip bence , vücut şekli de pek güzel değil : )

8. NEBUKADNEZAR

NEBUKADNEZAR Üye

Beğenileri:
    245
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    Bence vücut şekli çok iyi.Bana göre tek kötü yanı trapezleri biraz fazla gelişmiş olduğu için omuzları düşük duruyor normal gezerken.Boynu da çok uzun duruyor açıkçası omuzlar düşük durunca.+ Olarak boyuna göre kilosu düşük kalıyordu.Göğüsleri çok güzel,geniş yayılıydı.Abs iyiydi,omuzlar o vücuda göre iyiydi.Bence vücudu iyiydi.Jeff Seid de dahil olmak üzere çok sayıda sporcu kendisinden ilham almıştır bu arada.

9. iLker34

iLker34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ektomorf olmasına rağmen mükemmel bi vücut yapmış. Tek kötü yanı trapezleri biraz fazla büyümüş sanki. Kalan herşeyiyle son derece estetik.

10. sansar54

sansar54 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakaya
    Anlam veremiyorum sizene adamın yaşam biçiminden ? yok striptiz klüpte calısmıs yok ot cekmıs kokain kullanmış vs vs. ya canım kardeşlerim sen adamın 2yılda neler yaptıgına bakarmısın adam çılgın ruhlu diyorsunuz ki vücut yaptı karakteri degisti sende yap senınde degıssın aranızda vardır ınceyken bodye baslayıp 1 yıl aradan sonra kuvvetlenıp kasları oturunca kızlardan ılgı goren arkadaslarımız ıllakı var sızede olmadımı erkek arkadaslarınız tarafından tacız edılmeler, kızların ılgısı, insanların kas yığını vs gibi laflarla takılması olmadımı ? oldu dediğinizi duyar gibiyim ve bunlar sizi oksamadımı. Egoyu penisiniz gibi düşünün okşadıkca büyür ve Zyzz Cılgın ruhlu bı ınsan bızım deyımımızle genclıgındekı ezıklık yıllarının patlamasını yaşamış bir insan. Her zaman söylediğim bir söz var ve herhalde hiç de şaşırtmıcak benı bu söz " Burası Türkiye bok atmak kolay." iyi günler dilerim.

Lorethlorien, xTroN7, CasLoWeD ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  11. ZephyR

ZephyR Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    1.85 100kg neresi düşük?

12. -Maverick-

-Maverick- Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Gerçekten çok garip.İbretle okudum yazdıklarını.

Yarın eroin kokain partisi veriyorum gelecek varsa pm atsın

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

13. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Kimsenin özel hayatı sizi ilgilendirmez adam ölmüş arkadasından konuşmakta müslüman olan adama yakışmaz anlamadıgım şey aranızda sigara alkol kullanan bi dünya insan var ve o kişilikler bile zyzz nin yaptıgına laf söylüyor adam hayatını yaşamış bakın bi kaçının onun kadar mutlusunuz kaçınız onun gibi eglenceli zaman geçiriyorsunuz çogunuz onun gibi dans edemez bunuda biliyorum kalabalık bi ortama çıksanız eleniz ayagınız tutulacak adam cesaret ediyor kendini seviyor insanlara karşı iyi davranıyor böyle bi adamı eleştirmek yakışı olmayan bi davranış olur emin ki yüksek mebla para kazansanız bi çogunuz uyuşturucu batagına giricektir bi bakın sigara içtiginiz günlere neden başladını arkadaş ortamı dimi aynen arakdaş ortamınız onlar ısrar etti bi taneden bişey olmaz diyip başladınız aradan yıllar geçti ve hala içiyorsunuz bırakıcam diyorsunuz bırakamıyorsunuz neden arakdaşlarınız kullanıyor bu anllatıgım yazıdan yola çıkın fazla uzatmanın anlamı yok ama zyzz gibi birisni eleştirmekte olmaz adam imkansızı başarıp o vucudu yaptıysa saygı duymaktan başka bişey yapamasınız çıkın sokaga bakın bi dünya genç var size göre iyi olabilirler ama çogunlugu köşe başlarında bali ot gibi maddeler kullanıyorlar etrafta bu kadar kötü insan varken bu adamı ayıplamanız çok yanlış bi davranış bence body forumun bu özelligini gerçekten sevmiyorum kim iyi vucut yapsa saygı duymak yerine aklınıza ne gelirse yazıyorsunuz abi steroid kullanmış ötekide aynen hocam su gibi steroid kullanmış birisi çıkar adamın hayatından size ne sizde kullanın yapın görelim der ama o adam aldırış eden olmaz geri kalanlarda çıkar hatta hoca diye tabir ettigimiz kişiler bile bencede kullanmış olabilir diyebiliyor merak ediyorum hadi kullandılar bu forumdada kullananlar var hatta kulanıp kullanmadım diyen kitlede ayrı bi dünya da neyse işte o kullananlar hayalelrindeki vucuda kavuştumu yada bizim için iyi sayıla bilicek bi vucut yapabildilermi onu geçtim siz kullansanız yapabilecekmisiniz ki zyzz ektormorf birisi bakın çevrenize ektoların kaçında iyi vucut var yarısında çogu pert neyse benden bu kadar saygısızlık yaptıysam kusura bakmayın

14. -Maverick-

-Maverick- Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    8
    Daha forumun tartışma alanı olduğunu bilmeyen modlar var forumda
    Gerçekten bu tipler yüzünden ceza veren moda sesleniyorum yazık sana,acıyorum sana

Zaten forum iyice bilgi kirliliğinin kaynağı olmuş nerde 3-5 ay spor yapan adam var şundan bundan duyduklarını tavsiye olarak veriyorlar bundan 1-2 sene önceki bodyforum gitmiş resmen

Bu konuyla ilgili olarak son mesajımı da yazayım bidaha bu bilgi kirliliğinin kaynağı olan ve yönetimden zerre anlamayan modların olduğu bu foruma daha girmem

Zyzz gözümde steroidi adam gibi kullanamayıp bu spora leke getiren bi gerizekalı,egoist,apaçiden başka bir şey değildir nitekim forumda da buna özenen kişiler çok ve bu kişilerin çoğunun da fotoğraflarına baktığımda tip olarak bu apaçiden farklı değiller sosyo kültürel açıdan ise bu adamın yanına bile yaklaşamazlar son olarak bu apaçinin ölmesine çok sevindim hatta keşke belli bi süre sancılı bi dönem geçirip hastane odalarında çürüdükten sonra ölse daha mutlu olurdum

Herkese iyi forumlar dilerim bu adamla sonunuz aynı olur.

afsin bunu beğendi.
  15. aesthetics

aesthetics Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    ogremci
    Naverick arkadasim bence bu konusma tarzi pek hos degil, bende zyzz i seviyorum ama bir hayrani degilim sonucta herkesn yasam tarzi ,yasadigi ve buydugu ortam yada kisiligi farklidir ve o adaminda yapisi cilgin olmakti ve hayatni o tarz yasamayi seviyordu sonunda herkes ayni olack diye briseyyok .Zyzzin steroidleri nasil kullandigi hakkinda nerden bilgin var bu arada extreme dozajlar yokdu ondan kat ve kat yuksek kullanan bodybuildingciler var t3 ,clen gbi ilaclari hada dnp, belkide kalple ilgili bir sikntsi vardi herkesn kalbi guclu degil ayrica sauna da olmasida kalp krizini tetikledi.

Zyzz uyustrcuda kullaniyordu sanirm oyle 1 soylenti vardi extasy gbi haplrda kalbe etki ediyor ve bunlarn hepsi birlesince ortaya boyle 1 olay cikti.Ona baakrsaniz onun kullandklarni kardesi chestbrahda kullaniyordu ama onda bir saglk sikntisi ciktgni duymadim ayrica dunyada tren ,propionat ,t3 gbi ilaclari kullanan yuz binlerce insan var benim arkadaslarim da dahil ama kesinlikle steroidi savunmuyorm yanls anlasilmasin ,onlara bsy olmayablr ma size olablr herkesin vucudu farklidr , kendnizi riske atmak deymez.Sayglar.

16. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Daha önce bu arkadaşa cevap verdiğim için banlandım artık cevap felan vermiyorum neyin ne olduğunu anlamışsınızdır umarım.

neverbackdown. bunu beğendi.
  17. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Nasıl bi pisikolojiye sahip oldugun belli enim ki dışarda serseri diye tabir ettigin kişiler tarafından uzunca bi süre dışlanmışsın bu yüzdende zyzz gibi adamları görünce o anlar aklına geliyor ve böyle davranıyorsun bu yazından anladıgım bu

18. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Deli gibi Aziz 'i kıskananlarla dolu ortalık :) trollük yapması veya alkol kullanması mı bu kadar sorun? steroid kullandığını bile söylemiş yani hiçbir yaptığını gizlemediği için mi bu kadar kin? Bazıları gibi growth u basıp, sonra ben doğal sporcuyum demediği için mi?

İnsanları kandırınca kötü örnek olmuyor ama steroid bastığını söyleyincemi kötü örnek olunuyor?

Ayrıca alkol ve gece hayatınıda birçok sporcu ve insan yapıyordur, buna eminim , özel yaşamı niye bu kadar ilgilendiriyor sizi

atlyalgn, Lorethlorien, xTroN7 ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  19. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum bunlar hep fesatlıktan kıskançlıktan oluyor başka bişey degil yediremiyorlar düzgün antrenman yapmak zor geliyor kas yapamayıncada yapanlara sarıyorlar ileride sen yada ben ünlü bi model olsan bu forumda oldugumuz halde hakkımızda yüzlerce yazı yazılır eminim bundan

Lorethlorien, xTroN7 ve neverbackdown. bunu beğendi.
  20. BrockLesnar

BrockLesnar Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    28
    Bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olmanın en güzel örneğisin.

Sayfayı Paylaş